Septembar 30, 2024, 07:15:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: RASKIDANJE  (Pročitano 33859 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #75 poslato: Jun 11, 2006, 01:40:15 pre podne »
Pedjos je tu najpametniji..  kod su zene u pitanju, tu nema puno razmisljanja 8)

Treba da ucimo od iskusnijih !  8)

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #76 poslato: Jun 11, 2006, 06:24:07 pre podne »
Kekka mili.... sve OK sto pricas i razumem te jer si jos mlad kao i ja... ali znaj.... uzivanje je samo JEDAN segment ljubavi..... OK je sto ti sada od veze trazis samo uzivanje... i neces da se smaras.... iskreno i ja sam trenutno na tom novou... ali promenice se to sa godina... ali o tome vise pedjos hehehehe
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Vojislav

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #77 poslato: Jun 11, 2006, 07:11:29 pre podne »
Citat: Kekka
Na kraju krajeva, ona nije MOJA DEVOJKA, ona je DEVOJKA.. zivo bice za sebe i krajnje bi bilo sebicno da joj nesto branim ili da je sprecavam u
necemu..


Ovo mi se najviše svidelo, nročito što si naglasio "ona nije MOJA DEVOJKA, ona je DEVOJKA"...

Ima jedna jako dobra knjiga od Eriha Froma, "Imati ili biti", koju svima preporučujem da pročitate, a gde se baš lepo navodi da ljudi mogu BITI u vezi sa devojkom ili momkom, ali ne mogu IMATI devojku ili momka, mada se danas svi u razgovoru izjašnjavaju kako IMAJU devojku ili momka. Možemo IMATI kola, kuću, stan, loptu, a ne možemo IMATI devojku ili momka.

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #78 poslato: Jun 11, 2006, 07:28:37 pre podne »
Citat: Kekka
Ja svojim devojkama ne pristupam tako..  te stvari mi nisu bitne..  zato
sto ja znam da ja ne mogu da uticem na to..    i ako se budem trudio da
uticem na nju, napravicu kontra efekat...

Prvenstveno gledam da mi sa nekim bude lepo, da me ne smara i da me ne opterecuje...

Sta ce ona da radi, to je na njoj..  i ja se tu ne mesam..
Meni je sve jedno..  ali ne zato sto ja nju ne volim, vec zato sto ne
zelim da joj se mesam u zivot na taj nacin..
Sta god pomisli da treba da uradi , neka uradi..

Meni ce biti drago ako je njoj bilo lepo..  i ne vidim razlog da se ja tu
nesto ljutim !

Na kraju krajeva, ona nije MOJA DEVOJKA, ona je DEVOJKA..  zivo  bice za sebe i krajnje bi bilo sebicno da joj nesto branim ili da je sprecavam u
necemu..

Nikad se ne ljutim na devojku, nikad nisam ljubomoran i nishta mi ne smeta..

E sad, opet ponavljam, verovatno ce neko pomisliti da ja ne volim tu
osobu, ali to je krajnje glup i prost nacin tumacenja ljubavi..
Ako nekoga volish , to bi trebalo da znaci da si ljubomoran,dosadan, da
smarash..  i tako dalje..

Ja sam te faze proshao, i shvatio sam da osobe koje sam " voleo"  na taj
nacin , ustvari nisam voleo ...  vec sam im zagorcavao zivot..

Sve zavisi kako tumacite emocije...   i kako tumacite zivot..
Ja sam sa svakom svojom devojkom ostao prijatelj, bez obzira sta se
deshavalo u vezi..

Ljudi sami sebi prave scene i brige ..   meni to netreba..
Imam i previshe problema sa kojima se borim..  samo mi josh treba da
pravim nepotrebne probleme....  

Meni treba neko da mi ulepsa dan...   i isto tako se trudim da to voljenoj
osobi priredim.

Onog trenutka kad osetim da mi neko smeta ili kada osetim da cu nekome da smetam, ja se povlacim...

Zasto bi ja nekome kvario raspolozenje ? Zasto bi meni neko kvario raspolozenje?

Neocekujem da neko razume sta sam hteo da kazem, ali sigurno ce se
zadesiti neko ko ce sa razumevanjem procitati ovu poruku...  i kome ce
neke stvari biti jasnije..

Ovo vam je uopsteno od mene vezano za veze :)

E to bi bila savrsena veza,tome svi tezimo i svaki put kad zapocinjemo neku vezu obecavamo sebi da cemo se tako ponasati,ali nazalost u praksi nije uvek tako.
Tvoja reakcija kad ti je devojka rekla da je spavala s bivsim je normalna jer je provaljeno da je to izmislila da bi te napravila ljubomornim pa se nisi mnogo uzbudio oko toga.Pitam se da li bi se isto tako nasmejao da na primer ne sumnjas nista,ona ti govori da te voli,a uhvatis ih na delu?Sigurno bi bio povredjen.
Hocu da kazem da ne mozes da kalkulises sa emocijama,inace niko ne bi patio zbog ljubavi(sem mazohista :wink: )
Ja sam inace za bilo kakve kombinacije,ali bez lazi!Dakle,ako zelis da privedes i nesto sa strane(sto je sasvim OK)naglasis da zelis otvorenu vezu bez obaveza,ali ne mozes da kazes nekome da ga volis a da varas sa strane jer to pre svega znaci da ne postujes tu osobu,a ja mislim da je postovanje osnova za bilo kakvu vezu.
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

laracroft

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #79 poslato: Jun 11, 2006, 08:59:04 pre podne »
rapide.....sorry nije nista licno!!!
zaista


slazem se sa kekkom,ali sto rece voja ne mozes da kalkulises,nekad se sloze kockice i odreagujes onako kako nisi milsio,neplanirano...mislim i da se generacijski pojmovi o ljubavi razlikuju...


nisam ja sad nesto pa matora,ali generacija moga brata 85pa nanize to je sve bas u fazonu kao da je to moda,sex,nema obaveze,samo de ne vezujemo da budemo kul otkud znam!!!!!

mislim da muska i zenska strana u vezi od starta nije ravnopravna,bar za mene........
ono klasicno kad musko pravi sranja to je ok a kad zensko onda je droljica...bar za drustvo i to je onda neoprostivo.


elem,ja sam sa 17imala dugu vezu pa je to puklo jer ebga mladalacka zaljubljenost i ljubav nije isto,pa opet duga  valjda se tako namestalo i onda odjednom u 21nesto poludim,nailazila sam samo na tipove koji nisu za dugu vezu,i kao sto mi je odgovaaralo ali sam uvek bila na kraju nezadovoljna,da ne kazzem tuzna,problem je bio sta sam ja puno trazila a ne pustila da se desi.

sto jeistina je kad si dugo u neozbiljnom fazonu tesko je da se odmah preokrenes na ozbiljno,cak i kad tkava osoba naidje.puno treba da se opametis.

u svakom slucaju ok svako treba da ima slobodu da se ne gusi,ali ja smatram da devojka treba d bude i dama,da zna da se ponasa,varanje je tu meni skrooz bezveze;svaka veza ima usponaa i padova.

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #80 poslato: Jun 11, 2006, 10:01:28 pre podne »
I sta je pouka: Ako se desi, super desilo se, ha? :D Ne treba nista kalkulisati, treba biti svoj, i sve ce ce desiti spontano, ako treba da se desi. Pozz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #81 poslato: Jun 11, 2006, 11:12:47 pre podne »
Citat: dulse
Kekka mili.... sve OK sto pricas i razumem te jer si jos mlad kao i ja... ali znaj.... uzivanje je samo JEDAN segment ljubavi..... OK je sto ti sada od veze trazis samo uzivanje... i neces da se smaras.... iskreno i ja sam trenutno na tom novou... ali promenice se to sa godina... ali o tome vise pedjos hehehehe
.....naravno..samo kada se vratim sa blitz turneje :twisted:  :twisted:  :twisted: ..uvek sam voljan sa dajem takve savete...nema problema dulse........ :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #82 poslato: Jun 11, 2006, 11:33:05 pre podne »
Auuu kakva tema .. ;) o njoj bi se bas moglo svasta napricati hehehehe.
Meni se ponekad javljaju upitnici iznad glave, zbog ponasanja odredjenog momka, pa se onda preispitujem da nisam mozda ja nesto rekla, uradila ... Evo konkretnog primera, bas mi se to desava zadnjih par dana, pa da vidim da li i vi mislite ono sto i ja ;)
Neko vreme gledali smo se neki tip i ja, no kako nikog nisam znala ko ga poznaje, mislila sam da nema sanse da se ikad upoznamo a kamoli sto drugo, no decko me je jednom prilikom iznenadio. Prolazila sam kraj radnje gde radi, video me je, usla sam u obliznji Cmarket, i nakon kupovine, vidim njega kako stoji ispred ulaza. No, otkud znam koga ceka ... Krenem svojim putem, i nakon par sekundi cujem glas: ja se izvinjavam, blablabla, mozemo li se upoznati ...? Decko se okurazio, "napao" hahhaha, ali vrlo kul, i pristojno. Otpratio me kuci, razmenili brojeve ... ma bas super :) Nije odmah nazvao, da ne bih ja (valjda) pomislila da on trci za mnom, ko ce ga znati, ali i to je ok. Da skratim pricu, videli se jednom, dvaput, sve ide ka tome da zapocnemu vezu, vidi se da mu se bas svidjam ... Odjednom, ne javlja se. Hahahhahahaha. I sta da cura pomisli? Ok, mozda ima obaveza. No, i kad se ima obaveza, moze se nazvati, poslati sms ... Ili se desilo to, da cim sam pokazala interesovanje, prestala sam biti "nedodirljiva" pa vise kao "lovina" nisam zanimljiva?? Decko ima 30 godina, dakle nije dete definitivno.
Malo mi jeste glupo sto ovako otvoreno o tome pricam, no bas me interesuje sta vi mislite o gospodinu xy :)

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #83 poslato: Jun 11, 2006, 11:47:54 pre podne »
vrlo je moguce da se desila jedna jako opasna stvar....

nailme s obzirom  da se decko, kako kazes, "okurazio", znaci da je i on tebe sigurno neko vreme posmatrao, merkao i razmisljao o tebi...e sad moguce je, ne i nuzno naravno, da je on tebe na neki nacin idealizovao sto se uglavnom desava kod slucajeva neblagovremenog prilazenja i dugog mrsomudenja...a idealizovane osobe , ma kakve one zapravo bile, kad ih upoznas uglavnom izazovu osecaj blazeg ili tezeg razocarenja...jbg psihologija jebe kevu...

naravno ovo je samo jedna od stotinak varijanti :)
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Vojislav

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #84 poslato: Jun 11, 2006, 12:48:26 posle podne »
Citat: puppeter
vrlo je moguce da se desila jedna jako opasna stvar....

nailme s obzirom  da se decko, kako kazes, "okurazio", znaci da je i on tebe sigurno neko vreme posmatrao, merkao i razmisljao o tebi...e sad moguce je, ne i nuzno naravno, da je on tebe na neki nacin idealizovao sto se uglavnom desava kod slucajeva neblagovremenog prilazenja i dugog mrsomudenja...a idealizovane osobe , ma kakve one zapravo bile, kad ih upoznas uglavnom izazovu osecaj blazeg ili tezeg razocarenja...jbg psihologija jebe kevu...

naravno ovo je samo jedna od stotinak varijanti :)


Svaka ti čast kako si dobro opisao ono što se meni stalno dešava!

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #85 poslato: Jun 11, 2006, 01:49:20 posle podne »
...i meni... :(
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #86 poslato: Jun 11, 2006, 01:53:01 posle podne »
Citat: witch
Auuu kakva tema .. ;) o njoj bi se bas moglo svasta napricati hehehehe.
Meni se ponekad javljaju upitnici iznad glave, zbog ponasanja odredjenog momka, pa se onda preispitujem da nisam mozda ja nesto rekla, uradila ... Evo konkretnog primera, bas mi se to desava zadnjih par dana, pa da vidim da li i vi mislite ono sto i ja ;)
Neko vreme gledali smo se neki tip i ja, no kako nikog nisam znala ko ga poznaje, mislila sam da nema sanse da se ikad upoznamo a kamoli sto drugo, no decko me je jednom prilikom iznenadio. Prolazila sam kraj radnje gde radi, video me je, usla sam u obliznji Cmarket, i nakon kupovine, vidim njega kako stoji ispred ulaza. No, otkud znam koga ceka ... Krenem svojim putem, i nakon par sekundi cujem glas: ja se izvinjavam, blablabla, mozemo li se upoznati ...? Decko se okurazio, "napao" hahhaha, ali vrlo kul, i pristojno. Otpratio me kuci, razmenili brojeve ... ma bas super :) Nije odmah nazvao, da ne bih ja (valjda) pomislila da on trci za mnom, ko ce ga znati, ali i to je ok. Da skratim pricu, videli se jednom, dvaput, sve ide ka tome da zapocnemu vezu, vidi se da mu se bas svidjam ... Odjednom, ne javlja se. Hahahhahahaha. I sta da cura pomisli? Ok, mozda ima obaveza. No, i kad se ima obaveza, moze se nazvati, poslati sms ... Ili se desilo to, da cim sam pokazala interesovanje, prestala sam biti "nedodirljiva" pa vise kao "lovina" nisam zanimljiva?? Decko ima 30 godina, dakle nije dete definitivno.
Malo mi jeste glupo sto ovako otvoreno o tome pricam, no bas me interesuje sta vi mislite o gospodinu xy :)



mozda mu zena neda da ti se javi  :D

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #87 poslato: Jun 11, 2006, 01:59:02 posle podne »
Citat: Markoni

mozda mu zena neda da ti se javi  :D


hahaha...markoni, ubi me ,haha
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #88 poslato: Jun 11, 2006, 02:02:44 posle podne »
Citat: puppeter
Citat: Markoni

mozda mu zena neda da ti se javi  :D


hahaha...markoni, ubi me ,haha


sta ce covek stroga mu zena , nije ni njemu lako  :lol:

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #89 poslato: Jun 11, 2006, 03:37:42 posle podne »
Pedjosu jel se placaju te lekcije?? :D
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava