Septembar 30, 2024, 07:28:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: RASKIDANJE  (Pročitano 33860 puta)

laracroft

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #45 poslato: Jun 10, 2006, 08:07:20 posle podne »
ako je to tebi lsobodna aktivnost onda se ni ne cudi kako nista bolje nisi doziveo!!!!sa takvim stavom unaored osudjujes sve na propast.ne treba da razbijas glavu,zavisi od okolnosti ko je zaista kriv.ali posle duze veze tesko da nema emocija .

drugo postoje muskarci amputirani od emocija,koji nikad nece voleti i ozenice se zato sto to ako treba i u baku varati varati.bezveze

bez uvrede clanovima,ali ja sam tokomm studija izvalila da muskarci iz bosne imaju cudne rezone sta je ljubav,NE GENERALIZUJEM ALI BAS SU SVI IMALI ISTU PRICU.NE KAZEM DA IZ BG-A NISU TAKVI ALI OVDE JE BAS SPECIFICNO,trude se da pokazu koliko ih zabole za sve sto se njihovoj devojci desava i jako su povrni,dobar sex ok,da dobro izgleda,dobar izlazak ali sve dublje od toga no no!!!!

i kad se zajebu posle opett ne priznaju i jako su samouvereni i stalno imaju potrebu da se dokazuju stvarima koje su za druge normalne.

opet kazem ne generalizujem

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #46 poslato: Jun 10, 2006, 08:12:06 posle podne »
haha eto vidis ja imam potpuno drugacije misljenje...  po meni bosanci rules :D ..... i samo sa njima mogu...  sa beogradjnima sa izdrzala po 7 dana i bezi bre... mada ni ja ne generalzujem.. ali do sada je bilo tako...
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #47 poslato: Jun 10, 2006, 08:15:47 posle podne »
Sve je to stvar vaspitanja i onoga sta covek nosi u sebi... Prema tome ne mogu da kazem da biram decka po lokaciji...
Stara narodna kaze "Bolje je voleti i izgubiti, nego nikada ne voleti." Svakom se desi onaj ili ona koja te pomalo ili malo vise pomeri samo sto neko ima herca to da prizna, a neko ne...
Per aspera, ad astra...

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #48 poslato: Jun 10, 2006, 08:16:38 posle podne »
Brrrrrrrr, ostro ti Laro, nema sta.
Ja moram prizati da trenutno imam takav stav, mozda ce se moje neznanje promeniti iskustvom i godinama, ali trenutno sam misljenja da ne zelim da se upustam u stvari od kojih ce da me boli glava. Jbg, mlad, lud, nezreo, kako hocete, bar sam iskren ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #49 poslato: Jun 10, 2006, 08:18:40 posle podne »
Citat: dr_rapid
Brrrrrrrr, ostro ti Laro, nema sta.
Ja moram prizati da trenutno imam takav stav, mozda ce se moje neznanje promeniti iskustvom i godinama, ali trenutno sam misljenja da ne zelim da se upustam u stvari od kojih ce da me boli glava. Jbg, mlad, lud, nezreo, kako hocete, bar sam iskren ;)

U pravu si to ide s' godinama...
Per aspera, ad astra...

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #50 poslato: Jun 10, 2006, 08:19:17 posle podne »
A da i da dodam, na moje veliko ne iskustvo: Nisam do sad imao nesto posebno vredno paznje. Ne mogu reci sad da ja hocu samo sporednu aktivnost, daleko od toga, osetim i ja nekad da bi bilo fiino biti vezan pravom vezom, ali ipak se treba dokazati da je neko vredan neceg vise, kako ja tako i druga strana, jel ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #51 poslato: Jun 10, 2006, 08:25:41 posle podne »
Citat: dr_rapid
A da i da dodam, na moje veliko ne iskustvo: Nisam do sad imao nesto posebno vredno paznje. Ne mogu reci sad da ja hocu samo sporednu aktivnost, daleko od toga, osetim i ja nekad da bi bilo fiino biti vezan pravom vezom, ali ipak se treba dokazati da je neko vredan neceg vise, kako ja tako i druga strana, jel ;)

Naravno tesko je sam sa sobom odluciti da imas ozbiljnu vezu, ako ne postoji ista zelja i sa druge strane... a i odgovarajuca osoba za to...
Per aspera, ad astra...

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #52 poslato: Jun 10, 2006, 08:29:11 posle podne »
E, to je to. Drago mi je da se slazemo. Nemojte misliti da sad ja samo pucam na jedno (ko ne puca :twisted: ), ali do sad je bilo samo tako. Meni su se najbolje stvari desile spontano, tako i mislim da ce prava veza jednostavno da se 'desi', i zato ne zelim da je trazim, tako cu samo napraviti glupost, jer to vise necu biti ja, nego neko ko glumi sarog baju kome je 5 do 12 za zenidbu  :) ...
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #53 poslato: Jun 10, 2006, 08:32:32 posle podne »
Citat: dulse
haha eto vidis ja imam potpuno drugacije misljenje...  po meni bosanci rules :D ..... i samo sa njima mogu...  sa beogradjnima sa izdrzala po 7 dana i bezi bre... mada ni ja ne generalzujem.. ali do sada je bilo tako...

Hehe too dulse, I love you baby   :toothy7:  :oops:
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #54 poslato: Jun 10, 2006, 08:53:14 posle podne »
Citat: dr_rapid
E, to je to. Drago mi je da se slazemo. Nemojte misliti da sad ja samo pucam na jedno (ko ne puca :twisted: ), ali do sad je bilo samo tako. Meni su se najbolje stvari desile spontano, tako i mislim da ce prava veza jednostavno da se 'desi', i zato ne zelim da je trazim, tako cu samo napraviti glupost, jer to vise necu biti ja, nego neko ko glumi sarog baju kome je 5 do 12 za zenidbu  :) ...

dobro je dok puca :twisted:
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #55 poslato: Jun 10, 2006, 08:54:42 posle podne »
Citat: dr_rapid
Citat: dulse
haha eto vidis ja imam potpuno drugacije misljenje...  po meni bosanci rules :D ..... i samo sa njima mogu...  sa beogradjnima sa izdrzala po 7 dana i bezi bre... mada ni ja ne generalzujem.. ali do sada je bilo tako...

Hehe too dulse, I love you baby   :toothy7:  :oops:


 volim ogromne strvine.. :twisted:
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #56 poslato: Jun 10, 2006, 09:14:19 posle podne »
Citat: dulse
Citat: dr_rapid
Citat: dulse
haha eto vidis ja imam potpuno drugacije misljenje...  po meni bosanci rules :D ..... i samo sa njima mogu...  sa beogradjnima sa izdrzala po 7 dana i bezi bre... mada ni ja ne generalzujem.. ali do sada je bilo tako...

Hehe too dulse, I love you baby   :toothy7:  :oops:


 volim ogromne strvine.. :twisted:

Znam  8)  :lover:
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #57 poslato: Jun 10, 2006, 09:16:01 posle podne »
Ja mislim da ste svi zajedno napravili jedan dobar post..  
U svakom postu po jedna dobra recenica..  :)

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #58 poslato: Jun 10, 2006, 09:20:26 posle podne »
pa kad smo iskusni :D
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #59 poslato: Jun 10, 2006, 09:23:11 posle podne »
Rekao bih neiskusni i puni "znanja" i predrasuda..  8)

Svi ste nesto iskusili, ali niko nije skapirao do kraja..  

Voja je najblizi..  
A dulse , tebe isto moram da pohvalim...  umesh da budesh realna..  mada imam zamerke i na tvoje razmisljanje  8)