Septembar 30, 2024, 05:28:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: RASKIDANJE  (Pročitano 33855 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #105 poslato: Jun 12, 2006, 10:13:56 pre podne »
LDusane, ne brini, nisi dosadan. No, NIJE se nalazio u mojoj blizini i NISAM ja njemu prisla, tako da ako vec komentarises, prvo procitaj prethodno :) No hard feelings ;)
U svakom slucaju, definitivno nije vredan ovolikog (poprilicno praznog) raspravljanja. Cast naravno onima koji su dali svoje konkretno misljenje :) sto me je u principu jedino i interesovalo, a ne on (on je svoje zavrsio), nego samo da cujem nesto i iz vaseg ugla :)
Pusa svima :)
I hajde sad neko drugi da kaze nesto na temu "raskidanje" hahahha

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #106 poslato: Jun 12, 2006, 10:55:33 pre podne »
Citat: dulse

a mili doktore.. :)  ja bih VEOMA zelela da se udam jednog dana.... i da to bude to... i da imam porodicu kakvu sam i sama imala i kakvu su mi moji roditelji podarili... i zato se necu udati da bih se udala... i zato to i tako ozbiljno shvatam...  ali isto tako ako ne nadjem nekoga po mojm kriterijumima nece biti tragedija iako se ne udam... kada ja ovo pricam mojoj mami ( koja ti je btw verovatno jedan od profesora na faxu ) ona ludi.. i ne moze da veruje da njena mila Sanja moze tako da razmislja...

samo mi pojasni... sigurnost u kom smislu????


Pa znas ,ona sigurnost koju zene osecaju kada imaju pored sebe muskarca,odnosno pripadnika jaceg pola. Ne znam ti ja to posto ja nisam zensko :)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #107 poslato: Jun 12, 2006, 11:12:38 pre podne »
Auuu doktore, ti si bas neki balkanac ;)
Pa zar ne trazimo svi osecaj neke sigurnosti u zivotu, i muskarci i zene? I muskarci imaju osecaj sigurnosti prvo kod svojih roditelja (prvenstveno kod mame), a onda kad se ozene naravno da im prija taj osecaj topline, neznosti i mira kad dodju sa posla kuci, znajuci da je tamo neko ko ga voli i zeli i da ce sa njim podeliti sva sranja ovog sveta. Zar nisam u pravu?
Osim toga, ako cemo realno gledati, mislim da bi cak zene trebale biti te koje beze od braka, i zele maksimalno da uzivaju pre nego odluce da se smire. Zasto? Pa vrlo jednostavno. Kad se udaju, nebitno kakve sve doktorate imale, ne gine im ves masina i sporet, pa jos kad dodju deca ... a od svih tih obaveza muskarac se ladno moze izvuci uz jako dobre izgovore/razloge kojima (zena) i nema sta da prigovori jer se naravno "podrazumeva" da zena napravi rucak, pospremi stan, opere odecu, bude sa decom ... Ma ne bunim se ja protiv toga sada, no samo hocu reci da zena ima vise razloga da NE bude u braku, ako cemo posmatrati tako kako ti to radis ;)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #108 poslato: Jun 12, 2006, 11:15:41 pre podne »
Citat: witch
Auuu doktore, ti si bas neki balkanac ;)
Pa zar ne trazimo svi osecaj neke sigurnosti u zivotu, i muskarci i zene? I muskarci imaju osecaj sigurnosti prvo kod svojih roditelja (prvenstveno kod mame), a onda kad se ozene naravno da im prija taj osecaj topline, neznosti i mira kad dodju sa posla kuci, znajuci da je tamo neko ko ga voli i zeli i da ce sa njim podeliti sva sranja ovog sveta. Zar nisam u pravu?
Osim toga, ako cemo realno gledati, mislim da bi cak zene trebale biti te koje beze od braka, i zele maksimalno da uzivaju pre nego odluce da se smire. Zasto? Pa vrlo jednostavno. Kad se udaju, nebitno kakve sve doktorate imale, ne gine im ves masina i sporet, pa jos kad dodju deca ... a od svih tih obaveza muskarac se ladno moze izvuci uz jako dobre izgovore/razloge kojima (zena) i nema sta da prigovori jer se naravno "podrazumeva" da zena napravi rucak, pospremi stan, opere odecu, bude sa decom ... Ma ne bunim se ja protiv toga sada, no samo hocu reci da zena ima vise razloga da NE bude u braku, ako cemo posmatrati tako kako ti to radis ;)


nemoj da generalizujes ima muskaraca koji rade kucne poslove sami i koji sami sebi i drugima spremaju

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #109 poslato: Jun 12, 2006, 11:18:32 pre podne »
Citat: dulse
au Rapidu al si pltak.. izvini ali.... nisam ja nikoga hvatala  za pomenutu stvar.. samo sam ispricala kako stvari stoje sada..... nemam ja razloga da lazem.. brate nit me znas ni te znam.... => rekacija je potpuno nepotrebna...


Ne ne.... sve ok... sorry... kao sto rekoh bolje da cutim.... puno sam pametniji onda....

A to ko je plitak, vidi se... medalja je uvek imala dve strane....ajd pozzz necemo dalje, ne zelim da narusavam ovu samouverenu atmosferu ;)
Kad smo svi fino poceli zasto da ja balavac sad remetim, jel?
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #110 poslato: Jun 12, 2006, 11:25:27 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: witch
Auuu doktore, ti si bas neki balkanac ;)
Pa zar ne trazimo svi osecaj neke sigurnosti u zivotu, i muskarci i zene? I muskarci imaju osecaj sigurnosti prvo kod svojih roditelja (prvenstveno kod mame), a onda kad se ozene naravno da im prija taj osecaj topline, neznosti i mira kad dodju sa posla kuci, znajuci da je tamo neko ko ga voli i zeli i da ce sa njim podeliti sva sranja ovog sveta. Zar nisam u pravu?
Osim toga, ako cemo realno gledati, mislim da bi cak zene trebale biti te koje beze od braka, i zele maksimalno da uzivaju pre nego odluce da se smire. Zasto? Pa vrlo jednostavno. Kad se udaju, nebitno kakve sve doktorate imale, ne gine im ves masina i sporet, pa jos kad dodju deca ... a od svih tih obaveza muskarac se ladno moze izvuci uz jako dobre izgovore/razloge kojima (zena) i nema sta da prigovori jer se naravno "podrazumeva" da zena napravi rucak, pospremi stan, opere odecu, bude sa decom ... Ma ne bunim se ja protiv toga sada, no samo hocu reci da zena ima vise razloga da NE bude u braku, ako cemo posmatrati tako kako ti to radis ;)


nemoj da generalizujes ima muskaraca koji rade kucne poslove sami i koji sami sebi i drugima spremaju


naravno da ih ima, i ja to znam. ovo sam namerno rekla cisto da Doktor vidi da nije bas u pravu :)

laracroft

  • Gost
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #111 poslato: Jun 12, 2006, 11:32:44 pre podne »
pa dobro Lara uvek kaze ne generalizujem na kraju i nista licno!!!

pa znas kako,surova?ja samo nisam licemer kad mi nesto zasmeta ja kazem sto da se pravim,a ocekujem posto nikog ne znam uzivo da se ta strana ne ljuti vec prihvati kao konstruktivnu raspravu.ja ne znam sta se u vasim zivotima dgadjalo a ni vi u mom, i zasto svako ima milsjenje kakvo ima;
kad sam se zezala i kad me bolelo uvo i ja sam delila moilsjenje kao dulse
ali vremenom shvatis sta su vrednosti i najbitnije izgradis stavove i principe,kad znas sta hoces onda znas ko dolazi u obzir a koga eliminises,nikada se ja zbog muskarca vise ne spustam niti biram nekog ko mora da se oseca inferiornim sta ja znam ono studira ne studira,,slicna interesovanja itd.
dakle,ne uzivam nista manje samo ne pravim greske od ranije,sumiras iskustva i sve dodje na svoje u pravom trenutku.

ne osudjujem nikog ali ne moram da se slazem......surova je pregrubo?!?!?
surovost je kad neko bezkompromisno namece svoje misljenje kao pravo,ili ne daj boze odbija sve sto ne trpi i slicno.

ako je zena ozbiljna i inzosi oo sto misli zeli i hoce nije surova samo zat sto vi imate drugo vidjenje ljubavi

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #112 poslato: Jun 12, 2006, 11:58:36 pre podne »
Bas iz razloga sto se ovde ne poznajemo licno, mozemo biti totalno iskreni, i samim tim prihvatiti tudje razmisljanje bez uvreda naravno. Ovo nam dodje i kao umesto odlaska kod psihijatra hahahaha. Ne placamo po satu, jednostavno se fino ispricamo, cujemo tudje misljenje, eventualno korigujemo onda svoje, i idemo dalje.

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #113 poslato: Jun 12, 2006, 12:11:03 posle podne »
Citat: witch

Neko vreme gledali smo se neki tip i ja



Citat
No, NIJE se nalazio u mojoj blizini i NISAM ja njemu prisla, tako da ako vec komentarises, prvo procitaj prethodno




Premalo informacija, zbog toga kazem da je bolje da se uvede chat.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #114 poslato: Jun 12, 2006, 12:13:11 posle podne »
Citat: LDusan
Citat: witch

Neko vreme gledali smo se neki tip i ja



Citat
No, NIJE se nalazio u mojoj blizini i NISAM ja njemu prisla, tako da ako vec komentarises, prvo procitaj prethodno




Premalo informacija, zbog toga kazem da je bolje da se uvede chat.


MA NEMA CHATA , JESAM LI VEC JEDNOM REKAO

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #115 poslato: Jun 12, 2006, 12:15:58 posle podne »
Ma jok bre ;) kakav chat ..
Ne bi se onda uopste mogli upoznati, jer uvek bi bio neko ko je propustio neki razgovor, dobru temu ... pogotovo ako je rec o nekim savetima za trening, ishranu ... Neko me nesto pita, ja odgovorim detaljno, razvije se maltene diskusija, i nakon mozda par minuta samo neka druga osoba pita me to isto. Uh ;) Ovako, sve teme su tu, i bitne i nebitne, dobro za nove clanove, a i za one stare, da se podsete :)

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #116 poslato: Jun 12, 2006, 12:40:10 posle podne »
lepo je kada se na jednom mestu nadje vise generacija da diskutuje o jednoj temi.. tacno se vidi koliko je ko prosao u zivotu i sta...  ja imam jos mnogo da prozivim tako da se i ne busam da sam upravu nego cisto govorim sta mislim... toliko o tomU rapidu....

witch .. ima raznih frajera.... ali bitno je da se od pocetka obaveze shvate kao zajednicke....ako cemo iskreno.. ja sada zivim sa bratom.. i navikla sam ga da dupetom ne mrda.... ne secam se kada je zadnji put oprao sudje.. ali sada je kasno da ga ucim bojim se :(
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #117 poslato: Jun 12, 2006, 12:41:03 posle podne »
i ja sam protiv chata.. pa imamo messengere ali hocemo da chatujemo sa nekim.... ovo je mnogo bolje za ovakvy vrstu foruma :)
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #118 poslato: Jun 12, 2006, 12:58:56 posle podne »
Citat: Markoni

nemoj da generalizujes ima muskaraca koji rade kucne poslove sami i koji sami sebi i drugima spremaju


Ja stanujem sam vec 3 godine,student sam,daleko od svog doma.. :)

cistim stan,spremam hranu,perem.. sve to sam. Ajd sad :twisted:

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: RASKIDANJE
« Odgovor #119 poslato: Jun 12, 2006, 01:00:39 posle podne »
ali to zato sto moras.. kada budes ziveo sa devojkom onda se javi :D
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava