Oktobar 01, 2024, 05:28:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!  (Pročitano 60882 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #195 poslato: Maj 03, 2007, 02:50:44 posle podne »
evo jednog opakog badze
E Ivane, brate, lud si... Jebes kola, kad ne mogu da vozim Mig29  :( :( :( Ili bar Gazelu.... Pa makar i Supergaleba

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #196 poslato: Maj 03, 2007, 02:57:22 posle podne »
joj gazelice su predivna stovrenja
a pazi ovog:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #197 poslato: Maj 03, 2007, 03:04:22 posle podne »
Jebote Full oprema...

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #198 poslato: Maj 03, 2007, 03:20:55 posle podne »
Bolje da vas dvojica otvorite novu temu o aviončićima i obećavam da vam neću barem ja smetati :)

Još malo off-a

Negde sam pročitao da John Travolta pored par putničkih aviona ima i Galeba G-2 :shock: Đe ga samo nabavi...
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #199 poslato: Maj 03, 2007, 03:35:07 posle podne »
Pa ima ih dosta po Americi... To je skolski avion, namenjen za obuku. Noviju verziju Galeba koriste i Americki piloti i dan danas, jer je jedan od najboljih aviona za ucenje letenja i predobuku za druge borbene avione. Proizvodnja SFRJ Fabrika Soko u Mostaru. Naravno mi smo Galeba nabudzili da sluzi i kao laki, strateski bombarder(laki jurisnik)... I tako nastade Supergaleb,,, Ili G-4, avion je opremljen VHF i UHF radio-uređajima, žiro-stabilisanim nišanom Ferranti ISIS D-282, sistemima za navigaciju, detektorom radarskog ozračenja...
Streljačko naoružanje letelice sastoji se od jednog dvocevnog topa GŠ-23 kalibra 23 mm sa 200 metaka u borbenom kompletu... Top je ugrađen u kontejner koji se postavlja ispod trupa aviona... Na četiri potkrilne podvesne tačke nose se različite kombinacije naoružanja - bombe mase do 250 kg, lanseri nevođenih raketnih zrna kalibra 57 mm i 128 mm, napalm bombe... Ukupna masa naoružanja (zajedno sa topom) je 1350 kg.
Modernizovana varijanta označena je G-4M, a osnovna poboljšanja odnose se na ugradnju nove elektronske opreme, povećanje borbene efikasnosti ugradnjom napadno-navigacijskog sistema sa HUD-om i integracijom novih sistema naoruažnja kao što su vođene rakete vazduh-zemlja AGM-65B Maverick i vazduh-vazduh R-60, poboljšanje ergonomije pilotske kabine, poboljšanje upravljivosti i ugradnju uređaja za odleđivanje uvodnika vazduha...

Inace tema je exotic cars...

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #200 poslato: Maj 03, 2007, 03:46:46 posle podne »
E slikacu i ja masinu koju povremeno vozim.
Nije bas da je exotic,ali je... 8)

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #201 poslato: Maj 03, 2007, 07:03:16 posle podne »
Dijane auto je fenomenalan, to znaš i sam, ali je interesantno da je to možda prvi auto na svetu kome je razdvojen motor od menjača i između umetnut diferencijal da bi se popravio balans, odnosno uravnotežilo opterećenje na prednjoj i zadnjoj osovini. To ipak nije idealno kao BMWovih 50-50, ali je uz quattro pogon dovoljno da A8ica bude najdinamičnija u klasi. I taj 4.2 V8 motor je nešto najbolje što je Audi izbacio.



Prije ovog sam vozio S8 2000god, bio mi je savrsen, ali se ne moze porediti sa ovim.
Nisam mogao vjerovati koliki napredak je napravljen u tehnologiji izmedju stare i nove linije u tako kratkom vremenu, kao da su razlika 20 god, a ne 4.
Dijane auto je fenomenalan, to znaš i sam, ali je interesantno da je to možda prvi auto na svetu kome je razdvojen motor od menjača i između umetnut diferencijal da bi se popravio balans, odnosno uravnotežilo opterećenje na prednjoj i zadnjoj osovini. To ipak nije idealno kao BMWovih 50-50, ali je uz quattro pogon dovoljno da A8ica bude najdinamičnija u klasi. I taj 4.2 V8 motor je nešto najbolje što je Audi izbacio.



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #202 poslato: Maj 03, 2007, 07:05:31 posle podne »
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...al stars cokoladice....ghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #203 poslato: Maj 04, 2007, 01:21:41 pre podne »
U pravu si Generale!
All Stars cokoladice su bolje od ijednog auta... njam,njam...

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #204 poslato: Maj 04, 2007, 10:41:28 pre podne »
Strašno je šta Audi radi sada i koliki napredak prave iz godine u godinu. Recimo za kontrolu kvaliteta izrade na R8 su koristili CT scan da bi primetili i najsitnije nesavršenosti, koje ljudsko oko ne može da uoči :shock: . Nijedan proizvođač na svetu ni približno ne posvećuje toliku pažnju.

Ja sam inače dugo bio zakleti ljubitelj BMWa (postoji izreka za ljubitelje BMWa da su najarogantniji ljudi na svetu, jer misle da samo to valja i ništa drugo), sada sa svakim novim Audijem sve se više informišem i moram reći kultivišem. Kako su stvari krenule nije nerealno da Audi za koju godinu prevaziđe BMW.
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #205 poslato: Maj 07, 2007, 03:21:39 posle podne »
Za sve koji su zainteresovani 12. i 13. maja na Batajnickom aerodromu,odrzace se trke na 402m.
Kao i takmicenje u streetstyle,streetsound i burnout.Pocetak je od 10.00 pa sve do 20.00 pa ko voli nek izvoli.
Bice i obezbedjen parking u okviru aerodroma.
Mislim da treba doci  i pogledati.

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #206 poslato: Maj 07, 2007, 04:05:09 posle podne »
 :D


Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #207 poslato: Maj 07, 2007, 04:08:31 posle podne »
 :D

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #208 poslato: Maj 07, 2007, 04:31:55 posle podne »
E da to je to :D

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: EXOTIC CARS...VASI AUTOMOBILI!
« Odgovor #209 poslato: Maj 07, 2007, 04:40:36 posle podne »
isla bi ja svojim autom ...  ali zveknuo me kinez..pa je sad kod limara, tako da  moram u ovoj drugoj varijanti  :D :lol: :lol: :lol: :lol: