Septembar 20, 2024, 06:41:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Vampir- Will Harris  (Pročitano 2068 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Vampir- Will Harris
« poslato: Oktobar 31, 2009, 01:34:47 posle podne »
Insider-Interwiew

Will Harris govori o tome kako je to biti jedan vampir, zasto su bodybuilderi dosadne licnosti, te o Arnoldu I Obami.

Postati vampir je za svakoga drugacije, sto se meine tice ja sam od postanka vremena jedan vampir. Ponekad spavam u kovcegu, imam mekani matrace od satina a kada mi je hladno samo spustim poklopac.
Tko misli da mi vampiri prilikom nasih rituala nosimo specijalnu za tu situaciju odredenu odjecu-tome mogu reci samo da cita previse stripova.
Od svih ostalih koji se bave bodybuildingom, nema niti jednoga koji je na putu da postane vampir. Njihove licnosti su toliko dosadne i ne iteresantne kao i gutljaj vode. Sa njima ne zelim biti doveden u bilo kakovu vezu.
Tema homosexuelni brakovi; to mi je toliko svejedno. Kada se dvoje ljude vole, vole se . To je tako jednostavno.
Predsjednik Obama cini par stvari dobro-dok je kod drugih –kao i svi ostali prije njega zakazao. Jedino sto trenutno mogu o njemu reci je da on bar nije stalno na godisnjem odmoru;-)
Prije sam predavao soziologiju na skolu, ali zahvaljujuci gouverneur-u Arnold Schwarzenger-u od toga posla trenutno mogu zivjeti samo oni sto rade u upravi. Trenutno je jako losa situacija za nastavnike a i ucenike. Zato nije ni cudo da nastavnici masovno napustaju ovu bransu.
Ja nemam nikoga tko mi se svida u ovome sportu, ili da to ovako formuliram ; ja ne posmatram sebe kao bodybuilder-a. Ja sam atleta koji se takmici na profi nivou. Za razliku od njih(bodybuildera) ja nisam kao teeni imao probleme sa mojom samouvjerenscu.
Slusam sve vrste muzike. Samo reggae ne mogu apsolutno smisliti.
Prije sam vozio jednoga Dodge Challenger-a i jednoga `77 Firebird Trans Am.  A na motorima sam sam radio i popravljao ih. Kada izdvojite svu tu elektroniku onda je u prinzipu sve prilicno jednostavno.
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Vampir- Will Harris
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2009, 04:36:48 posle podne »
Sjajni Big Will,ali....
njegov citat iz texta...
Tema homosexuelni brakovi; to mi je toliko svejedno. Kada se dvoje ljude vole, vole se . To je tako jednostavno.

Covecee  :o   >:(    ???     ::)      :-X ...kako je pocelo jbt sve sve ce se izopaciti..
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2009, 06:59:47 posle podne Polomac »