Septembar 20, 2024, 05:39:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: SYNTA 6 ( B S N )  (Pročitano 10402 puta)

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
SYNTA 6 ( B S N )
« poslato: Oktobar 21, 2009, 08:54:13 posle podne »
DALI IMA KO ISKUSTVA SA SYNTO-M, JAKO DOBRA STVAR PO MOM MISLJENJU !   ODPRILIKE CIJENA JE 1,320kg 80KM

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 21, 2009, 10:41:22 posle podne »
Iz licnog iskustva znam da je ukus vr' . Drug je popio jednu kantu od 1.3 kg, nije se nis primjetilo, ali sta mozes ocekivati od jedne kante, jos 1.3 kg... Inace bi trenalo da je superiska. (zbog specifikacije)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 21, 2009, 11:18:34 posle podne »
klasican blend protein,nista posebno jedan od skupljih;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2009, 07:33:09 pre podne »
klasican blend protein,nista posebno jedan od skupljih;)
nije bas da je klasican i nista posebno kao sto kazes..a skupo je relativna stvar..
vidi kada kupujes blend onda trazis unutra da ima vise vrsta proteina, medju njima i  Micellar Casein ,sad ce neko reci , ko zna koliko toga ima unutra..bitno da ga ima, i u mesavinama izolata i koncentrata , nikada ne znas koliko ima cega, zar ne..samo uvoznici znaju o cemu se radi
pa npr syntha sadrzi
Citat
Protein Matrix Comprised Of (Whey Protein Concentrate [Milk], Whey Protein Isolate [Milk], Calcium Caseinate [Milk], Micellar Casein [Milk], Milk Protein Isolate [Milk], And Egg Albumin [Egg]), Glutamine Peptides [Wheat], Richmix Sunflower Powder Consisting Of (Sunflower Oil, Corn Syrup Solids, Sodium Caseinate [Milk], Mono- & Diglycerides, Dipotassium Phosphate, Tricalcium Phosphate, Lecithin [Soy], And Tocopherols), Dutch Processed Cocoa Powder, Polydextrose, Natural & Artificial Flavors [Soy & Milk], Nutrisperse MCT Powder Consisting Of (Medium Chain Triglycerides, Non-Fat Dry Milk, Disodium Phosphate, And Silicon Dioxide), Cellulose Gum, Sucralose, Acesulfame Potassium, A²Zorb (Papain And Bromelain).

a npr klasicni elite 12h sadrzi
Citat
Ingredients:   
Extended Release Protein Matrix: (Whey, Milk And Egg Derived Protein Compound Including Added Branch Chain Amino Acids (BCAA's) And Added Glutamine): Whey Protein Concentrate, Milk Protein Matrix (Milk Powder And Calcium Caseinate), Whey Protein Isolate And Whey Peptides, Egg Protein, Egg Albumin, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Glutamine), Soy Isolate Protein, Cocoa, Liposorb Blend (Sunflower Oil, Medium Chain Triglycerides (MCT's), Flaxseed Oil, Borage Oil (10% GLA - Gamma-Linolenic Acid), CLA Oil (Conjugated Linoleic Acid), Evening Primrose Oil (4.8% GLA - Gamma-Linolenic Acid)), Cookie Bits, Fiber Matrix (Xanthan Gum And Flaxseed Powder), Natural And Artificial Flavors, Potassium Chloride, Acesulfame Potassium, Zytrix®, Sucralose. Contains Milk And Soy.

ili elite gourment

Citat
Other Ingredients
Whey Protein Matrix (Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate, Whey Peptides), Milk Protein Matrix (Milk Protein, Micelular Caseines & Caseinates, Calcium Caseinates), Cocoa, Natural And Artificial Flavors, Soybean Oil, Guar Gum, Potassium Chloride, Acesulfame Potassium, Sucralose. Contains Milk And Soy.

or

myofusion

Citat
Ingredients
MyoFusion Athlete's Edge Complete Protein Blend (Cross-Flow, Cold Infused Whey Protein Concentrate, Cross-Flow, Cold Infused, Microfiltered Whey Protein Isolate, Egg Albumin, Milk Protein Isolate), Pro-Compliance Lipid Complex [Cold-Processed Sunflower Oil Powder, CLA (Micro-Encapsulated Conjugated Linoleic Acid), Cold-Processed Flax Seed Oil Powder], Cocoa, Pro-Compliance Dispersion Blend [Fibersol-2 (Soluble Fiber Glucose Polymer Complex], Xanthan Gum, Cellulose Gum, And Carrageenan], Mono- And Diglycerides, Glucose Polymers, Natural And Artificial Flavors, GaspriZyme™ [Lactase (Lactose Reduce Enzyme), Protease], Acesulfame Potassium, Sucralose

i na kraju pro v

Citat
Other Ingredients
Pro-V™ (Unique Blend Of Micro Ultrafiltered Whey Protein Concentrate, Agglomerated Egg Albumin, Calcium Caseinate, Micro Ultrafiltered Whey Protein Isolate, Ion Exchange Whey Protein Isolate), Natural And Artificial Flavors, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Acesulfame Potassium, Sucralose

niko ne kupuje blend da bi bio 3 vrste proteina, tj koncentrat i izolat, i tu nije vazna gramaza koliko od cega se sastoji protein
zato kad odete u prodavnicu , kutiju u ruke i citate ove sadrzaje,,

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2009, 10:33:00 pre podne »
ako cemo da uporedjujemo sastave najbolji je Sensation81 ultimate  20% vise preoteina manje uh  od synte
sastav synte
Serving Size:1Rounded Scoop(44g)‡
Servings Per Container:15
Amount Per Serving   
Calories   200   
Calories From Fat   50   
   % Daily Value†
Total Fat   6g   9%
Saturated Fat   2g   10%
Trans Fat   0g   
Cholesterol   55mg   18%
Sodium   220mg   8%
Potassium   170mg   4%
Total Carbohydrates   15g   5%
Dietary Fiber   5g   20%
Sugar   2g   **
Protein   22g   44%
Vitamin A      0%
Vitamin C      0%
Calcium      10%
Iron      1%
Phosphorus      10%
Magnesium      4%


sastav sensatino81
Serving Size: 1 Scoop (19.7g)
Servings Per Container about 46
Amount Per Serving:
Calories 80 Calories From Fat 10
% Daily Value*
Total Fat 1g 2%
Saturated Fat 0.5g 3%
Trans Fat 0g †
Cholesterol 15mg 4%
Sodium 35mg 1%
Total Carbohydrate 2g 1%
Dietary Fiber 0g 0%
Sugars 1g †
Protein 16g 32%
Vitamin A 1% Vitamin C 0%
Calcium 11% Iron 1%
*
20% vise proteina mnogo manje uh...........
ja pijem 12hour i gourmet vec nekih 7meseci,to mi je dorucak sa ovsenima,pojedem to i 3 sata ne osecam glad,pre sam mesao za dorucak ovas i whey,posle sat vremena sam bio gladan uzas!!!sto znaci da je dobar blend,neke stvari moras osetiti na sebi da bi dao neke zakljucke,naravno pio sam i synta ista prica drzi me 3 sata,ali kad bi vec davao toliko para za blend pre bi dao za sensation81 zbog vise proteina i manje UH;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:06:46 pre podne »
samo sam ti naglasio da syntha nije obican blend, da je oblican ne bi bila no1 u svetu ko zna koju godinu za redom
nemoj meni pricati o probavanju..sigurno sam imao prilike da probam vise nego ti..
sitost drzi mast i vlakna a ne blend,vec sam ti negde rekao sta jedam mrp treba da sadrzi

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:16:12 pre podne »
1.5g masti mene drzi sitim,pa sto onda whey protrci kroz mene,a ima isto masti kao blend???
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:16:49 pre podne »
kompltean obrok moze da cini neki DOBAR blend a neki MRP koji su obicna q...na jer nemaju nista sto bi trbealo da imaju ako se u opste moze govriti o adekvatanoj i kompeltnoj zameni za obrok koja u sustini i ne postoi jer cvrsta hrana je cvrsta hrana,ali ukoliko se vec mora posegnuti za tako necim onda je MESAVINA vise vrste PROTEINA idealna stvar i na to se mora nabacati nekoliko gr ribljeg ulja i onda moze da se smatra da se uradio neki posao.....
sve drugo je samo prazna prica i trosnje energije na ubedjivanje nekoga da mu JEDNOKOMONETNI protein NE MOZE i NECE zameniti nikakav obrok pa da ga cak mesa sa NITRO GORIVOM.....to jedostavno i na zalost tako ne radi..

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:20:50 pre podne »
1.5g masti mene drzi sitim,pa sto onda whey protrci kroz mene,a ima isto masti kao blend???
zato sto je jedna ili 2 vrste proteina konc  ili isolat

pedja
blend moze da posluzi kao mrp ili ti zamena za obrok,na to sam mislio

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:35:45 pre podne »
ako cemo da uporedjujemo sastave najbolji je Sensation81 ultimate  20% vise preoteina manje uh  od synte

Posto su pare problem onda treba da uzmes u ozbir da je Syntha 1320gr, Sens81 907gr. Kod mene kostaju gotovo isto.

Radio sam i sa jednim i sa drugim. Syntha je 15x prodavaniji proizvod.

Za mene je izbor od ta dva lak, naravno BSN, ali kao sto vec rekoh ko ima nedoumice, dobar biftek i nema zime. To kazem svim svojim klijentma, a ne drzim mesaru.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 22, 2009, 11:51:29 pre podne »
a procenat proteina?? dodje mu na isto zato sam rekao ako bi birao pre bi uzeo sens81,zasto??zato sto sam probao i jedan i drugi i sens81 je mnogo ukusniji a i vise proteina ima.dodje mu na isto onda i jos naravno sto je meni jako bitno kod blenda  UKUS sens81 je mnogo ukusniji mnogoooo
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 22, 2009, 12:34:13 posle podne »
naravno sto je meni jako bitno kod blenda  UKUS sens81 je mnogo ukusniji mnogoooo

Znaci nije vise cijena problem, nego ukus. Ukus Synthe... ili bilo kojeg BSN-ovog proizvoda? Zanimljivo.

Koristio sam i jedan i drugi, prodavao sam i jedan i drugi. Garantujem da niti jedan klijent koji je naceo Synthu cookies and cream ili neku pak drugu S-6 nakon toga nije vise trazio novo, u prvom redu zbog ukusa, koji je rekreativcima i najvazniji, tako da si mi ti prvi koji mi je tako nesto prokomentarisao, a prodao sam i jednog i drugog prilicno, i vjerujem da imam dobar uvid cak i u taj dio, iako sam ja licno potpuno indiferentan na ukus praskova koje pijem, kao sto mislim da bi trebao svako ozbiljan da bude.

Da se razumijemo, na ovom forumu nemam niti jednog klijenta, velika vecina ni ne zna cime se bavim i sta prodajem, potpuno mi je svejedno sta ce neko reci o bilo kojoj firmi i bilo kom proizvodjacu, ali neke stvari koje pisete jednostvano nemaju veze sa istinom, a ovo oko ukusa ni zdravom logikom koriscenja dodataka prehrani.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 22, 2009, 12:43:02 posle podne »
a procenat proteina?? dodje mu na isto zato sam rekao ako bi birao pre bi uzeo sens81,zasto??zato sto sam probao i jedan i drugi i sens81 je mnogo ukusniji a i vise proteina ima.dodje mu na isto onda i jos naravno sto je meni jako bitno kod blenda  UKUS sens81 je mnogo ukusniji mnogoooo
pa ok..o ukusima ne vredi raspravljati. % proteina nije vazan ako je unutra konc i isola, ako je unutra u vecoj meri ono sto treba da ima blend i uz to ima veci procenat proteina onda sesation je definitivno bolji.
cisto sumnjam da si probao sve ukuse, jer ti gde kupujes ima mislim samo vanila i cokolada, mozda cak ni to, i to iz panovog uvoza, sve ostale ukuse mozes naci jedino kod amg-a i kod mene..
sto se tice cene tu su  i nasao si da kazem pravu stvar za poredjenje, samo sto ja dajem prednost synthi zbog masti i vlakana, jer ipak to je blend zar ne..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 22, 2009, 12:43:48 posle podne »
naravno sto je meni jako bitno kod blenda  UKUS sens81 je mnogo ukusniji mnogoooo

Znaci nije vise cijena problem, nego ukus. Ukus Synthe... ili bilo kojeg BSN-ovog proizvoda? Zanimljivo.

Koristio sam i jedan i drugi, prodavao sam i jedan i drugi. Garantujem da niti jedan klijent koji je naceo Synthu cookies and cream ili neku pak drugu S-6 nakon toga nije vise trazio novo, u prvom redu zbog ukusa, koji je rekreativcima i najvazniji, tako da si mi ti prvi koji mi je tako nesto prokomentarisao, a prodao sam i jednog i drugog prilicno, i vjerujem da imam dobar uvid cak i u taj dio, iako sam ja licno potpuno indiferentan na ukus praskova koje pijem, kao sto mislim da bi trebao svako ozbiljan da bude.

Da se razumijemo, na ovom forumu nemam niti jednog klijenta, velika vecina ni ne zna cime se bavim i sta prodajem, potpuno mi je svejedno sta ce neko reci o bilo kojoj firmi i bilo kom proizvodjacu, ali neke stvari koje pisete jednostvano nemaju veze sa istinom, a ovo oko ukusa ni zdravom logikom koriscenja dodataka prehrani.

Pozdrav

kako prevrces sada moje reci sada
moj post je poceo kako je to blend ko blend i da je jedan od skupljih.....
jel to istina???
onda je lazic rekao da nije to blend ko blend
onda sam dao PRIMER na sebi za 12hour,gourmet...da me drze sitim 3sata i da su jeftiniji od synte.........
pa sam rekao kad BI JA birao pre bi pio sens81 zbog toga i toga.........
tako da ne prevrci moje reci molim te.
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: SYNTA 6 ( B S N )
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 22, 2009, 12:49:11 posle podne »
vidi lazicu iskreno sada
kad sam napisao da je blend ko blend to sam i mislio,i nisam znao da cu nekog da dotaknem sa tim,kad sam video da si ti napisao nesto, odma sam se setio da ti prodajes BSN i da naravno moras nesto da kontriras a uopste nisam ni pomislio dok sam kucao to da ce neko da se javi  nista lose nisam ja rekao za taj preparat samo da mu je cena malo jaca i to je to,znaci nije mi bila namera da ja sad nesto kenjam da li valja ili ne,dao sam samo svoje misljenje i nista vise;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!