Septembar 19, 2024, 11:58:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: [KG] Jedna kanta AMINO WHEYa na prodaju 3KG [KG]  (Pročitano 6972 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: [KG] Jedna kanta AMINO WHEYa na prodaju 3KG [KG]
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 21, 2009, 11:09:49 pre podne »
zamascuje tebe ovo sa drugog foruma stari moj..!!!!!!!!!
ovo sto si rekao...a ja sam ti tamo objasnio KAKO I ZASTO bi trebalo da se smtras SUPER HUMAN

Citat
nismo svi isti, meni recimo ni rotacija ne odgovara, vec konstantan unos UH, i moze da presecem sa 0gr UH recimo jednom nedeljno

a moj odgovar ako nisi video ti je\

Citat
ako ti je cilj skidanje kg onda ti kao i kod cardia spadas u grupu FENOMENA a ovo nemoj da shvatis u pogresnom kontextu vec si odista fenomen ako je,mada ne verujem u to ovo sto pricas istina...
znaci..cardio na prazan stomak i varijacije sa UH tebi ne odgovaraju..kazem..ti si onda fenomen i jedan od tih 6 mil koje si rekao....
jer da ti ne pase jedno pa hajde,ali ono sto je dokazano na svim poljima,elemtnima i svim ostalim paramterima koji ukljcuju ZDRAVO gubljenje kg kroz odredjedni vremesnki period ,onda je to kombinacija OVA DVA GORE NAVEDENA SISTEMA ili cettinic dijeta kao neka od opcija..
ali posto ti kazes da je tebi konstatn unos UH odgovara kao i da ti ne odgtovara cardio na prazan stomak kada je nivo inuslina najnzii,hromnalsni status najpovlojniji,glikgen na minimumu,a telesne masnoce najpodloznije angazovanju i svrhu trosnja kao primarnog energetskog resursa....

onda bare-kapa ti dolje i kao sto rekoh..treba da ti zavidi ostatk covecanstva na super masineriji koju ti imas..

mislim da bi stvarno trebalo da malo stanes na loptu jbg....ipak nije to sve tako kako si ti sebi utripivao..

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: [KG] Jedna kanta AMINO WHEYa na prodaju 3KG [KG]
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 21, 2009, 12:23:34 posle podne »
Bare prodaces ne brini...
...svaka roba ima svog kupca...tako kazu ;)
Ali ovde na ovom forumu,cak i u premestenoj rubrici :o :o :o
Ja stvarno ne verujem...mislim provali te ljudi da si saljivdjija,zevzek,balansero
kako god ti drago(ovo sve govorim u krajnje pozitivnom kontekstu)
tako da posle svih tvojih izjava-citaj bisera dal' stvarno verujes da iko misli da si ozbiljan :D :D :D


 8)

 ;)

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: [KG] Jedna kanta AMINO WHEYa na prodaju 3KG [KG]
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 21, 2009, 12:36:50 posle podne »
zamascuje tebe ovo sa drugog foruma stari moj..!!!!!!!!!
ovo sto si rekao...a ja sam ti tamo objasnio KAKO I ZASTO bi trebalo da se smtras SUPER HUMAN

Citat
nismo svi isti, meni recimo ni rotacija ne odgovara, vec konstantan unos UH, i moze da presecem sa 0gr UH recimo jednom nedeljno

a moj odgovar ako nisi video ti je\

Citat
ako ti je cilj skidanje kg onda ti kao i kod cardia spadas u grupu FENOMENA a ovo nemoj da shvatis u pogresnom kontextu vec si odista fenomen ako je,mada ne verujem u to ovo sto pricas istina...
znaci..cardio na prazan stomak i varijacije sa UH tebi ne odgovaraju..kazem..ti si onda fenomen i jedan od tih 6 mil koje si rekao....
jer da ti ne pase jedno pa hajde,ali ono sto je dokazano na svim poljima,elemtnima i svim ostalim paramterima koji ukljcuju ZDRAVO gubljenje kg kroz odredjedni vremesnki period ,onda je to kombinacija OVA DVA GORE NAVEDENA SISTEMA ili cettinic dijeta kao neka od opcija..
ali posto ti kazes da je tebi konstatn unos UH odgovara kao i da ti ne odgtovara cardio na prazan stomak kada je nivo inuslina najnzii,hromnalsni status najpovlojniji,glikgen na minimumu,a telesne masnoce najpodloznije angazovanju i svrhu trosnja kao primarnog energetskog resursa....

onda bare-kapa ti dolje i kao sto rekoh..treba da ti zavidi ostatk covecanstva na super masineriji koju ti imas..

mislim da bi stvarno trebalo da malo stanes na loptu jbg....ipak nije to sve tako kako si ti sebi utripivao..


Zznam vido sam, moz se desi da je i to, aj stacu na loptu i plako jedno po jedno pa cu da vidim u cem je problem.
Al da se zalepilo jeste! ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: [KG] Jedna kanta AMINO WHEYa na prodaju 3KG [KG]
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 21, 2009, 01:03:19 posle podne »
pa jeste,kako nace,,,
kada ti se telo adaptira na konstatn unos UIH ono kao slozena masina svaki dan ne trosi istu kolicinu navednih a svaki visak ce da ti ode tamo gde ne treba...tako na zalost nas orgnizam radi..

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: [KG] Jedna kanta AMINO WHEYa na prodaju 3KG [KG]
« Odgovor #19 poslato: Novembar 08, 2009, 10:45:11 posle podne »
i ja jedan sticky da dobijem! ;)

al dzaba ako ne prodam ovu kantu


BTW,
je li Bare, prodade li tu kantu? 8)? :D?
i kome? ;)

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: [KG] Jedna kanta AMINO WHEYa na prodaju 3KG [KG]
« Odgovor #20 poslato: Novembar 08, 2009, 11:46:36 posle podne »
Jedan forumas je rekao da ce uzeti pa mu je cuvam (a kao neko ce da ukrade ;) ).