Jun 26, 2024, 08:28:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: KAKO JE NOVAK ODBIO BRITANCE  (Pročitano 1766 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
KAKO JE NOVAK ODBIO BRITANCE
« poslato: Oktobar 17, 2009, 12:53:13 pre podne »
KAKO JE NOVAK ODBIO BRITANCE



Jedan od najboljih tenisera današnjice Novak Djoković u intervju za londonski "Tajms" po prvi put je javno progovorio o nekadašnjoj želji Britanaca da ga angažuju za svoj nacionalni tim, i to plate velikim novcem. Srpski teniser je u Šangaju engleskom novinaru vrlo jednostavno objasnio situaciju i dilemu u kojoj se (nije) našao:

" Da budem iskren, razgovori koje je započela teniska federacija Velike Britanije su bili ozbiljni. Nudjeno mi je mnogo mogućnosti, a želeli su još nekoga pored Marija. Medjutim, čemu sve to? Ja sam Srbin i ponosan sam što sam Srbin, nisam želeo sve to da pokvarim samo zbog činjenice da mi neko nudi bolje materijalne uslove. Počeo sam da zaradjujem novac, trener je počeo da putuje sa mnom... To je bila isključivo moja odluka" rekao je izmedju ostalog Novak Djoković za "Tajms" i tako po prvi put javno potvrdio ono što se u teniskim "kuloarima" šuškalo već par godina...


Izvor:B92, Tajms

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KAKO JE NOVAK ODBIO BRITANCE
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2009, 01:39:41 pre podne »
Tako je ZMAJU!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!