Septembar 28, 2024, 12:39:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 254397 puta)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #120 poslato: Maj 12, 2010, 11:47:40 pre podne »
SILA BOGA NE MOLI!
SVAKA CAST!!
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #121 poslato: Maj 22, 2010, 07:55:50 posle podne »
Evo nađoh još nekih sličica na nekom nemačkom sajtu pa rekoh da podelim sa vama-sa EVROPSKOG PRVENSTVA

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #122 poslato: Maj 22, 2010, 07:57:23 posle podne »
 :)

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #123 poslato: Maj 23, 2010, 02:24:19 pre podne »
meni licno bez boje bolje izgledas bas se vidi vrhunska forma ;)
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #124 poslato: Maj 23, 2010, 05:33:21 pre podne »
pa jeste kad smo koristili ovo sranje od boje JAN TANA....vidis kako me je zatvorilo

Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #125 poslato: Maj 23, 2010, 10:16:42 pre podne »
Pa šta nigde pre nije pisalo za tu boju, nekakav dopis takmičarima odn. savezima ili na službenom sajtu? Kako je večina drugih takmičara znala za to?
Zbilja šteta truda pa na kraju zbog takvih gluposti pušnuti medalju ali u svakom slučaju čestitke za izgled i formu!

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #126 poslato: Maj 23, 2010, 10:48:03 pre podne »
bas te zatvorilo umjesto da ti se istaknu detalji oni se zatvorili
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #127 poslato: Maj 23, 2010, 12:16:29 posle podne »
Jeste šteta ali nije samo u tome fora ima tu i drugih okolnosti koje su uticale na tu medalju.....ali i ovako smatram da sam je zasluzio uprkos svemu,namestaljke i druga sranja me nae zanimaju,slike govore vise od reci,njihova sramota je sto su mogle da sude onako i onom Čehu daju 2.mesto!!!!
Ali to mi je motiv više da sad budem za klasu bolji od svih i nek onda lobiraju i nameštaju....

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #128 poslato: Maj 23, 2010, 02:03:51 posle podne »
Bakicu, citam, gledam i pratim sve ovo ali nikako da ti cestitam na velikom uspehu. Uradio si veliku stvar i ovo je samo pocetak. Znam kako je kad ti se namesti odlicna prilika kao sada, pa ne ispadne kako treba.
Iz iskustva znam da na tim takmicenjima nema namernih favorizovanja nekih takmicara vec se jednostavno namesti takav panel sudija da svako svog gurne mesto-dva gore, konkurenciju mesto-dva dole a oni neutralni se provuku pa na kraju ispadne kako ispadne.

Realno je bilo da Rus i vas dvojica podelite medalje, ovaj Slovak ili Ceh je upao bezveze skroz i bio drugi. No, na kraju ipak budite zadovoljni jer je sve ostalo proslo kako treba.
Bugari su, iako velesila u BB,  nagrabusili opasno, od sedam takmicara, petoricu su bacili na doping kontrolu i ko zna sta ce sve da ispadne...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #129 poslato: Maj 23, 2010, 02:55:07 posle podne »
Jeste Gorane to si u pravu,ipak je meni još potrebno takvog iskustva koje ti imaš....ali sad znam šta mi je činiti....Realno je bilo da tako ispadne,al Bože moj,BIĆE JOŠ DANA ZA MEGDANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JER JA ZNAM ŠTA MOJE TELO MOŽE I KOLIKO VREDI!
Krivo mi je samo što sam imao priliku a nisam je iskoristio,iako sam po svemu sudeći to zaslužio!
NO narod sad može da vidi zato služe slike pa nek ocene i oni koji su sudili nek im je na časti.
Istina je da sam pokvario malo formu od KUPA SRBIJE,ali opet sam bio bolji,al dobro,jednostavno pamet za drugi put i MOTIV VIŠE da opet budem za klasu bolji od svih pa posle neka cene i vagaju al ne mogu da me sjebu,ni Česi,ni Slovaci,ni lobisti,ni sudije,ni manekeni.
Već samo pravim sportistima i onima koji su bolji mogu uvek da pružim ruku i čestitam!!!
Bakicu, citam, gledam i pratim sve ovo ali nikako da ti cestitam na velikom uspehu. Uradio si veliku stvar i ovo je samo pocetak. Znam kako je kad ti se namesti odlicna prilika kao sada, pa ne ispadne kako treba.
Iz iskustva znam da na tim takmicenjima nema namernih favorizovanja nekih takmicara vec se jednostavno namesti takav panel sudija da svako svog gurne mesto-dva gore, konkurenciju mesto-dva dole a oni neutralni se provuku pa na kraju ispadne kako ispadne.

Realno je bilo da Rus i vas dvojica podelite medalje, ovaj Slovak ili Ceh je upao bezveze skroz i bio drugi. No, na kraju ipak budite zadovoljni jer je sve ostalo proslo kako treba.
Bugari su, iako velesila u BB,  nagrabusili opasno, od sedam takmicara, petoricu su bacili na doping kontrolu i ko zna sta ce sve da ispadne...

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #130 poslato: Maj 24, 2010, 11:43:25 posle podne »
Keep up pumping  ;D

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #131 poslato: Jun 10, 2010, 09:06:25 posle podne »
Evo malo da vidimo kako je posle dijete vec mesec dana se dobro jede i ne bira se :)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #132 poslato: Jun 10, 2010, 09:21:59 posle podne »
Sledecu sezonu u fulu u polutesku..
Jbm ti kakav exxtra metabolizam imas..

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #133 poslato: Jun 10, 2010, 09:25:33 posle podne »
Brate veruj mi da vec mesec dana ne gasim se na dan po 2,3 slatke pinokio palacinke,sladoledi i peciva....sta cu kad mi se trazi...jbg dosta je moja dusa patila na dijeti sad sam mu bas dao oduska....e da i kardio nijedan nisam od takmicenja uradio
Sledecu sezonu u fulu u polutesku..
Jbm ti kakav exxtra metabolizam imas..

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #134 poslato: Jun 10, 2010, 09:30:01 posle podne »
Brate veruj mi da vec mesec dana ne gasim se na dan po 2,3 slatke pinokio palacinke,sladoledi i peciva....sta cu kad mi se trazi...jbg dosta je moja dusa patila na dijeti sad sam mu bas dao oduska....e da i kardio nijedan nisam od takmicenja uradio
Sledecu sezonu u fulu u polutesku..
Jbm ti kakav exxtra metabolizam imas..
Zato i kazem,a mogu i da potvrdim onima koji ne veruju...  ;D
Blago si ga tebi..