Septembar 20, 2024, 12:37:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pitanje u vezi sups  (Pročitano 4824 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 14, 2009, 10:06:39 pre podne »
4 supene kasike je 23gr aminokiselina, ako radi 4 vjezbe po treningu to je sasvim ok

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 14, 2009, 10:12:39 pre podne »
da ali je napisao 2 supene izmedju vezbi,neka radi grudi biceps 7 vezbi znaci oko 10 do 1 kasika velikih;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 14, 2009, 10:14:08 pre podne »
da, za nas naturalne bi bilo previse, e sad mozda cika Bulldog ima tajnu artiljeriju :) :) :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 14, 2009, 10:16:46 pre podne »
e to je vec druga stvar:),ja mislim da za mene i tebe(spartak)dovoljno 20g tecnih u toku treninga,e sad ako je bulldog na malo jacim stvarima onda ok:)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 14, 2009, 10:18:06 pre podne »
e to je vec druga stvar:),ja mislim da za mene i tebe(spartak)dovoljno 20g tecnih u toku treninga,e sad ako je bulldog na malo jacim stvarima onda ok:)

20 gr je i sasvim dovoljno i to si dobro konstatovao

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 14, 2009, 11:34:11 pre podne »
Bulldog radi jednu misicnu grupu dnevno...ako slucajno ubacim koju nedelju da radim dve...to je u super serijama...tako da sve ukupno izadje oko 3-4 puta uzimanja po 2 (4-5 vezbi)...ako osetim da cu preterati sa unosom, smanjim na jednu kasiku za taj put....izvinjavam se ako se ne izrazih bas precizno...

Sad se trenutno lomim oko ritma uzimanja..jer krenuh sa Milosevim i Pedjinim varijantama gigantskih serija...te se ili zabrojim...ili ne mogu da dignem ruku...ili mi nije do nicega :-))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 14, 2009, 12:05:43 posle podne »
Citat
.te se ili zabrojim...ili ne mogu da dignem ruku...ili mi nije do nicega :-))

to je to....to je zagarantovan uspeh  ;) ;)

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 14, 2009, 01:17:44 posle podne »
Ja sve tecne amino tokom treninga pijem po dve supene kasike izmedju vezbi....Dymatize kad sam na keto....
pa koliko ih popijes u toku treninga 10 kasika da nije puno oko 40g tecnih u toku treninga za tebe??
pricam za super liquid amino 23 000 i aj mi reci koliko kasika da pijem  da dobijem 20 gr mozda je glupo pitanje ali ko pita ne skita hehe i da pre treninga 10 gr bcaa posle treninga 10 gr bcaa dve doze whey i dex jel u redu ovako i
odlicno je tako ja stavim 4 supene kasike tecnih,bilo bi odlicno da stavis jos 5g bcaa u flasu sa tecnim AK,koliko imas kg???
pricam za super liquid amino 23 000 i aj mi reci koliko kasika da pijem  da dobijem 20 gr mozda je glupo pitanje ali ko pita ne skita hehe i da pre treninga 10 gr bcaa posle treninga 10 gr bcaa dve doze whey i dex jel u redu ovako i
odlicno je tako ja stavim 4 supene kasike tecnih,bilo bi odlicno da stavis jos 5g bcaa u flasu sa tecnim AK,koliko imas kg???
pricam za super liquid amino 23 000 i aj mi reci koliko kasika da pijem  da dobijem 20 gr mozda je glupo pitanje ali ko pita ne skita hehe i da pre treninga 10 gr bcaa posle treninga 10 gr bcaa dve doze whey i dex jel u redu ovako i
odlicno je tako ja stavim 4 supene kasike tecnih,bilo bi odlicno da stavis jos 5g bcaa u flasu sa tecnim AK,koliko imas kg???
Ja sve tecne amino tokom treninga pijem po dve supene kasike izmedju vezbi....Dymatize kad sam na keto....
pa koliko ih popijes u toku treninga 10 kasika da nije puno oko 40g tecnih u toku treninga za tebe??
pricam za super liquid amino 23 000 i aj mi reci koliko kasika da pijem  da dobijem 20 gr mozda je glupo pitanje ali ko pita ne skita hehe i da pre treninga 10 gr bcaa posle treninga 10 gr bcaa dve doze whey i dex jel u redu ovako i
odlicno je tako ja stavim 4 supene kasike tecnih,bilo bi odlicno da stavis jos 5g bcaa u flasu sa tecnim AK,koliko imas kg???
imam 1 kg tec
pricam za super liquid amino 23 000 i aj mi reci koliko kasika da pijem  da dobijem 20 gr mozda je glupo pitanje ali ko pita ne skita hehe i da pre treninga 10 gr bcaa posle treninga 10 gr bcaa dve doze whey i dex jel u redu ovako i
odlicno je tako ja stavim 4 supene kasike tecnih,bilo bi odlicno da stavis jos 5g bcaa u flasu sa tecnim AK,koliko imas kg???
pricam za super liquid amino 23 000 i aj mi reci koliko kasika da pijem  da dobijem 20 gr mozda je glupo pitanje ali ko pita ne skita hehe i da pre treninga 10 gr bcaa posle treninga 10 gr bcaa dve doze whey i dex jel u redu ovako i
odlicno je tako ja stavim 4 supene kasike tecnih,bilo bi odlicno da stavis jos 5g bcaa u flasu sa tecnim AK,koliko imas kg???
mislis na telesnu kg imam oko 87-88 kg a tako cu da radim od danas aj mi reci ako ti nije tesko kako pripremas kuci te amino  u sejker pa u teretani na pola trening tyris voda i popijes ili nosis flasicu mada sve isto je al nema veze ako imas vremena pisi

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 14, 2009, 01:24:21 posle podne »
voda voda flasa(ne mora naravno)sipas 1l vode,dodas 4 supene kasike tecnih i ides u teretanu:):)po gledas pa dopijes 20min pre kraja treninga i posle treninga whey,dex,malto(ako imas naravno ako nemas idi odma u radnju pa kupi:))posto ti je na prvom mestu whey pa onda sve ostalo;)
a za tezinu sam pitao bulldoga al nema veze:)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: pitanje u vezi sups
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 14, 2009, 01:30:52 posle podne »
a za tezinu sam pitao bulldoga al nema veze:)

Danas...posle tri nedelje dijete...97.5 kg...al' od pre neki dan..to ce ici samo gore...naravno sa jos manje BF...he-he-he  :-))