Septembar 20, 2024, 05:43:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: C.Fitness....?  (Pročitano 7705 puta)

Van mreže nikola82

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
C.Fitness....?
« poslato: Maj 31, 2006, 12:38:53 posle podne »
Interesuje me misljenje o proizvodima njihove firme posto mi se cini da su im cene najpristupacnije.....Recimo njihov Whey od 1kg je nekih 1500din...Sta mislite vredi li ili ne?

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #1 poslato: Maj 31, 2006, 12:55:29 posle podne »
Citat: nikola82
Interesuje me misljenje o proizvodima njihove firme posto mi se cini da su im cene najpristupacnije.....Recimo njihov Whey od 1kg je nekih 1500din...Sta mislite vredi li ili ne?

Brate da uzimas mleveni secer ili stiropor imao bi vise efekta...Mislim da znas sta hocu da kazem( GOVNO) ](*,)

Van mreže nikola82

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #2 poslato: Maj 31, 2006, 01:20:07 posle podne »
Znaci nije ni cudo sto su tako jeftini.....E zato prvo pitas pa tek onda narucis.....

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #3 poslato: Maj 31, 2006, 01:52:48 posle podne »
Citat: nikola82
Znaci nije ni cudo sto su tako jeftini.....E zato prvo pitas pa tek onda narucis.....

Bas tako :wink:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #4 poslato: Maj 31, 2006, 02:10:03 posle podne »
krs

Van mreže vlada397

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #5 poslato: Jun 01, 2006, 06:30:41 pre podne »
nije kvalitet twinlaba, prolaba... ali nije ni za potcenjivanje. solidan kvalitet, solidna cena, idealan za pocetnike.
70%proteina po dozi,  kombinacija koncentrata i izolata, dobro se muti.
NIJE BACANJA PARA

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #6 poslato: Jun 01, 2006, 08:17:11 pre podne »
Što se tiče firme California Fitness , tu se potpuno slažem sa Vladom397 , osim što je to čist koncentrat iz surutke .
Niko nema prava da govori da je neki proizvođač sra.. ili krš , a da ne pričamo o tome da je bolje da se jede stiropor i takve gluposti !!!!
Naravno da nisu sam vrhunac kvalitetea , ali nema svako keša za EAS , Dymatize , Ultimate , Labradu ...
Čim je preparat prošao proveru na VMA , ne može da bude sra.. , on mora da sadrži taj procenat proteina što piše na deklaraciji .

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #7 poslato: Jun 01, 2006, 10:29:10 pre podne »
Na VMA se rade analize tipa: da je ze konzumiranje od strane ljudi, da li je tacan sastav kao na deklaraciji, da li su supstance koje odredjeni sadrze supplement zabranjene, toksicne... A ne da li je on kvalitetan ili nije :wink:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #8 poslato: Jun 01, 2006, 10:33:33 pre podne »
ma kako nije california fitness krs , ja sam uzeo jednom i nikada vise , sav je u granulama , skoro da se ne rastvara , gori je i od biotech i mlo , ja govorim o proizvodima na kojima pise california fitness a pre svega whey jer sam samo njega probao i on je katastrofa a nije ni nesto jeftiniji od drugih

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #9 poslato: Jun 01, 2006, 10:36:16 pre podne »
Na VMA se verovatno ispitije da li ima nekih supstanci stetnih po ljudsko zdravlje,a ne da li ima 70% proteina i kakvog su kvaliteta.Uostalom,danas se sve da platiti i potkupiti
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #10 poslato: Jun 01, 2006, 10:40:27 pre podne »
Samo se cini da je jeftiniji, 1kg je ako se cini 1500din znaci 2,27kg je 3405din a za te pare moze da se uzme solidan whey kao sto je UNIVERSAL ULTRA WHEY PRO koji je 1000000000% bolji od
C. FITNESS :wink:

Van mreže vlada397

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #11 poslato: Jun 01, 2006, 10:50:43 pre podne »
ukoliko preparat ima uverenje od VMA znaci da svi navedeni podaci na deklaraciji odgovaraju analiziranom, tako i procenat proteina, poreklo proteina...
a, tvrdnje o potkupljivosti su smesne.

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #12 poslato: Jun 01, 2006, 11:53:05 pre podne »
Na VMA se ne ispituje kvalitet suplemenata! TO ZAPAMTI

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #13 poslato: Jun 05, 2006, 04:15:26 posle podne »
Citat: BoRa_TS
Ultra-cist hidrolizovan koncentrat koji u jednoj dozi (dve supene kasike) sadrzi 22g proteina koji se vezuju za misice. Lako svarljiva peptidna formula, obogacena viselancanim aminokiselinama, snabdeva misicna vlakna aminokiselinama veoma brzo, 100% whey protein je pojacan ekstra glutaminskim peptidima zahvaljujuci kojima vasi misici dobijaju optimalno anabolno energecko punjenje, povoljan je za koriscenje u dijeti sa redukovanim unosom UH.
Sudite po licnim iskustvima ne po pricama  :wink:


Ako si ovo pricao o C.FITNESS proteinu bez obzira firma je dno dna...Ja nisam i necu uzimati od njih nijedan proizvod a  zaobilazim ga u sirokom luku a preporucujem i drugima :wink:
Ako 10000000 ludi je imalo iskustva sa njihovim proizvodima i nisu zadovoljni znaci LOSI SU i zasto izmisljati toplu vodu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: C.Fitness....?
« Odgovor #14 poslato: Jun 05, 2006, 04:30:16 posle podne »
CF je frima koja ugasena odavno i postiji jos samo ovde kod nas....neznam pomocu kojih trikova ali eto..nalzaze se njihovi tzv prozivodi po apotekam i slicno.....