Septembar 20, 2024, 07:52:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: California Fitness - iskustva, misljenja?  (Pročitano 8776 puta)

Van mreže Eedoh

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
California Fitness - iskustva, misljenja?
« poslato: Septembar 29, 2009, 03:55:45 posle podne »
Pozdrav svima!

Ja sam novi clan na forumu, a ovo je moj prvi post. Nisam primijetio da je obavezno neko zvanicno predstavljanje u posebnom podforumu pa cu to uraditi ovdje, prije zvanicnog pitanja iz naslova. Zovem se Irhad, iz Sarajeva sam, gdje i zivim. Studiram elektrotehniku (apsolvent zapravo) i radim kao programer u jednoj lokalnoj firmi. Kao mladji sam se aktivno bavio boksom (varirao sam izmedju teske i superteske kategorije i imao 87-92Kg) i 2003 godine sam osvojio juniorsko drzavno prvenstvo u superteskoj kategoriji. Nakon toga sam ostavio sport, radi fakulteta (10 treninga sedmicno i ucenje nisu nikako htjeli zajedno) i dobio 30ak kilograma. Sad hocu da se vratim na staro (fakultet pri kraju) i da eventualno dobijem jos misicne mase. Mozda opet pocnem i sa boksom, nije nemoguce :).

Uglavnom, lutajuci u potrazi za najpovoljnijim glutaminom, nadjoh se u jednoj apoteci, sta li je vec, u kojoj prodaju Prolab i California Fitness proizvode. Za Prolab sam jos i cuo, iako ne znam kakvi su, ali za ove druge nisam nikad. Ipak, nisam mogao ne biti odusevljen cijenama. California Fitness Whey protein je u toj apoteci kostao 76KM (oko38EU), za 5lbs. Buduci da su Eas, Golden Standard i slicni brandovi gotovo dva puta skuplji, ne mogu a da ne sumnjam u kvalitet ovog proizvodjaca. Osim wheya imali su neke pravo jeftine aminokiseline i kreatin. Je li se iko susreo sa ovim brandom i kakvi su utisci?

« Poslednja izmena: Septembar 29, 2009, 03:57:02 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2009, 04:54:59 posle podne »
Nikakvi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže 84fastandfurious

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2009, 04:56:09 posle podne »
Neznam za ostale al taj kreatin je zivo smece....
Dvno kad sam pocinjo, uzo sam taj kreatin...i dobijo strasnu groznicu...posto sam mislio da nije kreatina, kad me prosla groznica nakon 2 dan opet sam poco uzimati, i ista stvar... al moram napomenuti da sam uzimo opet  posle kreatin u sopu i nIije me tresla groznica....ostale proizvode nisam uzimo..tako da ne znma... a u tom proteinu ima vise soje nego Wheya...tako mi reko jedan kolega...koje probo...
i jako se lose muti, a ukus strahota...odvratno... e sad to je bilo davno...
dali su sta poboljsali po tom pitanju..stvarno ne znam...
Moj ti je savet, bolje skupi pare pa kupi pravi Whey,  nego ta govna po apotekama...
PooZ...
MENS SANA IN CORPORE SANO!!! :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2009, 06:10:19 posle podne »
Gdje zivis u BiH kad je eas dva puta skuplji?

Mozda je skuplji nekih 15 eura max... :)

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 30, 2009, 10:41:42 pre podne »
Drug kad ti sredis hranu kako treba , marka suplementa nije ni bitna toliko , bar je kod mene tako , pio sam i EAS whey kad sam bio na dijeti , i californiafitness whey , samo sto je razlika u okusu EAS ukusni 10x i to je sve ...
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 30, 2009, 11:04:15 pre podne »
Mislis da je to citava razlika?

A sastav?Ko zna sta trpaju u taj protein,jer sigurno nije ono sto pise pozadi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 10, 2009, 08:33:58 posle podne »
Ne bi bili jedini da ne stavljaju u kante ono sto pise, ali mislim da stavljaju jer pise da ima oko 70% proteina iz wheya, a CF nije bas proizvodjac bez tradicije ;)
Ja sam pio njihov glutamin i amino whey i ok su mi.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 10, 2009, 09:34:53 posle podne »
ja sam gutao 30tab amina od CF dnevno(oko treninga)ne kazem da su odlicni ali nisu ni losi;)da kazem neka losija sredina
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 11, 2009, 10:31:03 pre podne »
ja sam gutao 30tab amina od CF dnevno(oko treninga)ne kazem da su odlicni ali nisu ni losi;)da kazem neka losija sredina


Tridesetak amino tableta dnevno,svaka cast.
Ja sam  znao prije jedva 10 amino tableta progutati....

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #9 poslato: Novembar 06, 2009, 10:39:25 pre podne »
Možemo li napraviti poredjenje na ovom postu između
CALIFORNIA FITNESS I BIOTECH - a
Mislim koja je kuca kvalitetnija ako se moze govoriti o kvalitetu, nekako su najpristupačniji za nas obične ljude koji mesečno zarađuju po 20000din i nemojte odma osuti paljbu po ovim kucama jer ima nas ovde koji samo mozemo da gledamo u kutije i kuce poput DUMATIZE, TWINLABA, BSN, itd i ono skupi pare za nesto kavalitetnije hahahaha ma nema tog filma, jer sa ovim primanjima treba i nesto pojesti, a sad ce neki baja da me pita a kakva ti je ishrana heheheh...
ili da dam sav kes na supse a posle leba masti...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #10 poslato: Novembar 06, 2009, 10:59:40 pre podne »
po meni CF je bolja e sada da me pitas zasto nemam pojma,od CF pio kreatin,glutamin,amino,whey i ok je nisam primecivao ne znam kakvu razliku ako me razumes nisam znaci opao zato sto sam prestao da koristim npr dymatize pa preasao na CF;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: California Fitness - iskustva, misljenja?
« Odgovor #11 poslato: Novembar 06, 2009, 11:02:52 pre podne »
Probo neke preparate od CF,nista narocito,odavno ,secam se jos kadje keva prodavala te njihove preparate a to je bilo ohoohooo,u skorije vreme sto sam probo je samo njihov Whey (koncetrat) koji nije loseg ukusa,malo se slabije rastvara ali jbg to je ipak niza klasa