Septembar 20, 2024, 06:11:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?  (Pročitano 16508 puta)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 06, 2009, 10:16:01 posle podne »
Da li ti stvarno znaš šta pričaš...
Kakve veze ima izbacivanje vode sa tim što ti hoćeš da izgledaš kao nekada...šta si hteo svim ovim da kažeš?
Pa takmičari ih uzimaju samo pred takmičenje i to se tempira za kratak vremenski period...
Možda to u tvojoj glavi i ima neku logiku ali sa zdravim razumom nema...

Van mreže milan81

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 06, 2009, 11:14:57 posle podne »
Ovo je dobro, kao na seansi... :) Prijatelju, nema sta meni da bude logicno. Da smem da jurim velike tezine ja bih odavno resio ovaj problem viskom mase. Video si gore koju kilazu imam, trebalo bi da ti bude jasno. Ipak, da ne bih bio konfuzan i "nelogican" pitacu to ovako:
1) koliko su prakticni diueretici?
2) kako da resim problem viska koze, ako nemam nameru da u buducnosti imam vecih telesnih variranja?
 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 07, 2009, 07:37:17 pre podne »
prjatelju
ti odista nemas pojma o cemu pricas!!
Diuretici i drugi maskirajuci agensi su na petom mestu poglavlja zabranjenih supstanci. Diuretici su lekovi koji se najcesce koriste u lecenju srcanih bolesti i visokog pritiska te ih lekarii cesto prepisuju.

da malo jos vidis i sam sta znaci pojam LEK

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,9020.0.html

znaci..
mnogo toga si ovde pobrkao i niko nema vremena da te stalno kovota i da ti objasvnjva da PITAS NEBULOZE
ali ja sanesto od delova koji su poptuno besmisleni

Citat
svi (ozbiljniji) sagorevaci sadrze

svi sagorevaci sadrze extract zelenog caja jer kako bi drugacije bili sarena laza
a svi ozbiljni sagorevaci treba da sadrze ili sinefrin ili geranamin koji diretkno uticu na LIPOZU a ne na to da neka zenetina uzme neki sgorevac i uz malo srece taj extract joj pomgone da sipisa 2 litra vode i onda stane na vagu i bum!!

Citat
sta onda moze da se koristi kao solidan diueretik ?

postoje ti BLAGI i agresvni lekovi a to tebi treba kao TRECE OKO U GLAVI DA IMAS..

Citat
Vraca kozu natrag uz misic, prati i naglasava figuru

GLUPOST COVECE shvati..procitaj linkove koje sam ti dao

Citat
ovde sam da bih se raspitao o takvim stvarima, jer su mi nepoznanica.

bolje je da tako i ostane VERUJ MI NA REC jer ovo nije igra..

Citat
ostaje mi samo da zakljucim da cu morati jos vise da disciplinujem ishranu

tacno i poboljsas trening a velike tezine nemaju veze sa msiicnom masom te da si citao ovde kod nas forum to bi i video gde sam vec milion puta pokazao i dokazao

Citat
imao sam idealnu konstituciju i podloznost tela za ovu zanimaciju

ovo je tvoje misljenje pretpostvljam a mene bi zanimalo na osovvu cega si ti to zakljucio?
nemoj samo da ti odgovr bude molim te,FANTASTICNO SAM NAPREDOVAO SA 16 ili 17 godina jer misim tj nadam se da bar zna sta je zasluzno tome u tim godinima

Citat
saobracajnu nesrecu u kojoj sam povredio grudnu kost, repnu kost i oba ramena.

zbog ovoga mi je iskreno zao

Citat
Tek posle toga sam poceo da koristim suplemente koji mi do tada nisu trebali, iako sam oduvek imao predstavu o njima.

na osnovnu cega si ti znao da ti do te nesrece suplemetni nisu trebali? tj i tacno koji??

Citat
I naravno, poceo je da mi se talozi visak vode u telu

prijtaljeu
ovo ako nije visak sala a ne vode onda ti je problem mnogo veci tj onda imas zdravstveni problem
sta je tome uzrok,saobracjna nesreca ili nesto drugo-to treba da vidis
ali ako ti telo zadrzava vodu to najbolje mozes da vidis po jutarnjoj otecenosti npr u zglobovima,clanicima a ako imas te simptome onda treba da zatrazis lekarsku pomoc a ne da resavas taj problem upotrebom DIURETIKA..veruj mi na rec...
a ako ti samo trpiujes kako ti ti je za "visak"koze kriva intracelularna voda...to su budalstine..

Citat
Jednostavno zelim da se priblizim onome sto sam imao ranije

mi smo ti dali smernice..
a ti ako hoces onda ih prihvati..
neznam sta drugo da ti kazem

Van mreže milan81

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 07, 2009, 11:38:53 pre podne »
Nalepio si dobar link, ne znam ni sam zasto ga nisam ranije potrazio. Ne znam samo zasto svaka recenica mora da vam pocne sa "ti nemas pojma/vi nemate pojma" stavom. Nalepis ovakav link i zavrsis pos'o. A to sto pricam "nebuloze" je jer preskacem stepenice u obrazlozenju da vas ne bi zamarao manje bitnim stvarima. Racunam da ce iskusni ljudi da shvate na sta mislim.

Normalno, ne mislim da je pubertet uradio svoje kad je teretana u pitanju. I tada sam vodio dnevnike, pazio kako vezbam i odmaram misic.

Posle saobracajke sam sxvatio da mi je celo telo "naceto" i mogu mnogo da rizikujem kada su u pitanju iscasenja, povrede zglobova ili neka pucanja misica, ligamenata. Kog jedanput ujede zmija,... Zato sam resio da sto pre ojacam celi misicni sklop.  To sam postigao time sto nisam isao "pesice" kao do tada tj. samo organskom ishranom i vezbanjem vec sam poceo da koristim suplemente koji bi mi pomogli u tome. Bio sam malo na MUSCLE JUICEu, zbog raskrupnjavanja, iako ne volim ta gejnerska sranja jer znam sta vuku sa sobom. Cim sam povratio pristojne tezine presao sam na ELITE, na cemu sam i danas. Period pod Animalom, koji sam pominjao, upravo mi je sluzio da otklonim sve sto mi je zaostalo od gejnera. Da budem jasan, ELITE mi super zavrsava posao. Ali, koliko god da napredujem, nikako ne mogu da se oslobodim mlohavog pojasnog dela iako mi koza na drugim deonicama polako prelazi u flis-papir. U stvari, mogu da resim taj problem, bilo da vanredno sirim ledja ili da  radim stomak tegovima, pa da ga napucam masom. Posto mi ne pada na pamet da se gradim u sumo-rvaca odlucio sam da vidim koja vajda od diueretika.  Odatle interesovanje za njih.

Sto se tice ovog linka, da budem iskren, nemam problema sa oticanjem zlobova i tim stvarima. Nisam ni znao da se ljudi ovoliko klone diueretika.

Ako neko prepoznaje stadijum o kome pricam bilo bi lepo kada bi podelio neki savet. Da ne bude vise "nebuloza" 

 

Van mreže milan81

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 07, 2009, 11:52:17 pre podne »
Da, zaboravio sam da napomenem da sam visok 178cm, sto mi bas i ne daje mnogo prostora da idem u sirinu.

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 07, 2009, 12:30:20 posle podne »
al zato imas svalerske brkove :D
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 07, 2009, 05:20:08 posle podne »
Citat
Sto se tice ovog linka, da budem iskren, nemam problema sa oticanjem zlobova i tim stvarima. Nisam ni znao da se ljudi ovoliko klone diueretika.

mislim da si sam sebi dao odgovr a i mi smo ti dali dosta odgovra tako da je na tebi

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 07, 2009, 06:53:36 posle podne »
Da prevedemo, skidaj salo...

Van mreže milan81

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 08, 2009, 09:03:29 pre podne »
HA,ha,... sta mislis, koliko je moglo da ostane za skidanje kada sa visinom od 178cm sa 79. spadnes na 70kg? Nema veze, gledacu da se zadrzim na 5%. Najbitnije je da sam nasao ovaj link o diuereticima. Svima, hvala ponovo.   

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 08, 2009, 12:34:17 posle podne »
Sto jednostavno ne uslikash da vidimo kako to izgleda????

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 08, 2009, 12:53:19 posle podne »
Pa kako da se uslika kad ni ne postoji :)? :)? :)?
On nije stvaran ;D
Vise je kao iz price.....izmisljen lik..... :D :D :D

Van mreže SimaNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:52:10 posle podne »
Da se mi ipak vratimo temi!
Evo, ja sam promenio jelovnik i sada to, detaljno sa suplementacijom, izgleda 'vako :

06.30 - 5 belanaca, 100 gr. muslija i čaša gustog soka
08.00 - Beta alanin 2 kom.
09.00 - 100 gr. Gainer-a i 25 gr. Whey-a, 5 caps omega 3 ( Gainer moram da potrosim, griota je baciti)
11.30 - Meso ( juneće ili pileće) 300 gr.  Krompir 200 gr. i salata
13.30 - Pirinac 120 gr. i 25 gr. Whey-a ( napravim kao sutliju, teko mi ekstra prija), posle toga Animal pak
15.00 - Nano Vapor 1 merica i Beta Alanin 2 kom.
15.15 - Amino Bolic 7 kom, Kreatin 5 gr, i Glutamin 20 gr.
Trening obično u 15.30 do 17.00
17.00 - Whey 60 gr, Vitargo 70 gr. Kreatin 5 gr, i Glutamin 20 gr.
18.00 - Juneci biftek 250 gr. i salata
20.00 - Tunjevina u vodi i 2 jaja cela
22.00 - 60 gr. Whey-a

E, ovo je nesto sto mogu da ispostujem i sto mi ne predstavlja problem, a bazirano je na Pedjinim  insktrukcijama
Vi mi recite korekcije u izboru, vremenu uzimanja, kolicinama i ostalo...
Pedjo, mozda i dalje postoji nesto sto radikalno treba menjati?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 23, 2009, 01:59:05 posle podne »
ako ti je cilj skidanje kg onda cemu creatin?
i tu kolicinu od 60 gr wheya smani na 40 do 45 po servingu i taj why u 22 je bacanje para...od toga nemas nista..
ako si vec gladan onda uzmi 2 jaja i pojedi ili kupi casein

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 23, 2009, 02:32:50 posle podne »
Pa ako vec geiner onda nakon treninga...zasto izmedju obroka ? ? dodatne kalorije a skidas kg.

I sto se tice beta alanin, zasto ne uzimas prije i poslije treninga?

A za pred spavanje uzmi sira (nemasnog naravno)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže SimaNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Dnevna kombinacija suplemenata i njihova kompatibilnost?
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 26, 2009, 02:48:55 posle podne »
ako ti je cilj skidanje kg onda cemu creatin?
i tu kolicinu od 60 gr wheya smani na 40 do 45 po servingu i taj why u 22 je bacanje para...od toga nemas nista..
ako si vec gladan onda uzmi 2 jaja i pojedi ili kupi casein
Nije mi cilj skidanje kilograma vec suprotno, ali hocu cistu misicnu masu i da se malo "stesem" u struku!
U redu, smanjicu whey na 45 gr. po servingu, mada mi nije jasno zasto?
Sto se tice wheya u 22 h, tada uzimam ULT Sensation 81 koji ima casein i uzimam ga sa mlekom po preporuci jer su mi rekli da mleko produzava razlaganje! Gresim li?
Beta Alanin sam uzimao po uputstvu na kutiji, ali ako je bolje onda cu da uzimam pre i posle treninga?