Jul 02, 2024, 01:17:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: triceps s ramenima ili grudima  (Pročitano 10124 puta)

Van mreže pectoralis

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
triceps s ramenima ili grudima
« poslato: Septembar 23, 2009, 11:36:13 posle podne »
Ovako : Noge imam velike prirodno,trenirao sam košarku,ponekad trčim tako da ih ne radim u teretani uopšte.
Mene biceps najviše pogodi kad radim leđa,džabe istezanje uvjek dobijem bar malu upalu..jače
me pogađa nego kad radim biceps.I sad sam počeo da radim leđa biceps,ok
E sad da li triceps sa RAMENIMA ILI GRUDIMA pa manje serija...Čuo sam da GRUDI - TRICEPS
previše umore triceps,a opet grudi su mi najbolji dio tijela,glupo mi da ih radim same kao da ih forsiram...
pomozite

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #1 poslato: Septembar 24, 2009, 01:29:04 pre podne »
to - imam prirodno velike mnoge nikako ne znaci da ne treba da ih treniras
For me , life is continously being hungry.

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #2 poslato: Septembar 24, 2009, 02:10:38 pre podne »
u svakom slucaju ako bas mora dve grupe misica po treningu ja bi tric. sa ramenima,iz prostog razloga sto ces ga mnogo manje  umoriti nego sa grudima.imas samo uslovno receno jednu vezbu koja ce ga pogoditi kad radis ramena a to je potisak ostale vezbe su "letenja" koja nece umoriti triceps i moci ces da ga odradis kao treba a ne da ga preforsiras...
ali najvaznije od svega je klopa-AKO IMAS USLOVE DA KLOPOM PODRZIS JAKE TRENIGE CEPAJ I UBIJAJ MISICE AKO NEMAS TE USLOVE MOZES STVORITI KONTRA EFEKAT PA DA I TO STO IMAS IZGUBIS
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #3 poslato: Septembar 24, 2009, 02:37:10 pre podne »
Ovako : Noge imam velike prirodno,trenirao sam košarku,ponekad trčim tako da ih ne radim u teretani uopšte.
Mene biceps najviše pogodi kad radim leđa,džabe istezanje uvjek dobijem bar malu upalu..jače
me pogađa nego kad radim biceps.I sad sam počeo da radim leđa biceps,ok
E sad da li triceps sa RAMENIMA ILI GRUDIMA pa manje serija...Čuo sam da GRUDI - TRICEPS
previše umore triceps,a opet grudi su mi najbolji dio tijela,glupo mi da ih radim same kao da ih forsiram...
pomozite
Kao prvo nemas ti razvijene noge ako ih netreniras u teretani pusti ti basket i gluposti svaki drugi u mojoj teretani ima sindrom dzoni bravo sve fudbaleri i kosarkasi ali to nije ni bitno toliko u ovoj temi... kao drugo biceps se uvijek pogodi manje ili vise na treningu ledja jer obavljaju generalno istu funkciju(vucni misici) koliko ce biceps biti pogodjen tokom treninga ledja zavisi od prvenstveno od iskustva.. trece. istezanje na kraju treninga nema veze sa upalom koja slijedi vec se radi iz vise razloga koju nemaju veze sa ublazavanjem nastojece upale o kojoj pricas... cetvrto i grudi i triceps i ramena su opruzni misici najbolje je izbijegavati njihovo sparivanje, mada "sto ljudi sto cudi" nekome i radi  ili vrlo je prihvatljiva varijanta sto ti je napisao nick DB9 sa iskljucivanjem potiska za ramena. i na kraju nije glupo raditi raditi jednu misicnu partiju na treningu sta vise vecina ih i radi tako... pozz i pitaj na ovom forumu ces uvijek dobiti adekvatan odgovor

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #4 poslato: Septembar 24, 2009, 06:57:41 pre podne »
Citat
sindrom dzoni bravo sve fudbaleri i kosarkasi

bravo

a ako moze neke slike od nogu da vidimo dali tu ima disproporcije sa gornjim delom

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #5 poslato: Septembar 24, 2009, 12:15:39 posle podne »
a ako moze neke slike od nogu da vidimo dali tu ima disproporcije sa gornjim delom

Mislim da odgovor znamo  ;D ;D

Van mreže pectoralis

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #6 poslato: Septembar 24, 2009, 03:19:23 posle podne »
Ok hvala na savjetima,probacu ramena-triceps.I najbolji avatar ima mladen88 odmah da kažem.Ljudi ne mogu se ja porediti s vama.Imam 17 godina,idem u gimnaziju,odličan sam đak,pratim politiku,dosta sam na kompu,(počeh evo i čitati knjige)...Znaci nemam kad sve da posvetim ovom divnom sportu.Sto se noga tiče ne zanimaju me crte,definicija,važno mi je samo da su masivne i velike i da s e šepurim u šortsu,za razliku od većine ljudi koji rade gdje i ja,koji nikad ne oblače ništa kratko i izgledaju kao korneti.Jedno vrijeme sam ih radio,i svaki mjesec dobiao po 2-2.5 kg i sve išlo u noge.Farmerke mi postale uske...i glupo mi je da imam 89kg na 187cm a da mi obim ruke hladne bude 37-38.
Ono što ću sada raditi je 3X sedmično teretana,jednom kardio... Kupio sam po 10 kg pileće šnicle i bataka,trudim se sto manje masno pa ćemo vidjeti.
Hvala puno svima,imam li vaš blagoslov da radim RAMENA-TRICEPS?

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #7 poslato: Septembar 24, 2009, 04:28:12 posle podne »
37-38 ruka sa 89kg na 187cm, jel' tebi to MALO ili MNOGO?

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #8 poslato: Septembar 24, 2009, 05:56:21 posle podne »
Ovako : Noge imam velike prirodno,trenirao sam košarku,ponekad trčim tako da ih ne radim u teretani uopšte.
Mene biceps najviše pogodi kad radim leđa,džabe istezanje uvjek dobijem bar malu upalu..jače
me pogađa nego kad radim biceps.I sad sam počeo da radim leđa biceps,ok
E sad da li triceps sa RAMENIMA ILI GRUDIMA pa manje serija...Čuo sam da GRUDI - TRICEPS
previše umore triceps,a opet grudi su mi najbolji dio tijela,glupo mi da ih radim same kao da ih forsiram...
pomozite


  Ja ga radim sa ramenima ili bicepsom , u zavisnosti koji program koristim . Nikad mi nije islo grudi i triceps .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže pectoralis

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #9 poslato: Septembar 24, 2009, 10:11:39 posle podne »
37-38 ruka sa 89kg na 187cm, jel' tebi to MALO ili MNOGO?

a malo je pogotovo sto je tad bila jedva 37.Malo kako nije...sad je srecom 38 na 87kg,malo sam negdje izgubio,mozda bas u nogama,jer sam ljetos plivao

Van mreže pectoralis

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #10 poslato: Septembar 24, 2009, 10:12:00 posle podne »
a sad nista nego trcanje

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2009, 11:38:48 posle podne »
 ej kralju iskoristi svoj post sa svim pitanjima koja te interesuju ljudi ce ti sigurno odgovoriti.  znam veoma dobro koliko muda treba otegnuti kroz gimnaziju tako od mene pozdrav i ostani dobar ucenik:) i da treniraj! bodybuilding je veoma tezak i naporan sport i cak skup... ali uvijek postoji... VREDI svakog minuta... dobrodosao nam na forum!

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #12 poslato: Septembar 24, 2009, 11:42:59 posle podne »
 i da hvala na komentaru za avatar i vjerovatno nisi znao da likovi sa mog avatara i Pedje Petrovica su od dva brata djeca:))

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #13 poslato: Septembar 25, 2009, 09:14:21 pre podne »
37-38 ruka sa 89kg na 187cm, jel' tebi to MALO ili MNOGO?
a malo je pogotovo sto je tad bila jedva 37.Malo kako nije...sad je srecom 38 na 87kg,malo sam negdje izgubio,mozda bas u nogama,jer sam ljetos plivao

Nesto su mi te tvoje srazmere debelo sumnjive - 37 ti je mala ruka na 87kg a kazes da imas ogromne noge.. ne pije vodu, ili su ti noge salo a ne misici.

Ali da ne tupim kao vecina koja vishe iskritikuje komentare nego pitanje: isprobaj da li ti bolje ide sa grudima ili ramenima. Nekome ide jedno nekome drugo. Posto se ramena aktiviraju kad se radi triceps (kao stabilizatori), mislim da ces teze raditi zajedno sa ramenima, ali opet: isprobaj. Meni ne prija da radim ramena i triceps/biceps cak i dan za redom.
« Poslednja izmena: Septembar 25, 2009, 09:16:52 pre podne Deja »

Van mreže pectoralis

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: triceps s ramenima ili grudima
« Odgovor #14 poslato: Septembar 25, 2009, 02:16:53 posle podne »
srecom sad je 38,ne znam sad koliko je procenat masti,ali to mi na nogama nije uopste ni bitno,samo neka ih ima,jedino sto ti znam da nisu meke :D