Jul 06, 2024, 05:50:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Listovi???  (Pročitano 1638 puta)

Van mreže StarCross

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Listovi???
« poslato: Septembar 13, 2009, 03:31:45 posle podne »
Imam problem sa listovima!
Naime, imam jake butine, ali jako tanke listove - pa to pomalo smešno deluje!
Da li neko zna neki način kako da rešim ovaj problem  - koje vežbe da radim, da li treba da jedem nešto posebno...
Svaki savet je dobro dosao!!!
Unapred HVALA!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Listovi???
« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2009, 04:40:41 posle podne »
Nvm, greska pri kucanju...
Kako se brise poruka?

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Listovi???
« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2009, 01:23:24 posle podne »
Moras da pronadjes za sebe odgovarajuci nacin kako da tretiras listove...dal ce to biti vece kilaze manje ponavljanja, ili obrnuto...to je upravo ono sto trebas da otkrijes.

I ja sam imao isti problem, velike butine..a listovi zaostajali. Poceo sam da ih radim jako polako, sa zadrzavanje u gornjoj i donjoj poziciji...i idem do maksimalnog broja ponavljanja koji mogu da izvedem. Ali s obziromd a radim na ovaj nacin (sporo) ne uspijem da predjem 25 ponavljanja,..ali meni odgovara, listovi su mi se popravili u kratkom roku.

Nekad ubacim i 1-2 serije sa vecim kilazama, manje ponavljanja..ali nacin izvodjenja ostaje isti...znaci sporo, drzanje u gornjoj poziciji, i istezanje u donjoj...
I na kraju obavezno dobro istegnem listove, sto prije isto nisam radio... i listovi rastu ;) ... eksperimentisi malo i prati, ne preostaje ti nista drugo.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Listovi???
« Odgovor #3 poslato: Septembar 16, 2009, 05:56:16 posle podne »
da li listove treba raditi same na treningu ili se mogu i kombinovati sa manjim misicnim grupama poput ramena?

ja inace listove i radim sa ramenima,ali mi jednom jedan kolega rekao da mi ne valja to sto krv dovlacim u gornji deo tela (ramena),pa na kraju treninga u donji (listovi).

jel u pravu sto mi je to rekao ili da ipak nastavim raditi kao i pre?

ovo me dosta muci,jer ako ce listovi bolje napredovati ako ih radim same na treningu,onda cu odvojiti poseban trening za njih,ali pre svega zelim da cujem vasa misljenja?

hvala.