Jun 23, 2024, 09:44:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.210 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: DohyOrdeD
X3MShop banner

Autor Tema: Test E + Eq  (Pročitano 13721 puta)

Van mreže Fauxhawk

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Test E + Eq
« poslato: Septembar 04, 2009, 10:30:38 pre podne »
25god, 190cm, 95kg, 3god idem u teretanu ovo mi je prva kura pa me zanima valja li sta:
1-12wk Test-E 250mg x2 tjedno
1-10wk Boldenon, prva 2 tjedna 600mg kao frontloading pa ostalih 8 tjedana 400mg
1-12wk Proviron 50mg ED
PCT dva tjedna poslije zadnjeg uboda, kontam samo Tribulis Terrestis

Zanima me da li je ok ova kura za pocetak i da li je potrebno ista mijenjati i dodati?  ::)

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2009, 11:07:59 pre podne »
KRENI SA PROVIRONOM OD SREDINE KURE I MOZDA UMESTO BOLDENONA UBACI PARABOLAN  I POVECAAJ TEST POZZZZ

Van mreže Fauxhawk

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2009, 11:16:42 pre podne »
krenut cu onda s provironom tako al mislim da mi je parabolan jak za prvu kuru

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2009, 11:24:42 pre podne »
KRENI SA PROVIRONOM OD SREDINE KURE I MOZDA UMESTO BOLDENONA UBACI PARABOLAN  I POVECAAJ TEST POZZZZ

pa sto bi povecavao test kad lepo pise 2x 250mg, na koliko bi ti da ga podigne ?

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2009, 12:28:46 posle podne »
500mg testa nedeljno je sasvim dovoljno za prvu kuru
trenbolon nema potrebe za prvu kuru test i bolda odlicna kombinacija
s time da bih ja  proviron ubacio od trece nedelje ,nema potrebe od pocetka ciklusa pogotovo kada su u pitanju spori estri kao sto je ovde slucaj
PCT - diskutabilno,stvar je individualne prirode

Van mreže Fauxhawk

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2009, 05:53:34 posle podne »
500mg testa nedeljno je sasvim dovoljno za prvu kuru
trenbolon nema potrebe za prvu kuru test i bolda odlicna kombinacija
s time da bih ja  proviron ubacio od trece nedelje ,nema potrebe od pocetka ciklusa pogotovo kada su u pitanju spori estri kao sto je ovde slucaj
PCT - diskutabilno,stvar je individualne prirode
e hvala druze de mi jos reci da li bi bilo dobro uzeti Test-P kao kickstart prva tri tjedna 300mg tjedno podjeljeno u tri doze po 100mg svaki drugi dan?

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2009, 10:08:41 posle podne »
iskreno ja ne bih to radio,ne kazem da ne moze da se to odradi i radi se,ali ja ne bih
sto zbog finansijskih razloga, sto zbog fluktuacije steroida u krvi itd itd
bolda i test kroz 10 nedelja uz dodtatak provirona od 3 nedelje da bi drzao estrogen pod kontrolom iako sa ovim dozama estrogen ne bi trebao praviti veliki problem,sasvim OK varijanta ,bez neke zurbe i komplikacije ciklusa,misici se neprave kroz jednu kuru

Van mreže Fauxhawk

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #7 poslato: Septembar 05, 2009, 12:21:28 pre podne »
iskreno ja ne bih to radio,ne kazem da ne moze da se to odradi i radi se,ali ja ne bih
sto zbog finansijskih razloga, sto zbog fluktuacije steroida u krvi itd itd
bolda i test kroz 10 nedelja uz dodtatak provirona od 3 nedelje da bi drzao estrogen pod kontrolom iako sa ovim dozama estrogen ne bi trebao praviti veliki problem,sasvim OK varijanta ,bez neke zurbe i komplikacije ciklusa,misici se neprave kroz jednu kuru
a znam da se neprave kroz jednu kuru al mislim bar da dobijem 5kg misicne mase naravno uz dobru ishranu, de mi jos reci kako da iskombinujem ove ubode iglom testa i bolda

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #8 poslato: Septembar 05, 2009, 01:58:28 pre podne »
Koliko ja znam frontload dugim estrima ne radi. Nema jednog dokaza na netu koji potvrduje da ako se prve nedjelje udvostruci doza da se brze postize koncentracija koju korisnik zeli.

Samo teoretska naglabanja i "iskustva" usera bez papira, a lako je izmjeriti i vidjeti da li to radi.

Ako hocete da stvar radi odmah, uzmete brze verzije roidsa, mozete da prodjete sa manjim dozama, kracim ciklusom, samim tim da se i mentalno fokusirate i da taj nesto kraci vremenski period dovedete do perfekcije i maksimizirate rezultse (pa jos ako se odradi priming...hmmm), zatim da se mnogo brze oporavite nakon ciklusa od 2 mjeseca u odnosu na ciklus od tri mjeseca... etc etc... znaci benefita koliko volis... hmmm...  a mane... sto ce vas ciklus kostati 100 e vise? Hm... ako je to razlog onda bolja da ni ne pocinjete, posto vam treba makar 100 eura nedjeljno samo za hranu tako da, ako su finansije problem bolje da se ni ne gadjate i uzurpirate zdravlje. 

To su moja dva centa.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #9 poslato: Septembar 05, 2009, 11:35:35 pre podne »
Kolicine su individualne po meni  750mg testa je ok . A i konbinacija sa trenabolom je mnogo bolja .    ;)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #10 poslato: Septembar 05, 2009, 02:28:49 posle podne »
Kolicine su individualne po meni  750mg testa je ok . A i konbinacija sa trenabolom je mnogo bolja .    ;)

Trenbolon je moj omiljeni roids. Naravno opet brza verzija - Tren A. Medjutim to sto ga ja podnosim dobro ne znaci da je to slucaj sa drugima. Mnogi, mnogi imaju najrazlicitije probleme sa ovim lijekom. Za mene je veliko NE njegovoj upotrebi na pocetku bilo cijeg iskustva sa roidsima, a i kada se stvari "pohvataju" oko toga kako ko individualno reaguje na ljekove i tada je vazno da se krene sa minimalnom dozom i sa brzom verzijom kako bi ukoliko dodje do nuspojava moglo lako da se izadje iz price jer nuspojave (sa regularnim pravo doziranim trenom) mogu da budu izuzetno neprijatne, i ukoliko bi morali da ih trpte nekoliko nedjelja stvar je vise nego neugodna, neugodnija nego li sa bilo kojim drugim roidom... Znam vrlo iskusne bodybuildere koji imaju probleme sa njim i zato, jos jednom, nikako za prvi put i nikako dugi estar za start iskustva sa trenom.

Sto se tice price oko Testa... meni je mozda 1000 mg propionata "OK", ali kakve to ima veze sa nekim ko prvi put koristi roidse i koji ce ako ispostuje sve ostalo (!!!!) da ima vrhunski napredak sa 350 mg Propionata nedjeljno!

Puno ljudi koji dolaze i raspituju se o hemiji, bilo javno ili kroz PM-ove, su rekreativci koji zele lijepo da izgledaju za plazu, djevojke ili sta vec... ne zele da budu ogromni, izuzetno snazni hardcore bodybuilderi... vecina moze to sto zeli da postigne i bez hemije, a ako vec hoce da uzmu hemiju za to sto oni zele minimalne doze ljekova u ciklusima ne duzim od 8 nedjelja su vise nego dovoljne, a i mogucnost da se prodje bez problma je na taj nacin mnogo veca. Edukacija, kvalitetan plan (prehrana, trening, odmor) i mali rizik (ovo gore navedeno) daje extra rezultat, sve ostalo je kockaknje sa sobom, svojim zdravljem...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže buhi1

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #11 poslato: Septembar 05, 2009, 04:09:24 posle podne »
Vladar kazi mi kakvi su problemi sa trenom.?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #12 poslato: Septembar 05, 2009, 05:14:35 posle podne »
Malo searcha nebi skodilo.... Za pocetak recimo...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,79.0.html

+

1. Gyno
2. Gubitak kose.
3. Agresivnost.
4. Akne.
5. Nocno znojenje.
6. Los snovi.
7. Anksioznost.
8. Snazna supresia.
9. Zategnutost zglobova.
10. Degeneracija konektivnih tkiva.
11. Erektilna disfunkcija.
12. Nemogucnost ejaktulacije.
13. Imbalans holesterola.

Neki tvrde da ima snaznog uticaja na bubrege, srce...

Losa opcija za sportiste tipa izdrzljivosti jer smanjuje kardiovaskularne mogucnosti.

Ko se odluci da ga ipak proba trebao bi da ga koristi u minimalnim dozama i da ga aplicira svakodnevno kako bi izbjegao propratne pojave. Redovni nalazi krvne slike su po meni vrlo vazni u bilo kom ciklusu, a pogotovo sa Trenom.

Zanimliiva pojava je i tren cough, koji moze a ne mora da se desi uvijek, radi se o prilicno neugodnom kaslju koji moze da traje po nekoliko minuta nakon aplikacije.

Ko nije debelo iskusan sa roidima, i ko nije ulozio puno vremena u izucavanju price o Trenu a opet ga je tek tako uvrstio u arsenal je potpuna budala, da ne govorim o tome da nema veze sa bilo cim savjetovati nekoga da u prvom ciklusu koristi bilo koji oblik trena. BTW... Prilicno sam ubjedjen da ukoliko niste iskusili neke od sidesa o kojima se govori vrlo vjerovatno nijeste ni koristili pravu stvar.

I pored svega ovoga moja omiljena kombina su Test P/Tren A tokom max 60 dana. ED apliciranje. To je moja skromna empirija, bez velikog kompliciranja i ono sa cim sam ja u ovom trenutku zadovoljan.

Vladar OUT
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #13 poslato: Septembar 06, 2009, 02:14:37 pre podne »
Iskreno da ti kazem sad sam prvi put cuo da ljudi lose podnose tren, znam dosta njih koji su ga koristili i ja sam medju njima i imam samo reci pohvale . A ovo sto si ti naveo kao nus pojave, to moze da se svrsta kao nus pojave za celokupne aas.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Test E + Eq
« Odgovor #14 poslato: Septembar 06, 2009, 07:51:52 pre podne »
a sto si ti tako zadro za taj tren?
tren je najjaci i najzajebaniji steroid sto postoji i ne znam sto bi ga neko vec na prvoj kuri isprobavo ...

navedena kura test e + bolda je sasvim ok. doduse ja bi iso bez frontloadinga ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije