Septembar 19, 2024, 11:55:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sta od suplemenata da uzmem?????  (Pročitano 36174 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #75 poslato: Septembar 07, 2009, 10:24:21 posle podne »
niko mi nije napisao gejner ne valja pa to to to to to pod crtu nego ovo ono ovo ono da covek ne moze doneti pravi zakljucak uzeti ili ne,,,whey isto tako ovo ono svi pisu a niko konkretno neko kao kisa oko kragujevca ...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #76 poslato: Septembar 07, 2009, 10:25:21 posle podne »
Znaci prvo treba postaviti pitanje, sta neko hoce da uradi sa svojim tijelom... Evo i ovaj jelovnik sto je Naturalac sastavio... Nema picke da ga ja ispostujem npr. Prvo ne zivim sam, nego sa majkom, bratom i ocem. Znaci trebaju i oni nesto da jedu u toku dana. Drugo, student sam. Jedino da primam platu jedno 1000 KM, pa da izdvojim i na suplemente i na hranu... Al' ovako sipak.

@weasel

Ovo Bogarati -  da mi 'ebes kevu i tako to... :)
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #77 poslato: Septembar 07, 2009, 10:26:47 posle podne »
izgleda da nisam sam:)
ovako
obrok1.120g ovasa,8 belanaca
obrok2.100g pirinca,150g mesa,30g lesnika
oborok3.100g pirinca,150g mesa,30g lesnika
obrok4.sejk posle treninga +whey+kreatin+malto+dex
obrok5.tunejvina,300g krompira
obrok6.posni sir 300g
ovako bi trebalo da ti izgleda jelovnik,ali posto ides u skolu ti lepo kupi gajner i nosi u skolu,ja sad ne znam kad ides u skolu ali npr ako si u 12h i tasda ti je obrok 3.ti popij 100g gajnera itd,ako mozes da ispostujes jelovnik onda ti ne treba gajner.eto nek ti ovo bude smernica za dalje.ako nesto nije jasno pitaj
a sta ti vagas sve ovo pre jela pa onda jedes???ovaj posni sir ella ili sta,,i ovaj ovas to neke pahuljice ili?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #78 poslato: Septembar 07, 2009, 10:29:12 posle podne »
Znaci prvo treba postaviti pitanje, sta neko hoce da uradi sa svojim tijelom... Evo i ovaj jelovnik sto je Naturalac sastavio... Nema picke da ga ja ispostujem npr. Prvo ne zivim sam, nego sa majkom, bratom i ocem. Znaci trebaju i oni nesto da jedu u toku dana. Drugo, student sam. Jedino da primam platu jedno 1000 KM, pa da izdvojim i na suplemente i na hranu... Al' ovako sipak.

@weasel

Ovo Bogarati -  da mi 'ebes kevu i tako to... :)
A to , novi izraz za mene ;)
A cus zasto bi :) Pa jesam nezreo ozbiljno , jbg nisam ja kriv ;)
For me , life is continously being hungry.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #79 poslato: Septembar 07, 2009, 10:31:36 posle podne »
ovo svaka cast sto si napisao za platu i da se i jos neko treba hraniti i da ne mogu odvojiti mesecno 500 km za suplemente i 1000 za hranu ,pa da to mogu uraditi ne bih bio ovde i ne bih imao 75 nego 85 pa i vise...

i ja sam medju tim koji hoce da nabace par kg misica i da imaju lepo telo i koji voli da vezba i da provede kvaliteno vreme u teretani
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #80 poslato: Septembar 07, 2009, 10:33:39 posle podne »
ako ne mozes da imas pravilnu ishranu , nemoj uopste uzimati suplimente . Jednostavno ....
Daj sve pare (naravno koliko si u mogucnsoti ) na ishranu .... A kad ishrana bude na nivou i ako nesto pretekne onda to za suplimente ;)
For me , life is continously being hungry.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #81 poslato: Septembar 07, 2009, 10:40:00 posle podne »
ako ne mozes da imas pravilnu ishranu , nemoj uopste uzimati suplimente . Jednostavno ....
Daj sve pare (naravno koliko si u mogucnsoti ) na ishranu .... A kad ishrana bude na nivou i ako nesto pretekne onda to za suplimente ;)
zasto ne bih uzieo neki whey prvenstveno da ga uzimam samo posle treninga a ishranu cu srediti
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #82 poslato: Septembar 07, 2009, 10:41:32 posle podne »
Pa ako sredis ishranu i ostane ti para  onda uzmi whey posle treninga obavezno :) naravno dodaj dex i malto to je barem jeftino ;)
For me , life is continously being hungry.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #83 poslato: Septembar 07, 2009, 10:45:26 posle podne »
ajd napis mi kako izgleda tvoj jedan dan sto se tice ishrane
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #84 poslato: Septembar 07, 2009, 10:47:55 posle podne »
i posto si rekao da se batalim cokoladnog mleka i jos necega ,, pa sta bi ti tio jeo kad si u skoli u cetri sata,,
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #85 poslato: Septembar 07, 2009, 11:08:00 posle podne »
izgleda da nisam sam:)
ovako
obrok1.120g ovasa,8 belanaca
obrok2.100g pirinca,150g mesa,30g lesnika
oborok3.100g pirinca,150g mesa,30g lesnika
obrok4.sejk posle treninga +whey+kreatin+malto+dex
obrok5.tunejvina,300g krompira
obrok6.posni sir 300g
ovako bi trebalo da ti izgleda jelovnik,ali posto ides u skolu ti lepo kupi gajner i nosi u skolu,ja sad ne znam kad ides u skolu ali npr ako si u 12h i tasda ti je obrok 3.ti popij 100g gajnera itd,ako mozes da ispostujes jelovnik onda ti ne treba gajner.eto nek ti ovo bude smernica za dalje.ako nesto nije jasno pitaj
a sta ti vagas sve ovo pre jela pa onda jedes???ovaj posni sir ella ili sta,,i ovaj ovas to neke pahuljice ili?
da hrana se meri sirova.posni sir je ella sir ili neki sir koji ima malo laktoze i malo masti a puno proteina,ovsene pahuljice znas sta su?za tebe je najbolje resenje gajner bas zbog skole,da si na definiciji najbolje resenje bi bio blend protein ali posto ti treba masa onda je gajner za tebe spas!!!
a ovaj posni sir koji jedes koji je da i ja uzmem a to ubacim pr spavanja
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #86 poslato: Septembar 07, 2009, 11:08:17 posle podne »
Ma imas 1000 resenja za skolu . Pa vecina foruma ide u skolu/fax/posao i nemaju problema sa ishranom. Ne mozes tih 8 sati dok si u skoli da budes na praku nikako.
Treba ti cvrsta hrana .
Kupi integralnu kiflu stavi unutra tunjevinu
Ili ponesi ella sir i saku badema
Ili kupi u nekom grillu belo meso ako ima



« Poslednja izmena: Septembar 07, 2009, 11:10:46 posle podne weasel »
For me , life is continously being hungry.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #87 poslato: Septembar 07, 2009, 11:11:58 posle podne »
znaci da uzmem ella sir njega cu uzimati pr spavanja sa cim da ga jedem,,taj ovas pahuljice kako njeh da trazim gde to da kupim koliko kosta kako to da jedem.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #88 poslato: Septembar 07, 2009, 11:12:43 posle podne »
Ma imas 1000 resenja za skolu . Pa vecina foruma ide u skolu/fax/posao i nemaju problema sa ishranom. Ne mozes tih 8 sati dok si u skoli da budes na praku nikako.
Treba ti cvrsta hrana .
Kupi integralnu kiflu stavi unutra tunjevinu
Ili ponesi ella sir i saku badema
Ili kupi u nekom grillu belo meso ako ima




pored tunjevine belog mesa,jaja,pahuljica ,,sta bi jos trebao da uinesem u organizam tokom dana
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #89 poslato: Septembar 07, 2009, 11:13:03 posle podne »
jede pre skole,pa za 3 ipo sata prah i kad dodje kuci neka jede odma,eto resenja
igore ella sir je najbolji pre spavanja
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!