Septembar 26, 2024, 06:26:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: malo Ksendze  (Pročitano 68345 puta)

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #180 poslato: Maj 16, 2009, 07:43:56 pre podne »
ma preshiroka je cura za vas , cura nije nimalo neinteligentna nego su odredjeni ljudi previshe uski da to pojme
Specialization is for insects.

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #181 poslato: Maj 16, 2009, 01:46:04 posle podne »
ma preshiroka je cura za vas , cura nije nimalo neinteligentna nego su odredjeni ljudi previshe uski da to pojme
"ZA NAS"?....brate,priznajem-previse sam uzak da bi prihvatio drogiranu osobu koja prica na nivou deteta od 5 godina pred kamerama....mogu samo da zamislim do kog nivoa se spusti kad nema kamera.....
Zanima me samo kako ce ostali "uski clanovi " da odreaguju na tvoju inteligenciju....ajnstajne...
« Poslednja izmena: Maj 16, 2009, 02:17:10 posle podne kikko »

Spartak

  • Gost
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #182 poslato: Maj 16, 2009, 02:17:09 posle podne »
 moguce da je cura bila pod nekim laganim opijatom, ali meni je potpuno gotivna i opustena !!! sto je trebala da stoji tamo ispred one voditeljke i kao drvo da odgovara na pitanja ??
« Poslednja izmena: Maj 16, 2009, 02:20:49 posle podne Spartak »

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #183 poslato: Maj 16, 2009, 02:22:58 posle podne »
pa ako je ono nacin na koji treba da  se odgovara na pitanja u javnoj emisiji....onda nek ide sve u qrac...a ovde se o tome prica...ne poznajem je da bih znao dal je opustena....
po bulaji,ona "je inteligentna ali MI to ne mozemo da shvatimo..."....ja se izvinjavam stvarno sto nisam primetio njenu inteligenciju....ako bi mogao neko da mi pomogne da otvorim oci i shvatim gresku,pojescu govno i reci da sam gluplji od nje....

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #184 poslato: Maj 16, 2009, 02:29:01 posle podne »
Ma problem je taj sto ljudi ne razumiju pojam drugachijeg , i isti klasifikuju u neshto shto ne bi trebalo uopshte da postoji. Zahvaceni kolektivnim ludilom koji se manifestuje koriscenjem sklopa tudjih ideja i ponasanjem ,kao i razmisljanjem koje je zavisno od drushtva u kojem zhive , chim se pojavi neko ko zhivi svoj zhivot onako kako se osjeca a ne kako drushtvo nalazhe klasifikuju ga u lude , drogirane , infantilne ili kako li vec , bez ikakve mogucnosti da pojme da su zapravo oni ludi a ta osoba normalna.
« Poslednja izmena: Maj 16, 2009, 02:32:28 posle podne bulaja »
Specialization is for insects.

Van mreže blejn

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #185 poslato: Maj 16, 2009, 03:26:46 posle podne »
Ma problem je taj sto ljudi ne razumiju pojam drugachijeg , i isti klasifikuju u neshto shto ne bi trebalo uopshte da postoji. Zahvaceni kolektivnim ludilom koji se manifestuje koriscenjem sklopa tudjih ideja i ponasanjem ,kao i razmisljanjem koje je zavisno od drushtva u kojem zhive , chim se pojavi neko ko zhivi svoj zhivot onako kako se osjeca a ne kako drushtvo nalazhe klasifikuju ga u lude , drogirane , infantilne ili kako li vec , bez ikakve mogucnosti da pojme da su zapravo oni ludi a ta osoba normalna.

Slažem se, to je vrlo česta pojava,pogotovu u društvima gde nema baš mnogo razumevanja. Ali ne možes tvrditi da je sve što je drugačije- i dobro. Jedan Salvador Dali je bio vrrrrlo drugačiji od ostalih ali ga to ne baca u isti lonac sa dotičnom.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #186 poslato: Maj 16, 2009, 04:59:31 posle podne »
Jbt ja ne mogu da verujem da vi pravdate ovakvo ponasanje!!! Narkomani su drugaciji, moramo ih prihvatiti, je li? Mislim pogledajte ponovo klip, prica nepovezano, ne moze da razmislja normalno, koks 100% i to pozamasna kolicina! Ona nije ovakva obicno, pogledajte neki drugi njen intervju!

Spartak

  • Gost
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #187 poslato: Maj 16, 2009, 05:08:11 posle podne »
Ma problem je taj sto ljudi ne razumiju pojam drugachijeg , i isti klasifikuju u neshto shto ne bi trebalo uopshte da postoji. Zahvaceni kolektivnim ludilom koji se manifestuje koriscenjem sklopa tudjih ideja i ponasanjem ,kao i razmisljanjem koje je zavisno od drushtva u kojem zhive , chim se pojavi neko ko zhivi svoj zhivot onako kako se osjeca a ne kako drushtvo nalazhe klasifikuju ga u lude , drogirane , infantilne ili kako li vec , bez ikakve mogucnosti da pojme da su zapravo oni ludi a ta osoba normalna.
slazem se

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #188 poslato: Maj 16, 2009, 06:40:50 posle podne »
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #190 poslato: Maj 16, 2009, 10:23:29 posle podne »
Stvarno... to joj nije cela guza, kako su se usudili da stave te slike pod guze! Ulazem protest, hocu prave slike! :D

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #191 poslato: Maj 16, 2009, 11:29:40 posle podne »
http://www.zenskeguze.com/v/domace-guze/domace-poznate-guze/ksenija-pajcin/

Sramota ;)

...na kojoj ona zgrce ogromnu lovu!!! :D :D :P
mada da budem iskrena,od domacih pevaljki,jedino ona i ima sta da pokaze, i Sladja Delibasic (mislim da se tako zove),obe se bave fitnessom i izgledaju super,za razliku od Seke,Stoje itd!!!   Ksenijine pesme mi se ne svidjaju ni malo,kao ni kapacitet (ne)inteligencije :D :D  ali za figuru ima desetku u odnosu na ostale!!!
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #192 poslato: Maj 17, 2009, 11:56:49 pre podne »
Ma problem je taj sto ljudi ne razumiju pojam drugachijeg , i isti klasifikuju u neshto shto ne bi trebalo uopshte da postoji. Zahvaceni kolektivnim ludilom koji se manifestuje koriscenjem sklopa tudjih ideja i ponasanjem ,kao i razmisljanjem koje je zavisno od drushtva u kojem zhive , chim se pojavi neko ko zhivi svoj zhivot onako kako se osjeca a ne kako drushtvo nalazhe klasifikuju ga u lude , drogirane , infantilne ili kako li vec , bez ikakve mogucnosti da pojme da su zapravo oni ludi a ta osoba normalna.

 Da nisi ovo izvukao iz tamo neke knjige od iljadu strana? :D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #193 poslato: Maj 17, 2009, 03:10:11 posle podne »
Ma problem je taj sto ljudi ne razumiju pojam drugachijeg , i isti klasifikuju u neshto shto ne bi trebalo uopshte da postoji. Zahvaceni kolektivnim ludilom koji se manifestuje koriscenjem sklopa tudjih ideja i ponasanjem ,kao i razmisljanjem koje je zavisno od drushtva u kojem zhive , chim se pojavi neko ko zhivi svoj zhivot onako kako se osjeca a ne kako drushtvo nalazhe klasifikuju ga u lude , drogirane , infantilne ili kako li vec , bez ikakve mogucnosti da pojme da su zapravo oni ludi a ta osoba normalna.
ne mora da znaci da sve sto je novo, drugacije da je i dobro... a epitet ludog mozes slobodno da pripises  sebi a ne drugima kad  tako razmisljas...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: malo Ksendze
« Odgovor #194 poslato: Maj 23, 2009, 06:19:28 posle podne »
hahahahhaha  znaci ako je ona tebi idol kao sto jeste , c c c  pa ewo zato smo mi u kurcu ...... zbog ovoga i ovakvog razmisljanja je (dobrim delom) Srbija tamo gde jeste... i NIKAD NIKAD nece nama biti bolje dok nam idolu budu bili Mile Kitic , Ksenija Pajcin , Seka Bata i ostale zivotinje...
daj omladini takve budale na tvu , izreklamiraj takav shund , znaci dno dna pa jos 10000000 km dalje i jos na to dodaj omladini alkohol i drogu i uporpastio si narednih 10 generacija i visse.... jbt ovo kad sam cuo "ona moze daleko da dogura" pa kad nisam pao na glavu jbt... gde bre sestro da dogura u cemu bre? nju neko ovakvu sad da pozeli , pa nije bre ni za potapanje kupusa... a to kako izgleda. pa sad da izadjes ulicom , i prosetas se Knezom , kolik hoces i lepih i lepshih devojaka , samo sto se ne drnda svaka na tvu i glumi ludilo ... mislim hvala bogu tome... da ima i normalnih....

Misli šta god želiš. Definitivno imaš žešći problem sa iskazivanjem svojih frustracija na pogrešnom mestu. Na netu se možeš praviti pametan i glumiti nekog "napucanog" baju koliko hoćeš ali budi baja pa to pokaži u 4 oka. Što se mene tiče ti si odavno na IGNORE listi.