Oktobar 07, 2024, 10:20:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.338 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: Binais - text u Vijestima!!!  (Pročitano 5039 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Binais - text u Vijestima!!!
« poslato: Maj 20, 2006, 10:45:14 pre podne »
U najtiraznijem dnevnom listu u Crnoj Gori, Vijestima, je na cetvrtini prve sportske strane objavljen tekst o Binaisu Begovicu!

Tekst:

N.N. Bjelopoljac Binais Begovic prvi na turniru u Los Andjelesu

N. U mislima i osvajanje titule svjetskog prvaka


Nekadasnji juniorski prvak SRJ u dzudou, dvadesttrogodisnji Binais Begovic, pobjedom na turniru u bodi bildingu u Los Andjelesu, najavio da bi do trijumfa mogao i na predstojecem svjetskom i evropskom prvenstvu.
Begovic je 22.aprila na takmicenju "Orange County Muscle Classic" koje se odrzava vec 29 godina pobjedio u poluteskoj kategoriji i stekao pravo da se u decembru takmici na turniru "Ekskalibur", jednom od najjacih na svijetu, takodje u Los Andjelesu.
-Na turniru je ucestvovalo 140 takmicara. Amerikanci su me prihvatili kao da sam njihov i bio sam sokiran njihovim reakcijama. Vec razmisljam o evropskom i svjetskom prvenstvu, takmicenjima na kojima me interesuje samo prvo mjesto. Evropsko prvenstvo se odrzava na proljece iduce godine, a svjetsko na jesen - kazao je Begovic koji ovih dana boravi u Crnoj Gori kako bi pomogao osnivanje Bobi-bilding saveza Crne Gore.
Nakon pobjede Begovic je za konsultanta i trenera dobio Mister Univerzuma Milosa Sarceva, najpoznatijeg trenera profesionalaca, ciji su klijenti, izmedju ostalih, bili i Merion Dzons i Tim Montgomeri.
Malo je onih koji znaju da je Binais 1998. godine bio prvak SRJ u mladjim kategorijama u dzudou. Bio je i clan reprezentacije na Olimpijadi mladih u Moskvi.
-Kada sam se preselio u Svedsku, poslije prvog razreda srednje skole, zbog obaveza u skoli nijesam cesto mogao da idem na treninge jer su u klubovima bila fiksna vemena za treniranje tako da sam prestao da treniram dzudo. Odmah sam se posvetio bodi-bildingu, jer je to samostalan sport koji moze da se trenira bez icije pomoci. Ubrzo je to preraslo u pravu ljubav i nakon mnogo rada i truda, 2004.godine postao sam juniorski prvak Svedske - kazao je Begovic.
U Los Andjelesu, Begovic je upoznao i manekenku Alehandru Gutierez, sa kojom planira na ljeto da dodje u Crnu Goru.
-Mozda dodje i kao crnogorska snaha - kazao je uz osmijeh Begovic.

Tekst: D.Perunicic, Vijesti, subota, 20.maj 2006.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #1 poslato: Maj 20, 2006, 10:48:01 pre podne »
Cestitke Bini, vjerujem da ce ovakvi i slicni tekstovi, kao i, nadam se, Binine aktivnosti i rezultati na takmicenjima, doprinijeti popularizaciji bodi bildinga u Crnoj Gori!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #2 poslato: Maj 20, 2006, 10:52:11 pre podne »
Bina, zajeban igrac, nema sta.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #3 poslato: Maj 20, 2006, 07:52:03 posle podne »
Bina nije zajeban igrac, nego je mnogo zajeban igrac ! :)
Sve najboolje !

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #4 poslato: Maj 20, 2006, 08:01:50 posle podne »
izaslo je i u svetu clanka o Binaisu

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #5 poslato: Maj 20, 2006, 08:23:39 posle podne »
cuti, barem se pise o nekom ko nije zvezda granda....
idemo u evropu........

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2006, 02:44:55 posle podne »
Vladare, hvala ti sto si informisao sve forumase o ovom clanku.

Ja sam tokom boravka u Crnoj Gori imao sastanak sa ministrom sporta gdje smo pricali o razvijanju i popularizovanju bodibildinga u ovom djelu svijeta. On je veoma pozitivan i na moje zaprepascenje veoma upucen u ovaj sport. Znaci imamo velike planove i vec ove godine radicemo na tome da se organizuje vise takmicenja, da se sto vise mladih ukljuci u sport i to neznaci na samo profesionalnom nivou vec da se sklone sa ulica i postave sebi neki cilj u zivotu.

Znaci ja sam probudio interes i ministarstva i medija da vise paznje posvete ovom relativno novom i nerazvijenom sportu na nasim prostorima i sve cu uraditi sto je u mojoj moci da ga popularizujem.

Binais

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #7 poslato: Maj 22, 2006, 02:46:36 posle podne »
Citat: Binais
Vladare, hvala ti sto si informisao sve forumase o ovom clanku.

Ja sam tokom boravka u Crnoj Gori imao sastanak sa ministrom sporta gdje smo pricali o razvijanju i popularizovanju bodibildinga u ovom djelu svijeta. On je veoma pozitivan i na moje zaprepascenje veoma upucen u ovaj sport. Znaci imamo velike planove i vec ove godine radicemo na tome da se organizuje vise takmicenja, da se sto vise mladih ukljuci u sport i to neznaci na samo profesionalnom nivou vec da se sklone sa ulica i postave sebi neki cilj u zivotu.

Znaci ja sam probudio interes i ministarstva i medija da vise paznje posvete ovom relativno novom i nerazvijenom sportu na nasim prostorima i sve cu uraditi sto je u mojoj moci da ga popularizujem.

Binais


A sta bi sa snajkom :) . POzzz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #8 poslato: Maj 22, 2006, 02:53:55 posle podne »
Snajka radi na popularizaciji turizma  :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Binais - text u Vijestima!!!
« Odgovor #9 poslato: Maj 22, 2006, 09:47:11 posle podne »
Svaka cast Binais!!!

Sjajne vijesti! Nadam se da ce pravi reprezenti bodi bildinga, a ti to sigurno jesi, uciniti dosta toga za popularizaciju ovog sporta u CG!!!

 :wink:
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me