Septembar 09, 2024, 07:49:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: zasicenost treninga ??  (Pročitano 4030 puta)

Van mreže sablja

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
zasicenost treninga ??
« poslato: Jun 23, 2009, 07:19:27 posle podne »
Zdravo ljudi. bavim se BB-om vec duze vrijeme i kroz periode stalnog napredka dospio sam do faze kada sve staje.
Naime u zadnjih mjesec-dva dana nemogu da odradim pravi terning, odnosno snaga, kondicija i motivacija tokom treninga je sve manja i manja.
S pocetka sam mislio da je to samo za kratko i da ce proci! kako vrijeme prolazi ovi efekti su sve veci i jaci. brobavao sam skoro sa svim vrstama suplementacije ali kao da vise nista ne djelje na meme, takodje sa energetskim napitcima i kafom ali bez uspjeha. trenutno koristim NO-xplode , kreatin i amino.
Zamolio bih vas za misljena i savjete kako dalje da postupim, svi savjeti dobro namjerni su tobro dosli. POZ ZA SVE!!!

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2009, 07:31:36 posle podne »
za mene je uvek najbolji lek i najednostavniji za tako nesto odmor.ali onaj kompletni odmor u fazonu uzmes i ne podignes kasiku mesec dana,ali da se ne pravim ja pametan ima ovde na forumu ljudi koji mnogo znaju vise od mene tako da sacekaj njih
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.605
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #2 poslato: Jun 23, 2009, 09:27:52 posle podne »
jesi probao da pojacas  unos kompleksnih uh?  meni to deluje kao slaba ishrana , i naravno neki multivitamin  c vitamin , omega 3, minerali, GLUTAMIN ne bi bili na odmet,.. a mozda teba da napravis malo pauzu , proredis treninge , smanjis tezine ... malo drigaciji pristup treningu , programu... heh kada se javite sa takvim problemom to moze da bude hiljadu ali stvarno huiljadu stvari i tu ne moze da se ocekuje neki konkretan odgovor...  to moze da bude od jednbostavnog "doslo ti tako" mrzi te da vezbas izgubio si volju , sto je normalno jbg i desava se svima a moze da budu i ozbiljne nekad stvari ...znaci kreni od ishrane, smanji tezine ,povecaj ponavljanja, terniraj da osecas pumpu i nek ti to bude zadovoljstvo a ne da forsiras sebe i guras neke tezine i batali energetske napitke i kafu jer iskreno oni na ternutak rade stvar ali zato kad prodje efekat klones jos vishe nego sto bi inace...jer ti padne secer ...povecaj unos tecnosti...

Van mreže sablja

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2009, 11:03:26 posle podne »
ne znam tacno ali u zadnje vrijeme  sam samnjio unos uh zbog definicije. Postoji mogucnost da je od toga?

Van mreže sablja

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #4 poslato: Jun 23, 2009, 11:04:50 posle podne »
jel moze pojasnjenje kompleksnih uh??

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #5 poslato: Jun 23, 2009, 11:29:57 posle podne »
Promjeni plan treninga i ishrane , uzmi neke suplemente koje dosad nisi koristio , dnevno najjmanje 10h kvalitetnog sna , glutamin obavezno , imas na forumu mnogo tema o ishrani , trening tipovima , suplementima potrazi , nacices sve = obavezno gledaj slike zena iz svijeta bodyfitnessa , fitnessa , muskarce pronadji nekog ciji izgled ti se svidja , motivisi se , snimi muziku koja te dize , motivira , nadji trening partnera , itd itd pokusaj sprovesti sto vise ovih stvari gore , mada jak motiv , zelja i volja su najjbitniji u ovom sportu , nedaj da sati i sati treninga , prolovenog znoja tek tako padnu  u vodu :)
« Poslednja izmena: Jun 23, 2009, 11:31:41 posle podne onel »
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #6 poslato: Jun 23, 2009, 11:42:29 posle podne »
POKUSAJ DA NADJES NEKI IZLAZ,NEK TE NESTO MOTIVISE I BUDI PREMA TOM CILJU!

Van mreže sablja

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #7 poslato: Jun 23, 2009, 11:44:23 posle podne »
siguro cu pokusati sa treningom i ishranom a otalo ne
znam bas ali ima smisla

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #8 poslato: Jun 23, 2009, 11:52:54 posle podne »
BIT CE DANA I SUNCANI I OBLACNI AL NEMOJ DA TE TO NERVIRA. LAGANO SAMO!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.348
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #9 poslato: Jun 24, 2009, 11:45:43 pre podne »
ne znam tacno ali u zadnje vrijeme  sam samnjio unos uh zbog definicije. Postoji mogucnost da je od toga?

Postoji mogucnost i da je do toga...Moj predlog ti je, ono sto ti svi negde pomenuse....Pojacaj malo san, pojacaj malo ishranu i ono sto meni pomaze...smanji pauze na treningu na 30 sek...mnogo ces skratiti trening, dobices brzi ritam, promenices psihicki pogled na odlazak u teretanu...i najvaznije neces imati vremena da ti dosadi jer si za 25-30 min gotov. Ako nista ne pomaze, onda ti je verovatno doslo vreme da napravis pauzu od 15-ak dana.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.605
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #10 poslato: Jun 24, 2009, 01:10:46 posle podne »
jel moze pojasnjenje kompleksnih uh??
sta reci... tebi je sto posto ishrana u pitanju....  i procitaj malo forum , ne radi se tako defka sto ces samo smanjiti uh... znaci losa ishrana, los isbor suplemenata, los terning verovatno

Van mreže sablja

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #11 poslato: Jun 25, 2009, 12:26:30 pre podne »
nisam siguran gdje grijesim. nadao sam se necemu konkretnijem, neko ko je imao slican problem! U svakom slucaju izvucu od svakoga po nesto.  Za pocetak sam malo pojacao ishranu, skoro da jedem sve zadnj 2 dana . nadam se bpljem!!!

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #12 poslato: Jun 25, 2009, 10:31:45 pre podne »
odmor,odmor, pa i mr olympia pravi pauzu
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.605
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #13 poslato: Jun 25, 2009, 11:35:29 pre podne »
nisam siguran gdje grijesim. nadao sam se necemu konkretnijem

a jbg ti , ko da ne umes da citas sta ti se ovde pishe ... a i ti si konkretno postavio bas pitanje ... "osecam se lose sta mi je???? " pozovi tarota pa nek ti kaze...

Spartak

  • Gost
Odg: zasicenost treninga ??
« Odgovor #14 poslato: Jun 25, 2009, 01:08:11 posle podne »
odmor jedno 10ak dana, presaberi se, sastavi novi jelovnik novi plan ishrane, novu rutinu i nemas zime :)