Septembar 29, 2024, 07:15:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 67603 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #240 poslato: Septembar 19, 2009, 12:28:02 pre podne »
evo blizi se povorka ponosa (koji naziv jbt, cime li se oni ponose  :D )
ovi koji nisu protiv gay parade neka se lepo presele u Englesku,tamo je svaki drugi stanovnik gay, bolesna zemlja, bolestan narod, mi to vala necemo biti!!

Ne zelim da idem u Englesku, niti bilo gde. Jednom sam silom prilika morao da odem iz rodnog grada i to mi je dovoljno (ali necu sada o tome). Zelim da ostanem ovde i ne stidim se sto sam Srbin. Imamo mi mnogo vrlina, ali prebijanje pedera nije vrlina. Ja ih ne podrzavam, imam neutralan stav prema njima. Neka svako radi sta hoce ako ne povredjuje druge ljude. Mada mozda i odem u nedelju na paradu jer mi trebaju nove patike :P.

Van mreže MALER

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #241 poslato: Septembar 19, 2009, 09:34:11 pre podne »
Ma iznervirao sam se u PM!!!
Ovi naši navijači prebili onog Francuza, bore mu se za život...majku mu to stvarno nije OK, jbg tek sada će biti još više policije, sad i država i međunarodna zajednica vrši pritisak na policiju da ne dozvoljavaju nasilje, drugim rečima moraju da se dokažu na GAY paradi da ne dozvole da ih puno izlome...jbg stvarno... neznam šta da kažem.
Biće više policije nego 5 oktobra.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #242 poslato: Septembar 19, 2009, 09:38:07 pre podne »
ko ga jebe, trebo je da je u shkoli u to vrijeme. pa ginu ljudi non stop. jedna zrtva ko ni jedna...
u grobu su svi isti. nema veze jel francuz, kinez, ili laponac ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #243 poslato: Septembar 19, 2009, 09:41:21 pre podne »
evo blizi se povorka ponosa (koji naziv jbt, cime li se oni ponose  :D )
ovi koji nisu protiv gay parade neka se lepo presele u Englesku,tamo je svaki drugi stanovnik gay, bolesna zemlja, bolestan narod, mi to vala necemo biti!!

Ne zelim da idem u Englesku, niti bilo gde. Jednom sam silom prilika morao da odem iz rodnog grada i to mi je dovoljno (ali necu sada o tome).
tesko ti pao rastanak?
Citat
Zelim da ostanem ovde i ne stidim se sto sam Srbin. Imamo mi mnogo vrlina, ali prebijanje pedera nije vrlina. Ja ih ne podrzavam, imam neutralan stav prema njima. Neka svako radi sta hoce ako ne povredjuje druge ljude. Mada mozda i odem u nedelju na paradu jer mi trebaju nove patike :P.
pa jel vrlina da po glavnom sprskom gradu shetaju pederi? jel se ponosis time?
to sto ti imas neutralan stav je proizvod tvoje sebicnosti pa onda uskvih pogleda i shvatanja problematike.
jel si siguran da ih ne podrzavas, nesto te zajebava ta racunica?
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2009, 09:44:01 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #244 poslato: Septembar 19, 2009, 11:10:45 pre podne »
svako ko se ne pobuni protiv tih bolesnika ih na neki nacin podrzava
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #245 poslato: Septembar 19, 2009, 11:44:40 pre podne »
ko ga jebe, trebo je da je u shkoli u to vrijeme. pa ginu ljudi non stop. jedna zrtva ko ni jedna...
u grobu su svi isti. nema veze jel francuz, kinez, ili laponac ...

Brate nadam se da se zezas? :/ Kakva skola jbo ti sebe, lik ima 27 god. :) Sto rekao Djilas, "dodjes ziv, zdrav, a vratis se u mrtvackom sanduku" ! Odes na jebenu utakmicu i pogines! Pa mislim, zar ima potrebe raspravljati da li je to u redu ili nije... Da su oni glumili neko ludilo, pa ih neko pretukao, pa da kazes oke... Ali likovi kulturica, cak su neki nosili i dresove  reprezentacije Srbije. :/ Jbg, navijaci samo brukaju sami sebe. Iako to oni ne shvataju, sto i jeste crno da crnje ne moze biti.
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #246 poslato: Septembar 19, 2009, 11:52:46 pre podne »
ko ga jebe, trebo je da je u shkoli u to vrijeme. pa ginu ljudi non stop. jedna zrtva ko ni jedna...
u grobu su svi isti. nema veze jel francuz, kinez, ili laponac ...

Brate nadam se da se zezas? :/ Kakva skola jbo ti sebe, lik ima 27 god. :) Sto rekao Djilas, "dodjes ziv, zdrav, a vratis se u mrtvackom sanduku" ! Odes na jebenu utakmicu i pogines! Pa mislim, zar ima potrebe raspravljati da li je to u redu ili nije... Da su oni glumili neko ludilo, pa ih neko pretukao, pa da kazes oke... Ali likovi kulturica, cak su neki nosili i dresove  reprezentacije Srbije. :/ Jbg, navijaci samo brukaju sami sebe. Iako to oni ne shvataju, sto i jeste crno da crnje ne moze biti.

Mislim, slazem se sa Aleksandrom, ajde da mlatis pedere, ali ovo, jos covek cool jos nosio dres Srbije, ma daj, pa jos onaj englez, pa navijaci zvezde u Ceskoj, ovo samo stoka moze da uradi, mislim ajd da primenis silu tamo gde treba, mlacenje pedera i to, ali da mmlatis ljude bez veze e to je vec glupo.
Zamisli kako ce sada da gledaju na nas u svetu, kao na jebenu stoku, i sta su koj moj hteli da postignu time.
Samsung NX1000

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #247 poslato: Septembar 19, 2009, 12:01:03 posle podne »

a mozda da mu se podigne neki spomenik?
kakva kulturica sad, covjek poginuo u navijackoj/kafanskoj tuci, kolateralna steta i to je to, ko zna zasto je doslo do tuche i koje prvi zapocheo. detalje ce utvrditi policijska istraga. dodushe gine se svaki dan, pogledaj samo crnu horniku po novinama. ajmo sad da napravimo poseban topik u kojem cemo da oplakujemo svaku zrtvu (za strance mora to biti malo svecanije i na nivou), nesto poput internet kapele.
ko ga jebe, trebo je da je u shkoli u to vrijeme. pa ginu ljudi non stop. jedna zrtva ko ni jedna...
u grobu su svi isti. nema veze jel francuz, kinez, ili laponac ...

Brate nadam se da se zezas? :/ Kakva skola jbo ti sebe, lik ima 27 god. :) Sto rekao Djilas, "dodjes ziv, zdrav, a vratis se u mrtvackom sanduku" ! Odes na jebenu utakmicu i pogines! Pa mislim, zar ima potrebe raspravljati da li je to u redu ili nije... Da su oni glumili neko ludilo, pa ih neko pretukao, pa da kazes oke... Ali likovi kulturica, cak su neki nosili i dresove  reprezentacije Srbije. :/ Jbg, navijaci samo brukaju sami sebe. Iako to oni ne shvataju, sto i jeste crno da crnje ne moze biti.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #248 poslato: Septembar 19, 2009, 12:01:10 posle podne »
Otkazana "Parada ponosa"

"Parada ponosa", zakasana za sutra u centru Beograda, je otkazana, saopštio je danas organizator te manifestacije.

Predstavnici organizatora su na konferenciji za novinare rekli da nisu prihvatili preporuku predstavnika vlasti da se manifestacija izmesti sa platoa ispred Filozofskog fakulteta u centru Beograda, na plato ispred Palate Srbija na Novom Beogradu.

copy/paste BLIC 19.09.2009. - 11:58

WTF, otkud sada ovo????????????????!!!!!!!!!!!!!!!  ???  ???  ???  ???

ne kaze zbog cega
Samsung NX1000

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #249 poslato: Septembar 19, 2009, 12:04:06 posle podne »
ko ga jebe, trebo je da je u shkoli u to vrijeme. pa ginu ljudi non stop. jedna zrtva ko ni jedna...
u grobu su svi isti. nema veze jel francuz, kinez, ili laponac ...

Brate nadam se da se zezas? :/ Kakva skola jbo ti sebe, lik ima 27 god. :) Sto rekao Djilas, "dodjes ziv, zdrav, a vratis se u mrtvackom sanduku" ! Odes na jebenu utakmicu i pogines! Pa mislim, zar ima potrebe raspravljati da li je to u redu ili nije... Da su oni glumili neko ludilo, pa ih neko pretukao, pa da kazes oke... Ali likovi kulturica, cak su neki nosili i dresove  reprezentacije Srbije. :/ Jbg, navijaci samo brukaju sami sebe. Iako to oni ne shvataju, sto i jeste crno da crnje ne moze biti.

Mislim, slazem se sa Aleksandrom, ajde da mlatis pedere, ali ovo, jos covek cool jos nosio dres Srbije, ma daj, pa jos onaj englez, pa navijaci zvezde u Ceskoj, ovo samo stoka moze da uradi, mislim ajd da primenis silu tamo gde treba, mlacenje pedera i to, ali da mmlatis ljude bez veze e to je vec glupo.
Zamisli kako ce sada da gledaju na nas u svetu, kao na jebenu stoku, i sta su koj moj hteli da postignu time.
jes svijet samo gleda sta se u srbiji desava, boli nekog k za srbiju. ko da nemaju ljudi svojih problema.
pa ono mogli bi se ovi sto ih peche nepravda i 'domace divljashtvo' da naprave neku grupu za zastitu stranaca i prevaspitavanje nasilnika. mladi ste, jaki ste, sto da ne.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #250 poslato: Septembar 19, 2009, 12:06:27 posle podne »
[
Zamisli kako ce sada da gledaju na nas u svetu, kao na jebenu stoku, i sta su koj moj hteli da postignu time.

ne brini se matori ... na nas odavno gledaju kao na jebenu stoku ... a to je zato sto se  ponasamo ko stoka... cast izuzecima naravno...


Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #251 poslato: Septembar 19, 2009, 12:07:46 posle podne »
http://www.blic.rs/hronika.php?id=111337

procitaj malo, nije ni bilo povoda za tucu

a to kako predstavljaju srbe u svetu, to je kriva politika, racunam da kao narod nismo takvi kakvim nas ona predstavlja

mislim da mlatis ljude bez ikakvog povoda, razloga, to je malo sjebano i van pameti
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2009, 12:14:50 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #252 poslato: Septembar 19, 2009, 12:11:53 posle podne »
jel iko od vas bio da poseti ranjene francuze i da se izvini?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #253 poslato: Septembar 19, 2009, 12:13:56 posle podne »
jel iko od vas bio da poseti ranjene francuze i da se izvini?


to bi trebalo da urade oni koji su ih mlatili bez veze
Samsung NX1000

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #254 poslato: Septembar 19, 2009, 12:16:41 posle podne »
nema veze pa i mi smo srbi, to je nasa sramota. treba fino da se napravi postolje za ranjenog francuza. okupimo se svi oko njega, okitimo cevecem, uvatimo se za ruke, pevamo antiratne pjesme i molimo se za njeogovo zdravlje i srecu
matere mi matere,
kupicu ti dimije