Septembar 29, 2024, 01:00:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 67571 puta)

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #285 poslato: Septembar 19, 2009, 07:20:15 posle podne »
Ako spale zastavu, treba ih sve pohapsiti! >:(
Samsung NX1000

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #286 poslato: Septembar 19, 2009, 07:36:27 posle podne »
 to sa spaljivanjem zastave je po meni dobro smisljen pokusaj da maksimalno dignu nivo policijske zastite, kao oni ce praviti sranje u srcu srbije a posledice i budale znaju, pa ce tako i nasa policija se spremiti za najgore a nadati se najboljem...

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #287 poslato: Septembar 19, 2009, 07:51:08 posle podne »
Vest o otkazivanju "Parade ponosa" obišla svet

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=111529

sad ce svi da seru kako mrzimo pedere i pederaj i kako nismo demokratska zemlja  >:(

sta nam uradise pederi, a i moralo je ovako kad seru na sva zvona o njihovoj paradi, ko da su oni jebeno sad najvazniji kao i njihova jebena parada  >:(

ispade da nismo pederska zemlja, sto je dobro za nas  ;D, ali nije dobro za nas u svetu  ;D
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2009, 07:54:37 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #288 poslato: Septembar 19, 2009, 08:20:18 posle podne »
Ovo prebijanje tudjih navijaca ne opravdavam,ali brate mili kod nas se od toga napravi tolika frka kao da smo izvrsili atentan na francuskog premijare jbt...

A eno posle utakmice Basel-Roma cini mise,opet je bilo i tuce i povrijedjenih,i razlipanih stakala i svega,pa nikom nista...Mislite da su se Svajcarci ili Italijani potresli sto je prebijen navijac iz tudje zemlje?Jesu k...c,ni 1000 dio koliko smo mi,tj. nase glavesine ili bolje da kazem dipesine ;D

Francuzu zelim brz oporavak...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #289 poslato: Septembar 19, 2009, 08:28:22 posle podne »
Ma OK sto se oni pobise, divljaju jedni ,ali divljaju i drugi, ali ovo napadnu ljude bez ikakvog razloga

ajde da su u toku tekme bili agresivni, radili ovo ili ono, provocirali, podjebavali, kacili se .... ali ovo ... ne kontam

Samsung NX1000

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #290 poslato: Septembar 19, 2009, 08:28:52 posle podne »
Francuzu zelim brz oporavak...

Daj boze da se oporavi...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #291 poslato: Septembar 19, 2009, 11:33:54 posle podne »


Vest o otkazivanju "Parade ponosa" obišla svet

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=111529

sad ce svi da seru kako mrzimo pedere i pederaj i kako nismo demokratska zemlja 

sta nam uradise pederi, a i moralo je ovako kad seru na sva zvona o njihovoj paradi, ko da su oni jebeno sad najvazniji kao i njihova jebena parada 

ispade da nismo pederska zemlja, sto je dobro za nas  , ali nije dobro za nas u svetu 








Jebes pedere nek ga puse, sutra treba svi na avion, pa pravac Katovice.
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2009, 11:36:06 posle podne duh »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #292 poslato: Septembar 20, 2009, 12:25:16 pre podne »
Po meni je ovo premlacivanje navijaca sasvim opravdano, jer su u pitanju visi ciljevi. Nasa deca vide navijace Tuluza i smatrace da je to u redu i da treba i oni da navijaju za Tuluz, a ne za srpske klubove. Ovo je sirenje prozapadne kulture. Sutra ce doci i ostali navijaci i bice u redu navijati za Mancester, Real, Inter... a ne za Partizan, Zvezdu, Vojvodinu... I kada jednog dana pitam dete za koga navija ono ce reci za Tuluz, jer je videlo njihove navijace. Kuci ce gledati utakmice Tuluza, a ne srpskih klubova. E pa ne moze. Ovo je Srbija i ima da se navija za srpske klubove. Uostalom, ko je zvao te Francuze? Niko, i jos se setkaju centrom grada i promovisu svoje nastranosti. Neka idu u Francusku, pa neka tamo navijaju za koga hoce.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.347
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #293 poslato: Septembar 20, 2009, 12:39:49 pre podne »
Po meni je ovo premlacivanje navijaca sasvim opravdano

 :o :o :o  >:( >:( >:(  Neverovatno...ne, najbolje je da pobijemo sve strance koji udju u zemlju, jel'...da ne bi nasa deca videla da postoji i neko ko nije nas...Kada je ovde dolazio Real Madrid i kada su se igrale vrhunske utakmice pre 30-40 god...ta rivalstva su samo podsticale nase ljude i decu da nase klubove vise vole, a ne da pocnu da navijaju za one iz inostranstva, samo zato sto postoje. Najbolje decu da zatvorimo u podrume da ne vide i ne znaju nista????? Uostalom ko si ti da kazes za koga ce neko da navija. Ti navijaj za koga god zelis, to je tvoje pravo...ali pravo drugih KAO I TVOG DETETA je da navija za KOGA ON HOCE, a ne tata. I ako si malo vise informisan, znas da su ti franzuci sedeli danima u tom kaficu, povremeno nosili srpske salove i pokazivali 3 prsta i nicim nisu provocirali NIKOGA. Moja zelja je da oni koji su ga prebili, kao i onaj koji je to smislio dobiju po 20-30 godina, pa izvolte..bijte neduzne ljude, samo zbog toga sto vole sport i svoj klub....ne mogu da verujem sta citam...


I evo upravo nadjoh u nekoj od tvojih zadnjih poruka sta si rekao za prebijanje pedera...citat"ali prebijanje pedera nije vrlina. Ja ih ne podrzavam, imam neutralan stav prema njima"

Znaci ubij onog ko ne navija za nas i ko nije nas, ali pedere pusti...neka setaju ulicama i pokazuju sta vole da rade...
« Poslednja izmena: Septembar 20, 2009, 12:44:11 pre podne The_Bulldog »

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #294 poslato: Septembar 20, 2009, 12:45:29 pre podne »
Slazem se  sa Buldogom, mada i ti Francuzi nisu trebali "sami" da sede u kaficu, treba da znaju da ima i onih koji ne vole bas da  stranac nosi sal sa zastavom Srbije.

Mada to nije gore od toga sto su ovi hteli da nam zapale zastavu.

« Poslednja izmena: Septembar 20, 2009, 12:47:07 pre podne duh »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #295 poslato: Septembar 20, 2009, 12:51:18 pre podne »
Po meni je ovo premlacivanje navijaca sasvim opravdano, jer su u pitanju visi ciljevi. Nasa deca vide navijace Tuluza i smatrace da je to u redu i da treba i oni da navijaju za Tuluz, a ne za srpske klubove. Ovo je sirenje prozapadne kulture. Sutra ce doci i ostali navijaci i bice u redu navijati za Mancester, Real, Inter... a ne za Partizan, Zvezdu, Vojvodinu... I kada jednog dana pitam dete za koga navija ono ce reci za Tuluz, jer je videlo njihove navijace. Kuci ce gledati utakmice Tuluza, a ne srpskih klubova. E pa ne moze. Ovo je Srbija i ima da se navija za srpske klubove. Uostalom, ko je zvao te Francuze? Niko, i jos se setkaju centrom grada i promovisu svoje nastranosti. Neka idu u Francusku, pa neka tamo navijaju za koga hoce.

Ne mogu da verujem
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #296 poslato: Septembar 20, 2009, 01:02:07 pre podne »
Ja mislim da je Radomir bio sarkastican u poslednjoj poruci...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #297 poslato: Septembar 20, 2009, 01:03:45 pre podne »
nemojte dirati Radomira covijek je samo NEUTRALAN;)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.347
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #298 poslato: Septembar 20, 2009, 01:13:21 pre podne »
Ja mislim da je Radomir bio sarkastican u poslednjoj poruci...

Daj Boze...ali nesto mi ne mirise na to....

Spartak

  • Gost
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #299 poslato: Septembar 20, 2009, 01:46:29 pre podne »
naravno da je bio sarkastican :)