Septembar 20, 2024, 02:47:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Whey Protein  (Pročitano 70221 puta)

Van mreže Jasmin22

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Whey Protein
« Odgovor #105 poslato: April 26, 2010, 06:16:11 posle podne »
cekaj znaci po tvom ti 5 iil 10 posto da daju ja vjerujem da suplimente nebi niko kupovao ako je tako znam dosta ljudi koji su npr samo s kreatinom za 2 mjeseca dobili po 5 kg ali ja sam pocetnik mozda si i upravu

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Whey Protein
« Odgovor #106 poslato: April 26, 2010, 06:29:49 posle podne »
Dobili su 5 kg vode  masti i cega vec ...
5 kg misica za 2 meseca nisu SIGURNO dobili
Aj logicno razmisljamo
Pa onda bi svi isli u teretanu 6 meeci i dobili  15 kg misica ?
Svi bi na ulici izgledali ko profesionalci


I nije po mom :)
Citaj malo forum pisano je mnogo da su suplimenti mali deo :) Ishrana je sigurno 5x bitnija
Ishrana 50% trening40% suplementacija 10%
« Poslednja izmena: April 26, 2010, 06:53:30 posle podne weasel »
For me , life is continously being hungry.

Van mreže Jasmin22

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Whey Protein
« Odgovor #107 poslato: April 26, 2010, 08:51:54 posle podne »
ja ipak znam moje prijatelje i znam sta su uzimali  i sta su postigli za kratko vrijeme ali poslije postaje sve teze i teze mozda su dobili 5kg misica ili neam poima cega za 2 mjeseca s tim da u sljedeca 2 nisu nista dobili nijedan organizam nnije isti de na temu moju idi pa ostavi pametan komentar potreban mi je hvala i jos 1 veliki pozdrav

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Whey Protein
« Odgovor #108 poslato: April 26, 2010, 09:51:47 posle podne »
Nemoz ti 5kg u martu i aprilu pa onda nist u maju i junu, to ne ide tako, verovatno je bilo salce pa su malo prikocili da se ne bi mnoogo umastili.

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Whey Protein
« Odgovor #109 poslato: April 27, 2010, 12:24:37 pre podne »
Pa velika je razlika dobiti 5 kg misica i 5 kg ne znam cega :)
Ovo drugo je moguce i 15 i to sa na primer mc donald ishranom
a ovo prvo za 2 meseca nije moguce....
For me , life is continously being hungry.

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Whey Protein
« Odgovor #110 poslato: April 27, 2010, 12:43:37 pre podne »
Pa velika je razlika dobiti 5 kg misica i 5 kg ne znam cega :)
Ovo drugo je moguce i 15 i to sa na primer mc donald ishranom
a ovo prvo za 2 meseca nije moguce....

Ma znam zezam se, ubih se godinu dana mase da realno napredujem 5kg misica... I to pocetnickih 5kg dalje ide sve teze i teze.

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Whey Protein
« Odgovor #111 poslato: Jun 08, 2011, 11:00:19 posle podne »
Hmm procitah malopre da nesto kao ne valja dymatize elite whey protein,tj da se ispravim ne da ne valja nego moze biti macka u dzaku -kutiji :D Jel to zaista tako? I recite mi kako se generalno kotira taj protein,posto vidim da ga u pansportu toliko favorizuju i fale na sva usta kao da je svemirski protein..
Inace ja ga uzeh i skoro je pri kraju,pa me zanima dal moze nesto bolje za taj neki isti novac,mislim nije mi problem i vise da dam ako ima nesto kvalitetnije u `u toj klasi` ne cistiji znaci...80% mi je sasvim dovoljan za moje potrebe..

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Whey Protein
« Odgovor #112 poslato: Jun 08, 2011, 11:24:38 posle podne »
uzmi prostar od ultimate ili whey od optimuma oni su medju najboljim sto se moze uzeti kod nas
« Poslednja izmena: Jun 08, 2011, 11:26:58 posle podne jovann »

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Whey Protein
« Odgovor #113 poslato: Jun 09, 2011, 10:15:58 pre podne »
Reci mi kakvi su ukusi? Ovaj dymatize-ov je fenomenalan sto se toga tice,bukvalno ima 5-6 ukusa i svi su manje vise ok... Inace pio sam ultimate nutrition whey pre jedno 2 godine,cokolada ukus,hm nije mi se bas svidjao ali najbitnije je da je kvalitetan kao sto vidim da jeste,puno preporuka za njega..

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Whey Protein
« Odgovor #114 poslato: Jun 09, 2011, 10:29:42 pre podne »
Reci mi kakvi su ukusi? Ovaj dymatize-ov je fenomenalan sto se toga tice,bukvalno ima 5-6 ukusa i svi su manje vise ok... Inace pio sam ultimate nutrition whey pre jedno 2 godine,cokolada ukus,hm nije mi se bas svidjao ali najbitnije je da je kvalitetan kao sto vidim da jeste,puno preporuka za njega..
Tebi je izgleda u celoj prici ukus najbitniji...

Ultimatov prostar je jako ukusan-probao vanilu i cokoladu,oba ukusa sjajna...

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Whey Protein
« Odgovor #115 poslato: Jun 09, 2011, 10:32:58 pre podne »
Da da upravu si,najbitniji mi je ukus ;) jel ti sad lepo? :D ccc

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Whey Protein
« Odgovor #116 poslato: Jun 09, 2011, 10:34:49 pre podne »
Da da upravu si,najbitniji mi je ukus ;) jel ti sad lepo? :D ccc
E pa druze,onda ce izbor tvojih suplemenata biti poprilicno ogranicen...ali jbg,tvoj izbor ;)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Whey Protein
« Odgovor #117 poslato: Jun 09, 2011, 10:36:29 pre podne »
Znam,sta cu,gurman sam ja pa zato ;) Ajd pogledaj poslao sam ti poruku u inbox :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey Protein
« Odgovor #118 poslato: Jun 09, 2011, 11:01:23 pre podne »
Hmm procitah malopre da nesto kao ne valja dymatize elite whey protein,tj da se ispravim ne da ne valja nego moze biti macka u dzaku -kutiji :D Jel to zaista tako? I recite mi kako se generalno kotira taj protein,posto vidim da ga u pansportu toliko favorizuju i fale na sva usta kao da je svemirski protein..
Inace ja ga uzeh i skoro je pri kraju,pa me zanima dal moze nesto bolje za taj neki isti novac,mislim nije mi problem i vise da dam ako ima nesto kvalitetnije u `u toj klasi` ne cistiji znaci...80% mi je sasvim dovoljan za moje potrebe..

momcino
nije bitno ko sta favoziruje VEC JE BITNO DA CITAS STA PISE GDE I NAKOJEM NUTRITION LABELU i onda svoje novcane mogucoisti prilagodis svojim potrebema
tako ti je najlakse i najednostavnij
a kada su ukusi u pitanju
tu uvek treba da se vodi sa pravilom STO GOD PROTEIN UKUSNIJI-TO JE LOSIJI
ja npr sada prijem hydrlizat i ODVRATAN JE ali nadam se da znas sta je u opste hydrolisat..
tako da uvek dobro razmisli pre nego sto kupis nesto samo zarad ukusa

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=153

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Whey Protein
« Odgovor #119 poslato: Jun 09, 2011, 11:25:19 pre podne »
Fala i tebi puno na isrpnom odgovoru,samo mi nije jasno kako niste provalili da se salim sto se ukusa tice...to sto si rekao da sto je ukus bolji protein je losiji to cak ima velike logike i u to ne sumnjam,meni ukus nije uopste toliko bitan...pa realno kad pijem one bcaa od sni koje su kao da gutam nesto iz wc solje,mislim nema sta dalje da pricam :D a to sto sam pitao za ukus,to je vise bilo ovako informativno da vidim sta me ceka...u principu jaci ukus bi mi odgovarao samo iz razloga sto whey pijem zajedno sa bcaa...