Septembar 20, 2024, 05:20:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko treninga  (Pročitano 1420 puta)

Van mreže Petar93

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Pomoc oko treninga
« poslato: Jun 03, 2009, 08:20:17 posle podne »
Cao ljudi,nov sam na forumu pa bih zeleo da vas pitam za par saveta.....Ovako prvo da se predstavim...Zovem se Petar,imam 15 godina visok 176,tezak oko 75 ne vise i zeleo bih da pocnem da dizem tegove,ali imam par sumnji.Da li tegovi dovode do naglog prestanka rasta?????Ako ne dovode molio bih vas da mi pomognete da sklopim trening sa bucicama imam 2 od po 10 kg,onu klupu za trbusnjake (valjda je rimska nisam siguran),onaj tocak za trbusnjake i za sklekove ono da se drzim za to(digne me mozda koji cm od zemlje).Imam prilicno snage,do sad sam radio samo zgibove i prilicno sam ledja razvio ali nisam zadovoljan bicepsom pa bih pretezno hteo da mi pomognete koje vezbe da odaberem za biceps.Ishrana je otprilike ovakva:
1.obrok oko 06:45-obicno je to tunjevina(ocedjena),parce integralnog hleba,mozda neka salata ako imam,;ight jogurt(2-3 case) i ella sir
2.obrok oko 10:00-i integralnoj kifli tuna ili belo meso,ella sir i neka salata
3.obrok oko 14:00-belo meso,riba,kuvani krompir ponekad i obavezno salata
4.obrok oko 16:00-neko voce
5.obrok oko 17:30-obicno ono sto sam imao za rucak samo ne jedem hleba posle 4 sata uopste,nekad izmesam tunu,2-3 belanca i ella sir
6.obrok oko 22-23:00-ella sir
Zeleo bih definiciju,trbusnjaci mi se maltene naziru,sad kad pocne raspust cu da pocnem da radim ujutru kardio.
Unapred zahvalan ;)