Jun 27, 2024, 08:07:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?  (Pročitano 4434 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« poslato: Maj 18, 2009, 05:10:07 posle podne »
IAKO je i sam Mirko Filipović u više navrata najavljivao da će svoju karijeru vrlo vjerojatno nastaviti u Japanu, vrlo je izgledno da će Cro Cop stupiti u UFC-ov oktogon i to za manje od mjesec dana. Prema informacijama s nekoliko nizozemskih i njemačkih foruma,  Cro Cop bi trebao nastupiti na UFC-ovom 99 turniru koji se održava u njemačkom Koelnu 13. lipnja. Protivnik i dalje nije poznat, a u nekoliko sljedećih dana trebala bi stići i službena potvrda "fighta".

Neki bi rekli da se Mirko vraća na mjesto nesreće, dok bi drugi rekli da će je hrvatski gladijator odlučio riješiti neke nesređene račune koje je ostavio u Americi. Podsjećamo, Filipović je kao najveća zvijezda MMA scene 2007. prešao iz Pridea u UFC potpisavši rijetko unosan ugovor. Nakon topovskog mesa Eddija Sancheza, Cro Cop je pretrpio najteži poraz u karijeri nokautom od Brazilca Gabrijela Gonzage, a uskoro je uslijedio i novi poraz. Ovaj put bolji nakon odluke sudaca bio je Francuz Cheick Kongo. Filipović je nakon lošijih rezultata odlučio karijeru nastaviti u japanskom Dreamu gdje je odradio tri borbe u protekloj godini.

Nakon rekonstrukcije ligamenata koljena u siječnju Mirko se oporavlja čak i bolje od liječničkih predviđanja i prema snimkama s treninga koje su objavljene ovih dana na njegovom službenom blogu MMA-id, možemo se nadati velikom povratku borilačke legende.

Lučić: Mirko se vraća na sam vrh

Iako nije govorio o tome gdje će biti mjesto Filipovićevog povratka, o njegovoj formi i planovima progovorio je i Cro Copov dugogodišnji menadžer i prijatelj Zvonimir Lučić. U video intervjuu za MMA-id najavio je starog Filipovića koji će sljedeće dvije godine drmati samim vrhom svjetskog MMA-a.

"Imali ste prilike vidjeti kako Mirko funkcionira i kako mu traje oporavak. Za sada smo jako zadovoljni i sretni, od operacije je prošlo nešto više od tri i pol mjeseca", započeo je Lučić dodavši da nema neke velike razlike između Cro Copa na vrhuncu i onog koji se sada sprema vratiti.

"Mislim da je razlika jedino u godinama. Nije to prepotentna izjava, to je izjava koju odgovorno tvrdim. Pratim ga zadnjih par treninga i vidim da se spojila snaga i iskustvo. U posljednjih 10 mjeseci imali smo samo jedan meč i poslije svih tih tegoba dobio je strašnu volju i afinitet prema treninzima. Dao je novu dimenziju i smatram da će u sljedeće dvije godine Mirko pokazati onog starog Mirka."

Lučić nije htio komentirati može li Filipović još bolje, no najavio je da će njegova karijera trajati još dvije ili tri godine.

"Ne bih ulazio u te kalkulacije. Da ne mislim da je to tako, vjerojatno bi mu sugerirao da napravimo prekid karijere. Međutim, nikada nisam do sada vidio kod njega ovakvu želju i volju. Da čovjek poslije ovakvog prekida i pada koji je trajao dvije godine radi. Mirko je čovjek koji nije htio reći u čemu je problem, a problem je u učestalim i zaredalim ozljedama. On je takav tip čovjeka koji nije htio prebacivati odgovornost, pretrpio je u sebi i ostao je pri stavovima da nije kraj. Njegova karijera trajat će još dvije ili tri godine i sjest će na sami vrh."

Na koncu je rekao nekoliko riječi o planovima za narednu godinu.

"Očekujemo u sljedećih mjesec, mjesec i pol dana prvi meč. A ako bude ostalo sve u ovim okvirima i zdravlju, mislim da bi do kraja godine mogao odraditi tri borbe. Mirko će u ringu pokazati tko je i demantirati sve one koji su mu predvidjeli kraj karijere. Cijeli će ga svijet vidjeti u ringu u punom svjetlu. To odgovorno tvrdim."

intervju Zvonimira Lucica
http://www.mma-id.com/CROCOP/?mod=vvid&act=view&vid=1307

Snimke sa treniga
http://www.mma-id.com/CROCOP/?mod=vvid&act=view&vid=1306
http://www.mma-id.com/CROCOP/?mod=vvid&act=view&vid=1286




index.hr

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2009, 02:02:34 pre podne »
Nerijetko su ljudi iz Mirkovog okruzenja najavljivali veliki povratak u formu najpopularnijeg hrvatskog policajca, i na zalost uglavnom od toga nije bilo nista,  tako da ove rijeci gdina Lucica necu uzimati za ozbiljno dok Mirko u ringu ili u oktagonu ne potvdi da moze biti kompetitivan.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #2 poslato: Maj 19, 2009, 02:06:54 pre podne »
Cro Cop protiv Al-Turka na UFC-u 99
Cro Cop službeno potvrdio nastup na UFC-u 99, njegov protivnik će biti Britanac libanonskog podrijetla Mustafa Al Turk..

Hrvatski borac će ipak nastupiti u UFC-u, došla je i službena potvrda od strane samog borca. Razlog tomu navodi:
-Odlučio sam se za ponovne nastupe u američkoj organizaciji UFC, zbog toga što UFC trenutno u svijetu ima najjaču konkurenciju u teškoj kategoriji.

Njegov sljedeći protivnik će biti Britanac libanonskog podrijetla Mustafa Al Turk koji je svoju karijeru izgradio u Cage Rage organizaciji. U svojoj karijeri imao je 10ak borbi gdje je u 6 borbi slavio dok je 4 borbe izgubio. U svom debiju u UFC-u porazio ga je Cheick Kongo, koji je ujedno pobjedio i našega Cro Copa.

-Teško je govoriti o konkretnim planovima u nastavku godine, no svakako bih htio nastupiti još minimalno dva puta nakon borbe u lipnju. Nadam se borbama sa dobrim protivnicima, preko kojih bi došao u priliku boriti se za najprestižniji naslov u teškoj kategoriji. Međutim, zasad ću se fokusirati samo na prvu borbu, a nakon toga ćemo vidjeti što će biti sljedeće na meniju. – kaže Cro Cop.

www.croring.com
« Poslednja izmena: Maj 19, 2009, 02:11:36 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #3 poslato: Maj 19, 2009, 09:21:04 pre podne »
ne razumijem nikako prvo trebao se odrazati ufc u njemackoj pa sam procitao na sherdogu da je to nije ni bilo u razmatranju ufc celnika pa sad ovo :/

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2009, 03:36:02 posle podne »
sasvim je sigurno da ce se odrzat u Kolnu jer je mec potvrdio i Filipovic na svojoj stranici

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #5 poslato: Maj 21, 2009, 02:24:46 posle podne »
Njemački političari protiv UFC-a 99


UFC-jev prvi show u Njemačkoj, i općenito na europskom tlu, nažalost neće proći bez problema.

To se u neku ruku moglo i očekivati, Njemačka je "Meka" boksa i samim time dom nekim od najmoćnijih svjetskih boksačkih promotora, koji sigurno neće skrštenih ruku promatrati kako im UFC dolazi u dvorište i otima dio zarade.

Tako je UFC 99 već nekoliko mjeseci pod paljbom njemačke javnosti i brojnih političara, koji se trude zabraniti event u Kolnu opisujući ga borbom bez pravila u kojoj je sve dopušteno i u kojoj se glorificira nasilje, krv i smrt (?!?). Vidjevši da teško mogu izboriti zabranu, političari su napravili korak dalje, zabranivši ulazak u dvoranu maloljetnicima.

Ni prodaja ulaznica ne ide po planu. Event je za manje od mjesec dana a zasad je prodano samo 7,000 od gotovo 17,000 ulaznica puštenih u prodaju, tako da organizatori spas vide u našem Cro Copu, od kojeg se očekuje da bude mamac za brojnu hrvatsku zajednicu u Njemačkoj.


profightstore.com

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #6 poslato: Maj 21, 2009, 09:23:01 posle podne »
Poenta price...

To se u neku ruku moglo i očekivati, Njemačka je "Meka" boksa i samim time dom nekim od najmoćnijih svjetskih boksačkih promotora, koji sigurno neće skrštenih ruku promatrati kako im UFC dolazi u dvorište i otima dio zarade.

Nazalost sve se vrti oko novca, sportisti su meso, a pateticni izgovori poput "glorificiranja nasilja, krvi i smrti" su floskule kojima se obasipaju korisnici medija...

BTW... Toliko je boksera poginulo u ringu, ili od batina dobijenih na ringu neposredno nakon meceva da bi o tom sportu trebalo mnogo vise govoriti kao o onom u kojem ima smrti, a ne o mma kao takvom, gdje su realno povrede sa mnogo manje trajnih poslijedica...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #7 poslato: Maj 22, 2009, 11:10:08 pre podne »
Poenta price...

To se u neku ruku moglo i očekivati, Njemačka je "Meka" boksa i samim time dom nekim od najmoćnijih svjetskih boksačkih promotora, koji sigurno neće skrštenih ruku promatrati kako im UFC dolazi u dvorište i otima dio zarade.

Nazalost sve se vrti oko novca, sportisti su meso, a pateticni izgovori poput "glorificiranja nasilja, krvi i smrti" su floskule kojima se obasipaju korisnici medija...

BTW... Toliko je boksera poginulo u ringu, ili od batina dobijenih na ringu neposredno nakon meceva da bi o tom sportu trebalo mnogo vise govoriti kao o onom u kojem ima smrti, a ne o mma kao takvom, gdje su realno povrede sa mnogo manje trajnih poslijedica...
slazem se 100 %

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop se vraća u UFC već 13. 6.?
« Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2009, 03:05:24 posle podne »
Cro Cop: Vraćam se kako bih uzeo naslov


MIRKO "Cro Cop" Filipović spreman je osvojiti zlato u teškoj kategoriji UFC-a. Sljedeće subote čeka ga borba protiv britanske zvijezde Mostaphe Al-Turka.

Filipoviću će ovo biti prvi nastup na UFC-u nakon rujna 2007. i dva uzastopna poraza od Gabriela Gonzage i Cheicka Konga. Sa 34 godine još uvijek se raduje povratku u ring.

"Posljednji put bio sam ozlijeđen. Imao sam stare ozljede, još iz Pridea, koje su me spriječile da se borim najbolje što mogu. Osjećao sam se umorno i prazno iznutra. Trebao sam se bolje i dulje odmoriti prije dolaska u UFC", rekao je Mirko o posljednjim nastupima.

"Sada sam 100 posto oporavljen, u puno sam boljoj formi i zato se vraćam. Redovito sam kontaktirao sa predsjednikom UFC-a Danom Whiteom i nedavno sam mu rekao da sam spreman vratiti se."

Cro Cop je najavio pohod na naslov prvaka u teškoj kategoriji, a prva prepreka mu je 35-godišnji Al-Turk. Filipović je priznao da ne zna mnogo o svom protivniku.

"Vidio sam nekoliko njegovih borbi i čini se kao dobar borac. Siguran sam da će biti u odličnoj formi i dati sve od sebe. Svojim navijačima i obožavateljima UFC-a mogu reći da ću dati apsolutno sve od sebe u pokušaju da dođem do naslova prvaka", završio je Filipović.



index.hr