Septembar 19, 2024, 07:23:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Ima li smisla?  (Pročitano 1423 puta)

Van mreže porotnik

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
  • Bezanje u taj zdravi razum.....
Ima li smisla?
« poslato: April 23, 2009, 11:20:52 posle podne »
Da pitam nekog iskusnijeg, koliko ima smisla ovo sto sam poceo da radim ?

Pocinjem sa skidanjem masti , smanjio sam unos hidrata ( poslednji put u toku dana je dex u pwm, oko 19 i 30 h ), pojacao unos proteina na 3g po kg.

188cm, 94 kg, treniram intezivno 14 meseci, ranije nekoliko godina sa prekidima.

Raspored treninga:

2 - 1
2 -2

2 - 1
2 -2

1-2
2-2

Promenio sam sistem treninga ( za veće partije radim 6  vežbi , za manje 5, tako što prve tri vežbe radim kružno jednu za drugom ( bez odmora između vežbi ), sa odmorom od oko 60 sekundi između svakog kruga, u ukupno 4 kruga, dok druge tri vežbe radim u tri kruga. Broj ponavljanja varira od 8 - 15, kao i brzina izođenja vežbi i hvatovi i uglovi prilikom izvođenja vežbi, dok tezine nediram.

Ovaj sistem treninga  koristim već tri nedelje, i jako sam zadovoljan......

Težine sam dosta smanjio ( morao sam )

Koristim Whey ( oko 60g dnevno ), Glutamin ( 30g dnevno ), dex ( u dane treninga 45g ) i ZMA,  od ponedeljka krecem sa sagorevacem masti i uzeću multivitamin i Omega 3.

Kardio radim posle svakog treninga sa tegovima, 20 minuta brzog hoda na traci ( povecacu a 30 - 40 kada krenem sa sagorevacem )

Sta mislite?



Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: Ima li smisla?
« Odgovor #1 poslato: April 28, 2009, 03:21:02 posle podne »
Ako skidas masti  taj kardio  pojacaj sa 20 min brzog hoda, na 20  - 30  min hit treninga..
LIcno mislim da ti taj brzi hod nece  bas dati neke rezultate ..