Septembar 16, 2024, 10:01:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Opet kreatin pitanje  (Pročitano 1812 puta)

Van mreže waeva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Opet kreatin pitanje
« poslato: April 14, 2009, 11:12:58 posle podne »
Treniram oko 2 mjeseca, sto se tice dosadasnjeg uspjeha relativno sam zadovoljan, visok sam 177 i imam 74 kg (prije 2 mjeseca imao 82 ) , dosta sam regulisao ishranu i pazim sta jedem,  zadnjih mjesec dana trcim bar 5 puta sedmicno po 7-8 km...Problem je stomak oko kojeg jos uvijek ima koze koja visi,kad se ispravim skoro pa da je ravan ali kad sjednem problem :) Medjutim znam da ce doci i to na svoje s vremenom....
E sad, htio bi uzeti EAS Creatine da me pogura malo sa snagom jer je vec gubim i osjecam iscrpljenost , kako zbog treninga tako i zbog posla, a s druge strane znam da creatine navlaci vodu u misice i nabacuje masu ,pa da vas pitam dali je creatine u ovom slucaju dobar izbor za mene, hoce li biti problema sa stomakom....
U ova 2 mjeseca sam pio EAS Whey i Nutrabolics Isobolic.

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Opet kreatin pitanje
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2009, 11:20:03 posle podne »
Kreatin ti nece praviti stomak on ti sluzi za volumiziranje misicnih celija,tj. navlaci vodu njih a na stomaku ti je masno tkivo tako da nemas frke sem sto ces biti malo nadut od vode :) u dane punjenja.....zato moj predlog ti je da ga uzmes slobodno........poslusaj jos necije misljenje pa vidi sta si i gde si.........
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže waeva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Opet kreatin pitanje
« Odgovor #2 poslato: April 14, 2009, 11:30:02 posle podne »
MIKSA hvala na odgovoru, hajde vidjet cu hoce li jos neko nesto reci i podijeliti mozda slicno iskustva pa da trcim sutra u shop :)

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Opet kreatin pitanje
« Odgovor #3 poslato: April 14, 2009, 11:34:39 posle podne »
Slobodno ga uzmi...samo nemoj da se obeshrabris i prestanes ko ja kad vidis da ti je stomak malo veci...ja sam prestao posle 10 dana :(...budala, nemoj da napravis istu gresku ;)

Van mreže waeva

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Opet kreatin pitanje
« Odgovor #4 poslato: April 14, 2009, 11:39:58 posle podne »
Znaci ipak ce se stomak malo napuhati bez obzira na trcanje i pravilnu ishranu ? :)
Usput mislio sam fulati fazu punjenja.

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Opet kreatin pitanje
« Odgovor #5 poslato: April 15, 2009, 12:08:10 pre podne »
Pa hoce zato sto ces morati da pijes bar jedno 4l vode dnevno...a to nije malo...
...mada ako budes trcao izbacices dobar deo toga...
...ja sam bio na masi tad, pa se nisam znojio nesto mnogo
...uglavnom nemoj da te obeshrabri to sto ce ti stomak biti mozda malo veci, to ces ionako na kraju sve da izbacis iz sebe ;)
A kreatin mozes i  bez faze punjenja, sto je po meni i bolje za tebe sada,
(neka me neko ispravi ako gresim)
...imas ovde sve lepo objasnjeno sto se kreatina tice  http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,65.0.html  ;)