Septembar 21, 2024, 12:42:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup  (Pročitano 7910 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« poslato: Maj 13, 2006, 06:57:48 posle podne »
MARKUS 153 KG 8O  8O  8O  8O

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2006, 08:00:18 posle podne »
tko voli neka izvoli, nemojte me pogresno shvatiti ali on je definitivno pogresna osoba da predstavlja ovaj sport, nastranu njegove nastupe (bio sam sa frendovima na nekom konzertu a na bini on, napuhan i pun sebe , kasnije ga voze u kabriju a on drzi dupli bics.), slike jednostavno pokazuju markusa kakav je izvan forme , naime debel i jako ruzno graden, ako ste primetili citava njemacka scena je prepuna takovih osoba koji "guraju na masu ", uzas
naprosto zalim za onim starim vremenima kada su binom hodali hermann hofend, günther kühni , peter hensel, josef grolmus i ostali jako dobri amaterski i profi takmicari, jedan od novih koji bi mogao to da ponovi je denis wolf, izuzetno lijepo grsadeni momak koji ima ogromnu masu alli  i mali struk, ostaje da se vidi...
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2006, 08:03:10 posle podne »
153KG wooooooooooow

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2006, 08:05:51 posle podne »
kad sam video slike prvo sam se smejao a sad mi ga je zao...Ovo je...Ne znam...

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2006, 08:09:23 posle podne »
Citat: thor
tko voli neka izvoli, nemojte me pogresno shvatiti ali on je definitivno pogresna osoba da predstavlja ovaj sport, nastranu njegove nastupe (bio sam sa frendovima na nekom konzertu a na bini on, napuhan i pun sebe , kasnije ga voze u kabriju a on drzi dupli bics.), slike jednostavno pokazuju markusa kakav je izvan forme , naime debel i jako ruzno graden, ako ste primetili citava njemacka scena je prepuna takovih osoba koji "guraju na masu ", uzas
naprosto zalim za onim starim vremenima kada su binom hodali hermann hofend, günther kühni , peter hensel, josef grolmus i ostali jako dobri amaterski i profi takmicari, jedan od novih koji bi mogao to da ponovi je denis wolf, izuzetno lijepo grsadeni momak koji ima ogromnu masu alli  i mali struk, ostaje da se vidi...
pozz


ni meni se ovo ne svidja, ali ne znam sta ocekujes, ovo je profesonalni bb.
Pogledaj Colemana, Cutlera...

Uostalom ovo offseason.
Poz

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2006, 08:24:07 posle podne »
Citat: Buki
Citat: thor
tko voli neka izvoli, nemojte me pogresno shvatiti ali on je definitivno pogresna osoba da predstavlja ovaj sport, nastranu njegove nastupe (bio sam sa frendovima na nekom konzertu a na bini on, napuhan i pun sebe , kasnije ga voze u kabriju a on drzi dupli bics.), slike jednostavno pokazuju markusa kakav je izvan forme , naime debel i jako ruzno graden, ako ste primetili citava njemacka scena je prepuna takovih osoba koji "guraju na masu ", uzas
naprosto zalim za onim starim vremenima kada su binom hodali hermann hofend, günther kühni , peter hensel, josef grolmus i ostali jako dobri amaterski i profi takmicari, jedan od novih koji bi mogao to da ponovi je denis wolf, izuzetno lijepo grsadeni momak koji ima ogromnu masu alli  i mali struk, ostaje da se vidi...
pozz


ni meni se ovo ne svidja, ali ne znam sta ocekujes, ovo je profesonalni bb.
Pogledaj Colemana, Cutlera...

Uostalom ovo offseason.
Poz

znam sta mislis buki , zato sam i rekao ovo vam se moje misljenje i nece dopasti
pogledaj dexter, garrett downing, leo ingram , melvin anthony, joel stubbs, phil heath, richard jones, steta sto se ne ide malo vise u tome smeru!
pozz buki :lol:
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #6 poslato: Maj 13, 2006, 08:28:21 posle podne »
Citat: thor
Citat: Buki
Citat: thor
tko voli neka izvoli, nemojte me pogresno shvatiti ali on je definitivno pogresna osoba da predstavlja ovaj sport, nastranu njegove nastupe (bio sam sa frendovima na nekom konzertu a na bini on, napuhan i pun sebe , kasnije ga voze u kabriju a on drzi dupli bics.), slike jednostavno pokazuju markusa kakav je izvan forme , naime debel i jako ruzno graden, ako ste primetili citava njemacka scena je prepuna takovih osoba koji "guraju na masu ", uzas
naprosto zalim za onim starim vremenima kada su binom hodali hermann hofend, günther kühni , peter hensel, josef grolmus i ostali jako dobri amaterski i profi takmicari, jedan od novih koji bi mogao to da ponovi je denis wolf, izuzetno lijepo grsadeni momak koji ima ogromnu masu alli  i mali struk, ostaje da se vidi...
pozz


ni meni se ovo ne svidja, ali ne znam sta ocekujes, ovo je profesonalni bb.
Pogledaj Colemana, Cutlera...

Uostalom ovo offseason.
Poz

znam sta mislis buki , zato sam i rekao ovo vam se moje misljenje i nece dopasti
pogledaj dexter, garrett downing, leo ingram , melvin anthony, joel stubbs, phil heath, richard jones, steta sto se ne ide malo vise u tome smeru!
pozz buki :lol:


istina,
pogledaj Milosa u kakvoj je formi u van sezoni i sada.
Pogledaj bb-ere u onom starom vremenu (Arnold, Franco i sl.) kako izgledaju u offsezoni, nikad nisu zamasceni i vodeni. Oscilacije izmedju offseason-a i season-a su skoro isti !

Ali sta ces, sad se trazi samo masa i monstruoznost, samo se pitam kada ce tome doci kraj.

Pa pogledaj kako su zene izgledale pre dok nisu postavili limit !!

Ja bi i muskima postavio limit i to je to, kome je lep covek od 150 kila.


Poz

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2006, 08:30:48 posle podne »
u potpunosti se slazem sa tobom, ti si u usa , reci mi dali ce da bude nesto od nove profi federacije? i ako da dali  demilia ima nesto u vezi sa tim?
hvala
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #8 poslato: Maj 13, 2006, 08:33:17 posle podne »
ovo je naprosto previse mislim da od njega jedino je greg kovacz imao vise kila
ne znam sta na sve to kaze frank zane ili brian buchanan ili ili mogao bi ih nabrajati do cutra :evil:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #9 poslato: Maj 13, 2006, 08:36:29 posle podne »
MOZDA SAM MALO I POGRESAIO SA SLIKAM AHA?????

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #10 poslato: Maj 13, 2006, 08:45:55 posle podne »
Citat: pedjos
MOZDA SAM MALO I POGRESAIO SA SLIKAM AHA?????

ne nikako , o ukusima je tesko raspravljati  :lol:
ti si (pretpostavljam )kao i ja malo "stariji " i sigurno poznajes ljude koje sam nabrojao i kladim se da i ti slicno gledas na to 8)
znas ono nekad je sve bilo bolje hhahaha :wink:
salu na stranu za nekoga sa 153 kg izgleda zvjerski, ali ipak ne mogu a da ne kazem steta sto flex nije one 93 pobedio i promenio tok nekih stvari....smrc
pozz  :twisted:
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #11 poslato: Maj 13, 2006, 08:50:24 posle podne »
Citat: thor
Citat: pedjos
MOZDA SAM MALO I POGRESAIO SA SLIKAM AHA?????

ne nikako , o ukusima je tesko raspravljati  :lol:
ti si (pretpostavljam )kao i ja malo "stariji " i sigurno poznajes ljude koje sam nabrojao i kladim se da i ti slicno gledas na to 8)
znas ono nekad je sve bilo bolje hhahaha :wink:
salu na stranu za nekoga sa 153 kg izgleda zvjerski, ali ipak ne mogu a da ne kazem steta sto flex nije one 93 pobedio i promenio tok nekih stvari....smrc
pozz  :twisted:
..POPTUNO SE SLAZSEM..OSIM U OVO DELU..MALO STARIJI......DOSTA SAM STARIJI OD MNOGIH OVDE...ALI MI TO NE SMETA :twisted:  :twisted:  :twisted: ...DAPASCE 8)  :twisted:  :twisted:

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #12 poslato: Maj 13, 2006, 09:02:12 posle podne »
al smo eitel, ja imam sijedu kosu i zene misle to je znak zrelosti (takova mi genetika)ali uz naocale mi dobro stoji, ja sam 69, kao i vino (trenirao sa stojicem, sucurem, hulkom, susom, münzerom, manimalom, samo da neke napomenem)
ne verujem da si stariji?
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #13 poslato: Maj 13, 2006, 09:07:44 posle podne »
Citat: thor
al smo eitel, ja imam sijedu kosu i zene misle to je znak zrelosti (takova mi genetika)ali uz naocale mi dobro stoji, ja sam 69, kao i vino (trenirao sa stojicem, sucurem, hulkom, susom, münzerom, manimalom, samo da neke napomenem)
ne verujem da si stariji?
..NARAVNO DA NE...JA SAM 72.....DOBRA BERBA..TAKO KAZU :twisted:  :twisted:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Markus Ruhl guestposing at the Loaded Cup
« Odgovor #14 poslato: Maj 13, 2006, 09:11:20 posle podne »
Lazu te, `69 je ona prava godina : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates