Septembar 28, 2024, 05:21:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!  (Pročitano 10089 puta)

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #15 poslato: April 11, 2009, 01:30:31 pre podne »
Ja mislim da ni jedan sport na svetu nema vise zabluda, predrasuda i neznanja. Svaka budala plati clanarinu i udri Mile...a nacin na koji vezbaju, sta jedu, kakva im je suplementacija i ne daj Boze hemija...to je da covek zaplace.


AMEN!!!
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #16 poslato: April 11, 2009, 10:07:08 pre podne »
Extra mu je ishrana! Zamislite mentalni sklop onoga koji jos kao sedne i napravi plan... Jel ima vise od 15 godina momak?
da,bas me zanima kojom logikom je dolazio do ovih zanimljivih obroka :) decko ima 20 godina...

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #17 poslato: April 11, 2009, 10:15:33 pre podne »
Jesi li siguran da je to tvoj drug ? :) I, u slucaju da si zaista zabrinut za dobrobit istoga, zar ne bi bilo bolje da mu preporucis ovaj forum da se covek edukuje pre nego sto ga ovde javno izlozis prackama i strelama..?!
pa vidi ovako,ja sam mu predlozio da mi napise njegovu ishranu od 10ak dana pa da vidim na sta to lici,naravno s ciljem da mu pomognem ali nisam znao da je bas ovako katastrofalno. ovu temu sam stavio da nas sve malo nasmejem :P posto sam se nadao zanimljivim komentarima koje planiram da mu i pokazem, da vidi koliko je ustvari na pogresnom putu, ako vec ne budem mogao ja sam da mu objasnim.

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #18 poslato: April 11, 2009, 10:34:06 pre podne »
Ajde sad ti nama lepo priznaj da si ti ustvari taj tvoj "drug" :D
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #19 poslato: April 11, 2009, 11:00:04 pre podne »
haha jao procitao sam na nekoj temi kako sumnjate na svakog ko postavi nesto za "svog druga"
ne mogu to biti ja, nema sanse da mogu toliko prirodnog soka politi :D

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #20 poslato: April 11, 2009, 11:01:58 pre podne »
Extra mu je ishrana! Zamislite mentalni sklop onoga koji jos kao sedne i napravi plan... Jel ima vise od 15 godina momak?
da,bas me zanima kojom logikom je dolazio do ovih zanimljivih obroka :) decko ima 20 godina...
Zna covek jbg.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #21 poslato: April 11, 2009, 11:24:49 pre podne »
kakva mu je onda ishrana kada NE pazi.....

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #22 poslato: April 11, 2009, 11:34:01 pre podne »
Ajde sad ti nama lepo priznaj da si ti ustvari taj tvoj "drug" :D
jok i nije on ;D ;D jos malo pa ce da se vade na babe,strine itd :D :D :D

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #23 poslato: April 11, 2009, 12:40:41 posle podne »
Ajde sad ti nama lepo priznaj da si ti ustvari taj tvoj "drug" :D
jok i nije on ;D ;D jos malo pa ce da se vade na babe,strine itd :D :D :D
ako ako :)
nisam hteo stavljati babe,strine, nekako mi ovo za druga deluje najuverljivije :D

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #24 poslato: April 11, 2009, 04:39:39 posle podne »
bogami nema zajebancije...bice dobrih rezultata sa ovakvom hranom...samo cepaj...ili ti ili drug,svejedno je...

Spartak

  • Gost
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #25 poslato: April 11, 2009, 06:43:26 posle podne »
bogami nema zajebancije...bice dobrih rezultata sa ovakvom hranom...samo cepaj...ili ti ili drug,svejedno je...
stavi smajli, neko ce shvatiti ozbiljno :-)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #26 poslato: April 11, 2009, 07:18:18 posle podne »
Citat
stavi smajli, neko ce shvatiti ozbiljno :-)

evo evo...zaboravio sam...hvala spartak sto me podseti...:D :D

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #27 poslato: April 12, 2009, 12:23:03 pre podne »
ali ljudi,on primecuje promene i to na stomaku :P
:D :D :D
al' primecuje promene na mozgu ? :D :D :D

pitam se samo na kom mozgu :P ..

p.s. najbolji je prvi dan...heh ..rucak u 12:30 pa vecera u 20 :) ...covek misli sto popije 2 l cedevite da se pravilno hrani :P

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #28 poslato: April 12, 2009, 01:53:58 posle podne »
pokusao sam da mu objasnim neke osnovne stvari u ishrani ali dzaba...kaze mi "ti imas svoje teorije a ja svoje" a njegove teorije nemaju nikakvu zasnovanost osim sto tvrdi da je procitao neku knjigu od nekog nutricioniste i da zato ne treba jesti nista posle 18h ili 20h, a kada sam mu pomenuo da treba da izbaci hleb, kao da sam pomenuo neku nemogucu misiju. bilo je izgovora kako nema para ni vremena da priprema hranu al zato se hrani gotovim jelima po marketima koja kostaju 3x skuplje nego kad bi sam nesto pravio. ima tipicno razmisljanje velikog broja zatucanih vezbaca koji stavljaju akcenat samo na trening a i taj njegov trening jos nisam video a mozda je i bolje tako...nek zivi u svom svetu sa svojim teorijama, meni lepo, njemu verovatno jos bolje :) ali onda kad dodje leto pa ne bude bilo rezultata (a mozda ce po njemu i biti), onda dolazi do razocarenja u vezbanje i odustajanje od takvog nacina zivota posto se ne isplati, a nece ni biti svestan da je njegov neuspeh ustvari rezultat njegove sopstvene gluposti i ne prihvatanja saveta od nekog iskusnijeg,iako i ja imam jos dosta toga da naucim i primenim.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: POGLEDATI OBAVEZNO!! ishrana od 10 dana mog druga koji hoce dobro telo WTF?!
« Odgovor #29 poslato: April 23, 2009, 11:15:25 posle podne »
preporuka
Sledeci put makar napravi nov acc i reci da je za tebe (ne kazem ni da nije ni da jeste).. posto ovako retko ko ce ti pomoci :S
goru ishranu ne znam dal sam video.. 2 obroka lol..
prestani da se druzis sa njim