Septembar 21, 2024, 12:34:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: t1000  (Pročitano 182804 puta)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #135 poslato: Maj 11, 2006, 09:24:59 pre podne »
Prvo da se zahvalim svima vama na podrsci a posebno Manimalu koji mi je poslao program po kojem sam radio ledja!

@Vojislav - :lol: Sliku je imenovao moj drugar,ja takve "bolesne" ideje nemam! :twisted:  :lol:

@Manimal - Jos jedanput zelim da ti se javno zahvalim sto si imao vremena i volje da me detaljno posavetujes! (Inace za one koji hoce program po kome sam radio ledja mogu da se jave na PM ili ICQ)U pocetku sam imao mali problem sa barbell row-om posle mrtvog dizanja jer mi se donji deo ledja bukvalno blokirao...To je sve zbog togo sto nikada pre nisam radio te vezbe,i sada definitivo mislim da su mrtvo dizanje i zgibovi pun pogodak.

@Kekka- 8O Nisam velik nego je slika tako ispala.Za velika ledja trebaju godine vezbanja i truda.Ovo sto ja radim u teretani je smesno u odnosu na sta me (mozda) ceka... :)
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #136 poslato: Maj 11, 2006, 09:28:18 pre podne »
bravo mali , leda su jedna jako problematicna misicna partija koja treba vremena i strpljenja i zbog velicine i drugih faktora(gen), ti si na dobrom putu
cest.
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #137 poslato: Maj 11, 2006, 12:34:14 posle podne »
Odlicno... Mala mana su ti trapezi... Malo obrati paznju

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #138 poslato: Maj 11, 2006, 05:47:41 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Odlicno... Mala mana su ti trapezi... Malo obrati paznju


Trapzi..Hmmm..Ne radim ih gotovo NIKAD,znam da je to velika greska ali se bojim da cu smesno izgledati sa prednje strane,ako znas na sta mislim.Mislio sam da sacekam jos koju godinu pa da tek tada pocnem da ih radim,mozda da sacekam jos malo da mi se ramena formiraju,ipak imam 19 godina...
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #139 poslato: Maj 11, 2006, 08:44:27 posle podne »
Citat: t1000
Prvo da se zahvalim svima vama na podrsci a posebno Manimalu koji mi je poslao program po kojem sam radio ledja!

@Vojislav - :lol: Sliku je imenovao moj drugar,ja takve "bolesne" ideje nemam! :twisted:  :lol:

@Manimal - Jos jedanput zelim da ti se javno zahvalim sto si imao vremena i volje da me detaljno posavetujes! (Inace za one koji hoce program po kome sam radio ledja mogu da se jave na PM ili ICQ)U pocetku sam imao mali problem sa barbell row-om posle mrtvog dizanja jer mi se donji deo ledja bukvalno blokirao...To je sve zbog togo sto nikada pre nisam radio te vezbe,i sada definitivo mislim da su mrtvo dizanje i zgibovi pun pogodak.

@Kekka- 8O Nisam velik nego je slika tako ispala.Za velika ledja trebaju godine vezbanja i truda.Ovo sto ja radim u teretani je smesno u odnosu na sta me (mozda) ceka... :)



Nema problema BIG t1000, za tebe cu uvijek imati vremena.

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #140 poslato: Maj 11, 2006, 11:33:38 posle podne »
Citat: t1000
Trapzi..Hmmm..Ne radim ih gotovo NIKAD,znam da je to velika greska ali se bojim da cu smesno izgledati sa prednje strane,ako znas na sta mislim.Mislio sam da sacekam jos koju godinu pa da tek tada pocnem da ih radim,mozda da sacekam jos malo da mi se ramena formiraju,ipak imam 19 godina...


Pre nego sto sam krenuo u teretanu danima sam gledao trapeze clanova i clanica ovog foruma i po meni, smesno zigleda kada je neko bas lepo razvijen od struka na gore, a nema trapeze, tako da trapeze uopste ne zapostavljam, a mogu da prestanem sa njima kad god hocu ako mi se nesto ipak ne svidi. Zabrinulo mi je sada to sto si rekao "mozda da sacekam jos malo da mi se ramena formiraju,ipak imam 19 godina...", jer i ja imam isto 19 godina. :?

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #141 poslato: Maj 12, 2006, 12:33:27 pre podne »
Trapez je misic koji dosta brzo napreduje, barem brze od ramena.
Preveliki trapezi "zatvaraju" tj. cine  ramena (citaj: vizuelno) manja/uza!!
To je problem.
Ne treba trepezijuse zapostavljati ali ramena su ramena, to je moj zastitni znak :D

Poz

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #142 poslato: Maj 12, 2006, 12:36:10 pre podne »
Vidi se. :D

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #143 poslato: Maj 12, 2006, 09:35:32 pre podne »
Citat: Buki

Preveliki trapezi "zatvaraju" tj. cine  ramena (citaj: vizuelno) manja/uza!!
To je problem.


Bas sam to hteo da kazem ali sam se bojao da cu da "lupim glupost".Posto imam problem sa sirinom ramena trapeze cu kasnije da radim,mozda cu jos da se rasirim (sirina-duzina)...
Ako bi se zainatio da ih "uradim" za 3-4 meseca vec ce da se vidi razllika poso se oni lako razvijaju.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #144 poslato: Maj 12, 2006, 11:26:21 pre podne »
Svaka cast za ledja..

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #145 poslato: Maj 12, 2006, 03:29:40 posle podne »
Citat: t1000
Citat: Big_Rasha
Odlicno... Mala mana su ti trapezi... Malo obrati paznju


Trapzi..Hmmm..Ne radim ih gotovo NIKAD,znam da je to velika greska ali se bojim da cu smesno izgledati sa prednje strane,ako znas na sta mislim.Mislio sam da sacekam jos koju godinu pa da tek tada pocnem da ih radim,mozda da sacekam jos malo da mi se ramena formiraju,ipak imam 19 godina...

Ma nemoj da cekas... Izgledaces smesno bez trapeza... Samo ti to popravi i sve ce biti u redu...

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #146 poslato: Maj 13, 2006, 08:25:48 pre podne »
Znaci trapeze da radim uz ramena ili odvojeno,ili na primer kada radim samo noge...?
Pocecu za pocetak sa dve vezbe:

Upright cable row : 2x15,1x20

Dumbbell shrug : 2x12,1x15
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #147 poslato: Maj 13, 2006, 08:31:24 pre podne »
Citat: t1000
Znaci trapeze da radim uz ramena ili odvojeno,ili na primer kada radim samo noge...?
Pocecu za pocetak sa dve vezbe:

Upright cable row : 2x15,1x20

Dumbbell shrug : 2x12,1x15


uz ramena...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #148 poslato: Maj 13, 2006, 12:10:29 posle podne »
Batice odlicna stvar..bio si vredan vidi se..aj ako nije problem baci taj program(ako nije tajna) na pm, da prostudiramo..ledja su mi najslabiji deo tela, dosta sam popravio ali treba jos dosta(jbg, nisam se gledao od pozadi kad sam poceo vezbati, samo grudi, hahaha)..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Ledja...t1000
« Odgovor #149 poslato: Maj 13, 2006, 12:13:23 posle podne »
Citat: body
Batice odlicna stvar..bio si vredan vidi se..aj ako nije problem baci taj program(ako nije tajna) na pm, da prostudiramo..ledja su mi najslabiji deo tela, dosta sam popravio ali treba jos dosta(jbg, nisam se gledao od pozadi kad sam poceo vezbati, samo grudi, hahaha)..


Nikakav problem. 8)
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."