Jul 06, 2024, 07:43:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana prema krvnoj grupi  (Pročitano 28319 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #60 poslato: April 26, 2009, 12:37:53 pre podne »
spartak, meni se malo povraća od elle. ima li neko rešenje kako da se lakše pojede? :)


Narode ...niste mi jasni nikako ili sam ja kupio pogresan sir :)....Ova ella je ispisana crvenim slovima, 100 g pakovanje, ima 1 g ugljenih i 12 g  belancevina jel to to ?

Meni ima extra ukus a ja inace ne volim te sireve a jos mi nije jasno kako bre pobogu pojedete po 100-150g po obroku ..pa to je kutija -kutija ipo :)..Ja jedem ko zivotinja al breeee.... to je previse i za mene :)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #61 poslato: April 26, 2009, 12:43:08 pre podne »
Citat
Meni ima extra ukus a ja inace ne volim te sireve a jos mi nije jasno kako bre pobogu pojedete po 100-150g po obroku ..pa to je kutija -kutija ipo Smeško..Ja jedem ko zivotinja al breeee.... to je previse i za mene Smeško

kako previse majke ti??
ako jedes ellu uvece pred spavanje bez wheya onda je i 150 gr malo!!!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #62 poslato: April 26, 2009, 01:09:47 pre podne »
Citat
Meni ima extra ukus a ja inace ne volim te sireve a jos mi nije jasno kako bre pobogu pojedete po 100-150g po obroku ..pa to je kutija -kutija ipo Smeško..Ja jedem ko zivotinja al breeee.... to je previse i za mene Smeško

kako previse majke ti??
ako jedes ellu uvece pred spavanje bez wheya onda je i 150 gr malo!!!

Meni je poslednji obrok u danu (6-ti ) oko 22 30 ...a to mi je PWM.....a ellu jedem za 5-ti obrok u 20 00 h za veceru...tad mi je tunjevina ili piletina, casa mleka niskomasnog i malo hleba i ella sir....tako da nakrkam se tunjevine ili piletine i ne mogu brate 150g ella sila sunce mu zarko :D ...vi to verovatno jedete kao poseban obrok...pred spavanje ?

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #63 poslato: April 26, 2009, 09:43:35 pre podne »
Ja treba da batalim pilice prema onoj tabeli :S...hahahah....NIKADA!!!....xD
« Poslednja izmena: April 26, 2009, 09:48:17 pre podne batica90 »

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #64 poslato: April 26, 2009, 10:15:53 pre podne »
Citat
Meni ima extra ukus a ja inace ne volim te sireve a jos mi nije jasno kako bre pobogu pojedete po 100-150g po obroku ..pa to je kutija -kutija ipo Smeško..Ja jedem ko zivotinja al breeee.... to je previse i za mene Smeško

kako previse majke ti??
ako jedes ellu uvece pred spavanje bez wheya onda je i 150 gr malo!!!

Meni je poslednji obrok u danu (6-ti ) oko 22 30 ...a to mi je PWM.....a ellu jedem za 5-ti obrok u 20 00 h za veceru...tad mi je tunjevina ili piletina, casa mleka niskomasnog i malo hleba i ella sir....tako da nakrkam se tunjevine ili piletine i ne mogu brate 150g ella sila sunce mu zarko :D ...vi to verovatno jedete kao poseban obrok...pred spavanje ?



Vecina ovde pojede 450g elle pred spavanje...nema se kinte za casein :) a ella odlicno radi posao!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #65 poslato: April 26, 2009, 12:55:20 posle podne »
Citat
Meni ima extra ukus a ja inace ne volim te sireve a jos mi nije jasno kako bre pobogu pojedete po 100-150g po obroku ..pa to je kutija -kutija ipo Smeško..Ja jedem ko zivotinja al breeee.... to je previse i za mene Smeško

kako previse majke ti??
ako jedes ellu uvece pred spavanje bez wheya onda je i 150 gr malo!!!

Meni je poslednji obrok u danu (6-ti ) oko 22 30 ...a to mi je PWM.....a ellu jedem za 5-ti obrok u 20 00 h za veceru...tad mi je tunjevina ili piletina, casa mleka niskomasnog i malo hleba i ella sir....tako da nakrkam se tunjevine ili piletine i ne mogu brate 150g ella sila sunce mu zarko :D ...vi to verovatno jedete kao poseban obrok...pred spavanje ?



Vecina ovde pojede 450g elle pred spavanje...nema se kinte za casein :) a ella odlicno radi posao!


botteeee zivot ...450g :D ..dobro da tako kasno treniram pa mi je tad pwm hehe pa nemam drugog izbora

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #66 poslato: April 26, 2009, 01:28:09 posle podne »
Citat
vi to verovatno jedete kao poseban obrok...pred spavanje ?

bas tako..kada se nema kazein,ella savrseno odradi tu ulogu..

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #67 poslato: April 26, 2009, 03:13:53 posle podne »
Super, ja sam A, od sutra ne jedem nista!
SVE DRUGE VRSTE MESA SU IZUZETNO STETNE ZA VASE ZDRAVLJE...sacuvaj boze :) A koliko % ljudi je A krvna grupa? 41%

Maso 5 bambija za trud!

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #68 poslato: April 26, 2009, 04:05:16 posle podne »
Masa je samo postovala text koji se spominje na dosta sajtova i u dosta casopisa... Mislim da nije nikoga htela da navede da jede nesto sto ne zeli...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #69 poslato: April 26, 2009, 07:55:33 posle podne »
Narode ...niste mi jasni nikako ili sam ja kupio pogresan sir :)....Ova ella je ispisana crvenim slovima, 100 g pakovanje, ima 1 g ugljenih i 12 g  belancevina jel to to ?

Meni ima extra ukus a ja inace ne volim te sireve a jos mi nije jasno kako bre pobogu pojedete po 100-150g po obroku ..pa to je kutija -kutija ipo :)..Ja jedem ko zivotinja al breeee.... to je previse i za mene :)
To je taj sir i meni ima extra ukus a inače nisam miljenik mlečnih proizvoda.
Kutija tj. velika "jogurtska čaša" nije 100gr. već 500gr. Ili te ja nisam dobro razumela ili si se ti zeznuo u proceni težine pa zato i ne možeš toliko da pojedeš.

Super, ja sam A, od sutra ne jedem nista!
SVE DRUGE VRSTE MESA SU IZUZETNO STETNE ZA VASE ZDRAVLJE...sacuvaj boze :) A koliko % ljudi je A krvna grupa? 41%

Maso 5 bambija za trud!
Hvala za bambije.
Namera mi nije bila da nekog navodim na "pogrešnu" ishranu. Svi ste hvala Bogu svesni ljudi i znate šta želite u svom životu pa to i primenjujte.

Masa je samo postovala text koji se spominje na dosta sajtova i u dosta casopisa... Mislim da nije nikoga htela da navede da jede nesto sto ne zeli...
Tačno!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #70 poslato: April 26, 2009, 08:19:07 posle podne »
Narode ...niste mi jasni nikako ili sam ja kupio pogresan sir :)....Ova ella je ispisana crvenim slovima, 100 g pakovanje, ima 1 g ugljenih i 12 g  belancevina jel to to ?

Meni ima extra ukus a ja inace ne volim te sireve a jos mi nije jasno kako bre pobogu pojedete po 100-150g po obroku ..pa to je kutija -kutija ipo :)..Ja jedem ko zivotinja al breeee.... to je previse i za mene :)
To je taj sir i meni ima extra ukus a inače nisam miljenik mlečnih proizvoda.
Kutija tj. velika "jogurtska čaša" nije 100gr. već 500gr. Ili te ja nisam dobro razumela ili si se ti zeznuo u proceni težine pa zato i ne možeš toliko da pojedeš.

Super, ja sam A, od sutra ne jedem nista!
SVE DRUGE VRSTE MESA SU IZUZETNO STETNE ZA VASE ZDRAVLJE...sacuvaj boze :) A koliko % ljudi je A krvna grupa? 41%

Maso 5 bambija za trud!
Hvala za bambije.
Namera mi nije bila da nekog navodim na "pogrešnu" ishranu. Svi ste hvala Bogu svesni ljudi i znate šta želite u svom životu pa to i primenjujte.

Masa je samo postovala text koji se spominje na dosta sajtova i u dosta casopisa... Mislim da nije nikoga htela da navede da jede nesto sto ne zeli...
Tačno!

hehe upravu si...casa ima 450g...ovo 100g se zeznuh, odnosilo se na na % UH, BEL..Al ja ne jedem to kao poseban obrok pa zato i ne mogu toliko :).

Nego Maso ..jeli sve bilo ok za ono ? i kad ce novi update , pratio sam tvoju temu i bas mi je drago kad vidim da je neko uporan tako. Slikao sam se i ja juce i zabelezio sve pa cu i ja svoju temu kad primetim neki napredak :)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #71 poslato: April 26, 2009, 08:28:29 posle podne »
Još uvek ne znam odgovore za "ono", znaću za koj dan pa ćemo videti. Ako bude sve ok idem na 0% carb diet.

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #72 poslato: April 27, 2009, 11:53:14 posle podne »
sto se tice ovog nacina ishrane moram samo da prokomentarisem da sam na t-nation citao text na ovu temu...tamo kazu u sustini da postoji mnogo razlika i varijacija kod ljudi i da ne mogu svi da se svrstaju pod 4krvne grupe tj pod 4 vrste ishrane...naveli su i primer A krvne grupe koja ima preko 20+ varijacija kod razlicitih ljudi...

verujem da bi ovo sve moglo da radi tj da bi moglo da radi kada bi se dovoljno istrazilo...

inace text na t-nation.com je star sigurno par meseci...ko hoce nek ga potrazi...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #73 poslato: April 28, 2009, 12:09:30 posle podne »
Ako dublje zađemo u medicinska istraživanja samo ćemo shvatiti koliko se nepravilno hranimo i pitaćemo se kako smo još uvek živi. Ako pak pogledate malo bolje lekare videćete da su sve deblčji i deblji, da ne kažem masniji, a oni bi prvi trebalo da povedu računa o svom zdravlju.
Sa druge strane, da li smatrate da svima nama odgovara da konzumiramo ishranu kojom se hrane BB-i? Naravno da ne. Jedno je to što takvom ishranom postižete određeni cilj, a sasvim drugo da li takva ishrana zaista odgovara vašem organizmu.

Jedino ispravno bi bilo da onaj ko želi da povede računa o ishrani prema krvnim grupama ode kod nutricioniste, ali nekog zaista dobrog i vidi šta mu odgovara.

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Ishrana prema krvnoj grupi
« Odgovor #74 poslato: April 28, 2009, 12:14:10 posle podne »
upravo to...to sam i hteo da kazem da se ne mozemo voditi unapred sklapanim obrascima ishrane...svi smo mi razliciti i svima nam je potrebno nesto drugo...

BB nacinom ishrane provereno se stize do zacrtanog cilja...ne kazem da odgovara svima...mozda se neko oseca naduveno neko ne znam kako...ali ma kako se osecao uvek ce rezultat biti dobar izgled...