Jul 02, 2024, 12:34:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.  (Pročitano 28458 puta)

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #30 poslato: Maj 17, 2009, 02:53:23 pre podne »
       Najveća krađa koju sam video negde u poslednje vreme.Prvo su sjebali Terzu koji je bio za dve klase iznad drugih,a za Hansa da i ne govorim.Bio je ubedljiv,i to su svi mogli videti,ali samo da nisu u sve to bili umešani politika i nečiji interesi,sve bi bilo kako treba. ::)
   Mogu samo čestitati Hansu i Terzi jer su stvarno bili bolji od svojih konkurenata,i da su oni ipak moralni pobednici,iako od toga nemaju ništa.Još jednom se pokazalo da smo mi u Srbiji daleko od Evrope i ostatka sveta. 

      BRUKA   BRUKA BRUKA

brate za Hansa si u pravu a za terza ga pretera. Da li si ti video kako  izgleda Slavisa? Slavisa zasluzeno prvi! A za hansa mi bas krivo, unistise coveka, To je kradja decenije.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #31 poslato: Maj 17, 2009, 03:01:33 pre podne »
evo da kazem i relultate sa lica mesta

juniori do 75 kg drugo mesto Nikola Milanovic -Srbija- jako diskutabilno trebao je da bude prvi ali sta je tu je
juniori 75+ Danilo Zec drugo mesto- isto jako tesno bilo

Classic do 175
Vladica drugo mesto
Robi trece mesto

Classic do 180 Aleksandar Papic prvo mesto
Izvinjavam se sto ne mogu da se setim imena drugogplasiranog ali je isto nas covek
Dusan extreme cetvrto mesto

Classic 180+
Aleksandar Mitic prvo mesto
Sasa Stojic -Stojke - drugo mesto

Musiki bb do 70 kg-a
prvo mesto Pedja Milosevic

Muski bb do 80 kg-a
prvo mesto Slavisa

Muski bb do 90
prvo mesto Milan Savic

Muski bb preko 90
Prvo mesto Stanko
trece mesto Hans

muski bb preko 100 kila

4 mesto - brat milana savica ( izvinjavam se sto mu zaboravi ime) - decko stvarno zasluzio 3 mesto a ne cetvrto
Toliko sam zapamtio, izvinjavam se unapred onim koje sam zaboravio. Pohvale svim nasim takmicarima

u Globalu bar po meni jako mutne sutuacije bile negde, kao da se radile neke kompenzacije ko ce koju medalju da dobije. Ali stojim iza toga da je Slavisa apslolutno zasluzeno bio prvo, a da je Hans nezasluzeno bio treci
poz toliko od mene za sada
« Poslednja izmena: Maj 17, 2009, 03:24:37 pre podne zile88 »
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #32 poslato: Maj 17, 2009, 05:45:21 pre podne »
Mitic Aleksandar je bio drugi kod Papica, kod mene je bio prvi Ivan (prezime mu neznam)!!! Zile po tebi kod mene nije bila kradja, hvala za iskreno misljenje!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže sergioT

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #33 poslato: Maj 17, 2009, 08:04:06 pre podne »
Nije Aleksandar nego Damjan Papic

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #34 poslato: Maj 17, 2009, 09:33:26 pre podne »
Mitic Aleksandar je bio drugi kod Papica, kod mene je bio prvi Ivan (prezime mu neznam)!!! Zile po tebi kod mene nije bila kradja, hvala za iskreno misljenje!!!

ej jbg pisao sam u 3 ujutru. Rekao sam dole da se izvinjavam sto sam zaboravio nesto da prokomentarisem ili ako sam nekom promasio ime ili nesto,  ispustio da sam pisam za svaku kategoriju referat bi ispao.
 Iskreno bilo je gusto kod tebe. Decko bio iscepaniji za nijansu ali ti su mnogo bolje pozirao. Tako da je bilo 50:50. Stim sto je prevaga trebala da ode na tvoju stranu vise zbog poziranja ali bilo kako bilo jbg.
Barem je tako igledalo iz daleka jer sam sedeo gore. Mislim da nisi trebao da se prskas sa onim jer si najvise sijao i mislim da ti je to "ubilo" definiciju i separacije. Opet napominjem da je tako izgledalo u publici, a kako je izgledalo blize kod sudija e to vec ne znam.
poz
« Poslednja izmena: Maj 17, 2009, 09:41:54 pre podne zile88 »
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #35 poslato: Maj 17, 2009, 09:45:26 pre podne »
Cestitke svim takmicarima. Slavisa se bas naostrio, sigurno ide medju prva 3 na Evropskom. postavite slike???
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #36 poslato: Maj 17, 2009, 10:52:13 pre podne »
ja necu nista da kazem svaka moja rec je suvisna  ljudi su videli reakcija publike je bila tu uostalom samo cekam da se pojave slike pa da se vidi ko gde pripada

Van mreže downhiller

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #37 poslato: Maj 17, 2009, 11:00:37 pre podne »
brate za Hansa si u pravu a za terza ga pretera. Da li si ti video kako  izgleda Slavisa? Slavisa zasluzeno prvi! A za hansa mi bas krivo, unistise coveka, To je kradja decenije.

    Druže,bio sam na tribinama,isto kao i ti,pratio takmičenje baš kao i ti.Ja lično neznam Slavišu,a juče sam i upoznao Terzu.Ipak je moje lično mišljenje da je Terza bio bolji,što se videlo i po publici,ali opet čestitke Slaviši od mene.A što se Hansa tiče,tu si potpuno u pravu,stvarno su uništili čoveka,a znam koliko je vremena i truda uložio u spremenje,i koliko se ubijao od treninga,i na kraju završi treći........Ali šta da se radi,život ide dalje,bitno je da je Hans kao i uvek izvukao iz sebe ne 100%,već 250%,i biće još prilika da se pokaže,mada bi ovakav rasplet na kraju bio razočaravajuć,pogotovu kada znaš koliko si vremena,truda i rada uložio u sve to,i na kraju te za**bu smrdljive sudije.

Van mreže downhiller

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #38 poslato: Maj 17, 2009, 11:06:24 pre podne »
ja necu nista da kazem svaka moja rec je suvisna  ljudi su videli reakcija publike je bila tu uostalom samo cekam da se pojave slike pa da se vidi ko gde pripada

    Nešo druže,bio si najbolji,svaka ti čast,niko iz tvoje kategorije nije mogao ni da ti priđe.Za 3 klase si bio iznad svih,to se videlo i po reakciji publike,to si i sam mogao da primetiš.
    Što bi neki rekli"ŽIVOT NEMA RIKVERC",šta je bilo bilo je,biće još takmičenja na kojima ćeš pokazati da si najbolji.

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #39 poslato: Maj 17, 2009, 11:08:44 pre podne »
brate za Hansa si u pravu a za terza ga pretera. Da li si ti video kako  izgleda Slavisa? Slavisa zasluzeno prvi! A za hansa mi bas krivo, unistise coveka, To je kradja decenije.

    Druže,bio sam na tribinama,isto kao i ti,pratio takmičenje baš kao i ti.Ja lično neznam Slavišu,a juče sam i upoznao Terzu.Ipak je moje lično mišljenje da je Terza bio bolji,što se videlo i po publici,ali opet čestitke Slaviši od mene.A što se Hansa tiče,tu si potpuno u pravu,stvarno su uništili čoveka,a znam koliko je vremena i truda uložio u spremenje,i koliko se ubijao od treninga,i na kraju završi treći........Ali šta da se radi,život ide dalje,bitno je da je Hans kao i uvek izvukao iz sebe ne 100%,već 250%,i biće još prilika da se pokaže,mada bi ovakav rasplet na kraju bio razočaravajuć,pogotovu kada znaš koliko si vremena,truda i rada uložio u sve to,i na kraju te za**bu smrdljive sudije.

dobro svako ima svoje misljenje ;). Ali ti kazes da ti se ne svidja isti tip gradje i forme u 2 kategorije. I Slavisa i Hans nisu bili najveci da se ne lazemo, oboje su bili blizi donjoj a ne gornjoj granici kilaze. Ali su zato obojica bili iscepani do koske i prepuni vena ma jednosatvno najspremniji. Znaci obojica furaju isti stil , stil gde je vaznija gradja i kvalitet naspram kvantiteta i to treba da pobedjuje. Slavisa je pobedio a Hans nije.
E sad nije mi jasno samo kako ti se vise svidja jedno u jednoj a drugo u drugoj kategoriji ali nema veze jer svako ima pravo na svoje misljenje. poz

I sve cestitke nasim takmicarima.
Da napomenem da je i reprezentacija Srbije bila prva u ekipnom plasmanu.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #40 poslato: Maj 17, 2009, 12:14:07 posle podne »
Mitic Aleksandar je bio drugi kod Papica, kod mene je bio prvi Ivan (prezime mu neznam)!!! Zile po tebi kod mene nije bila kradja, hvala za iskreno misljenje!!!

aha, izvinjavam se ponovo na permutovanju  imena nasih  takmicara po kategorijama.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #41 poslato: Maj 17, 2009, 01:48:33 posle podne »

Cestitam svim takmicarim na postignutim rezultatima! Moje vidjenjeje ovog Balkanskog takmicenja je da je ,organizacija uzasna ,rasveta takodje, posecenost zalosna, ,sudjenje realno i objektivno,takmicari dosta kvalitetni.Svako ko gubi ima pravo da se ljuti.Zato bih zamolio bickliste i ljude koji su lajci u BB i  razne rekrativce koji nemaju pet dan dijete da se suzdraze od nekih ne primerenih kometara.
Toliko od mene ;)
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Spoun

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #42 poslato: Maj 17, 2009, 02:05:43 posle podne »
ima li neka fotkica? Nemoguce da niko nije slikao... :-\

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #43 poslato: Maj 17, 2009, 02:13:06 posle podne »

Cestitam svim takmicarim na postignutim rezultatima! Moje vidjenjeje ovog Balkanskog takmicenja je da je ,organizacija uzasna ,rasveta takodje, posecenost zalosna, ,sudjenje realno i objektivno,takmicari dosta kvalitetni.Svako ko gubi ima pravo da se ljuti.Zato bih zamolio bickliste i ljude koji su lajci u BB i  razne rekrativce koji nemaju pet dan dijete da se suzdraze od nekih ne primerenih kometara.
Toliko od mene ;)
Igore voleo bih da javno cujem tvoje misljenje sto se tice Classica  +180, zato sto si ti jedan od da kazemo pet coveka u nasoj drzavi koji najbolje razumeju u ovaj sport a pored toga si i iskren i realan!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Odgovor #44 poslato: Maj 17, 2009, 02:38:44 posle podne »
18h Polu-finalni i finalni deo takmicenja.

Da nije ovo malo kasno za pocetak jednog Balkanskog prvenstva? Ako je ovo satnica onda nece do 2 sata posle ponoci da se zavrsi apsolutna....

Lepo sam Vam rekao da takmicenje nece da se zavri pre 2:00 posle ponoci. :)

Cestitke svim takmicarima. kao sto rece Igor, svetlo je bilo ocajno, tehnicki deo oko muzike je zakazao par puta.
To su stvari koje ne smeju da se dogadjaju na jednom medjunarodnom takmicenju.
Ali dobro gremelini ne sede mirno i uvek moraju da cackaju nesto oko kablova... :)

Sudjenje je iz moje perspektive bilo otprilike realno sa par manjih propusta.
Ali ne mogu objektivno da ja sudim jer sam sedeo u publici tako da ne mogu svaki detalj da uocim. Godine su verovatno ucinile svoje :) .

Bilo kako bilo, generalno je bilo lepo imalo je sta da se vidi, Kvalitet svih takmicara je bio na dosta velikom nivou.
Drago mi je sto je Srbija opet po ko zna koji put na balkanskom osvojila ekipno prvo mesto.