Jun 23, 2024, 09:49:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.210 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: DohyOrdeD
X3MShop banner

Autor Tema: Horse Power - savet  (Pročitano 37343 puta)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #120 poslato: Mart 22, 2011, 09:30:51 posle podne »
@opaqur

hehe, mislim da si ti malo promasio neke stavri...ako sa ne varam...

Pumpa sa glm i bcaa?????

To sam i ja pitao????  ...da mi nije jasno...

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #121 poslato: Mart 22, 2011, 10:14:57 posle podne »
 ;D jbte jesi smijesan
kako da ti objasnim
gledaj meni je to isti napitak
imam istu motivaciju i koncetraciju za trening...
inace ako nemam glutamin il bcaa za trening onda znam da mi trening nece biti okejy
jos kad pojacam 20 grama bcaa i 20 glutamina ja trening odradim glava boli...kazem ti oprobao sam pet set No prozivoda meni isti efekat neznam sta se ti pravis sada pametan pa rijeci iz konteksta izvlacis...kosto na forumu nastaje vecina stvari dodje do prepucavanja kad neko nesto neshvati...
da bi odradio kvalitetan trening moras imati kvalitetno gorivo u sebi...sad oceli to biti neki No ili sto ja znam... to je tvoja stvar i tvoj nacin...
gledaj ja znam sto mi pase i sto mi radi...
pase mi i No i pase mi i to sto sam gore naveo dadne mi motivaciju jaku jos kad uzmes ampule amino u sred treninga....>>
iiiiiiiiiiiiiiiiii jos nesto ampule imaju arginin pospješuje protok krvi = bildanje mišića ;) ornitin katabolizira amonijak! neznam sto je tebi tu cudno?

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #122 poslato: Mart 22, 2011, 10:28:59 posle podne »

kako da ti objasnim
gledaj meni je to isti napitak
imam istu motivaciju i koncetraciju za trening...

pa ovo nisam bas cuo da se od glm i bcaa se dobija koncentaricaj i motivacija...



...kazem ti oprobao sam pet set No prozivoda meni isti efekat neznam sta se ti pravis sada pametan pa rijeci iz konteksta izvlacis...kosto na forumu nastaje vecina stvari dodje do prepucavanja kad neko nesto neshvati...
a po cemu si ti zakljucio da se ja pravim pametan, zato sto sam postavio pitanje ??? koju sam ja to rijec izvukao iz konteksta???


da bi odradio kvalitetan trening moras imati kvalitetno gorivo u sebi...sad oceli to biti neki No ili sto ja znam... to je tvoja stvar i tvoj nacin...
gledaj ja znam sto mi pase i sto mi radi...

da bi nahranio misic moras imat kvalitetno "gorivo" u sebi...


« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 10:31:18 posle podne vlado0550 »

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #123 poslato: Mart 22, 2011, 10:35:11 posle podne »
 ;D jbga pokvari ti temu sada ja je dobivam od svakog suplamenta i dobre hrane motivaciju
neda ti se meni nasuho trenirati :D ako te nesto jos zanima salji na pm da nekvaris Hors power ;)

pa di sam ja to napisao da bi nahrani misic moras imati kvalitetno gorivo?? to si ti izmislio u toj svojoj glavi napisao sam da bi odradio trening...:D
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 10:41:31 posle podne opaquer »

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #124 poslato: Mart 22, 2011, 10:39:59 posle podne »

kako da ti objasnim
gledaj meni je to isti napitak
imam istu motivaciju i koncetraciju za trening...

pa ovo nisam bas cuo da se od glm i bcaa se dobija koncentaricaj i motivacija...



...kazem ti oprobao sam pet set No prozivoda meni isti efekat neznam sta se ti pravis sada pametan pa rijeci iz konteksta izvlacis...kosto na forumu nastaje vecina stvari dodje do prepucavanja kad neko nesto neshvati...
a po cemu si ti zakljucio da se ja pravim pametan, zato sto sam postavio pitanje ??? koju sam ja to rijec izvukao iz konteksta???


da bi odradio kvalitetan trening moras imati kvalitetno gorivo u sebi...sad oceli to biti neki No ili sto ja znam... to je tvoja stvar i tvoj nacin...
gledaj ja znam sto mi pase i sto mi radi...

da bi nahranio misic moras imat kvalitetno "gorivo" u sebi...



citaj fino nisam napisao da bi nahranio misic.... nego da bi odradio kvalitetan trening moras imati gorivo :D
a misic ko ima love nelose opskrbiti  sa tecnim amino u sred treninga ;) samo se ljudi tome cude kad im reces to ;)
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 10:47:05 posle podne opaquer »

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #125 poslato: Mart 22, 2011, 11:31:45 posle podne »
citaj fino nisam napisao da bi nahranio misic.... nego da bi odradio kvalitetan trening moras imati gorivo :D
a misic ko ima love nelose opskrbiti  sa tecnim amino u sred treninga ;) samo se ljudi tome cude kad im reces to ;)

ja sam to rekao, da ti treba gorivo da NAHRANIS misic, pod tim "gorivo" sam podrazujevao aminokiseline.... a ti si rekao:
da bi odradio kvalitetan trening moras imati kvalitetno gorivo u sebi...sad oceli to biti neki No ili sto ja znam... to je tvoja stvar i tvoj nacin...
gledaj ja znam sto mi pase i sto mi radi...

znaci da bi odradio kvalitetan trening ne treba ti gorivo u vidu aminokiselina ili bcaa+glm+crm vec ti trebaju za to slozeni UH prije treninga, a ovo drugo je tu da nahrani misic...

amino su zakon :D one pomažu pri oporavku, izgrađuju mišićno tkivo.... igraju ključnu ulogu prilikom koncentracije, agresije, usmjeravanja pažnje i spavanja...itd...
ovo za oporavk OK, a za koncentraciju, agresiju itd... neznam...

al ja sam  isti pump  postizao kad sam ubacivo bcaa glutamin i crea... jedino sto mi je NO ljepseg okusa :D

ovo mi nije jasno od samog pocetka, ali eto...
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 11:36:14 posle podne vlado0550 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #126 poslato: Mart 23, 2011, 06:12:16 pre podne »
meni nije jasno da se i posle ovoliko tema opet vraca na isto i prave pocetnicke greske
SIGURNO JE BOLJE UZETI BCAA+GLM nego rekator i sigurno je bolje ukoliko se na to ima nabacati neka mala doza crm i ba
ali
NO je tu da uradi ono sto sa bcaa+glm itd kombinacijom NE mozete da dobijete a do je DODATNI AZOT zbog kojeg i postoji ta predrkansto na treninzima i jos ako se na to sve posoli sa coffeinom eto jednog od najprodavanijih producta u historiji
dakle
daleko od toga da je stvar LOSA
ali dalko od toga da je treba kovati u  zvezde
i vlado
nisu u pravu ma ko god da to kaze da se bolje moze napredvati od doze NO rekatora ili podebljane doze vec da se sam pravi ono sta treba da se pravi
od bcaa i glm neces imati zitovnjski nagon kao od nekih no ali isto tako od nekih NO nemas ama bas nista osim tog nagona
na svakom NO pise sastav i samo ga treba citati
jeste da je na vecini PRIMARNIH sastojaka stavljen + ali onaj ko se i malo razumeo shvaiti ce i veoma prostim postukom zvanim matemtaika ce doci do zakljucka,sta.,kako,koji,kada,zasto itd itd itd itd

dakle
ovde nema potrebe da se rasrpljva sta je bolje
DOBOR JE OBADVOJE ako se izabere prava stvar
dali je dobro uzimati neke glupe rekatore a stedeti na BCAA i ostlaim stvarina-NIJE I NIKADA NECE BITI
PRE trening sistem SAMI KONCIPIRAMO ISTO KAO I U TOKU ISTO KAO I POSLE
sve ono sto je vec spremno i kuvano i servirano je nekome ok (mada su ti u manjaini) a vecini je to MALO

think about it !!!

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #127 poslato: Mart 23, 2011, 01:54:38 posle podne »
ja se slazem sa cika pekijem
i rekao sam isto da je dobra i jedna i druga stvar :D!!
al to gore za agrsiju itd...sam izbacio sto studije kazu o njima naprimjer :D na mene djeluje motivirajuce;)

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #128 poslato: Mart 23, 2011, 02:23:06 posle podne »
ja se slazem sa cika pekijem
i rekao sam isto da je dobra i jedna i druga stvar :D!!
al to gore za agrsiju itd...sam izbacio sto studije kazu o njima naprimjer :D na mene djeluje motivirajuce;)

istina... i na mene neki od NO djeluju tako sto mi pojacaju volju za treningom,"budnost"... vjerovatno zbog coffein-a ... da se razumijemo nisam mislio na horse power,zadnje sto sam pio je bio Supercharge od Labrade
Κύριε ἐλέησον

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #129 poslato: Mart 23, 2011, 02:24:32 posle podne »
Mada ja i u NO dodam jos malo Glu i BCAA ;)
Κύριε ἐλέησον

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #130 poslato: Mart 23, 2011, 03:54:34 posle podne »
Mada ja i u NO dodam jos malo Glu i BCAA ;)
NO,bcaa,glutamin,EAA,isolat,malto,mono bez toga necu da treniram :D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #131 poslato: Mart 23, 2011, 04:46:52 posle podne »
i vlado
nisu u pravu ma ko god da to kaze da se bolje moze napredvati od doze NO rekatora ili podebljane doze vec da se sam pravi ono sta treba da se pravi
ja to niti sam rekao niti sam rekao da mi je neko rekao, neznam odakle ovakav zakljucak???


od bcaa i glm neces imati zitovnjski nagon kao od nekih no ali isto tako od nekih NO nemas ama bas nista osim tog nagona

e ovo je ono o za sta je rekao opaquer da je isto, dakle da od bcaa+glm+creatin ima isti "nagon" kao od NO i to sam pitao, a onda je prica krenula u drugom smjeru...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #132 poslato: Mart 23, 2011, 05:05:08 posle podne »
Citat
ja to niti sam rekao niti sam rekao da mi je neko rekao, neznam odakle ovakav zakljucak???

nije zakljucak vec ono sta si rekao-napisao da si procitao na drugom forumu  ;) u nekom od prethonidh postova (nadji i procitaj)
ali nije ni bitno
 ;)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #133 poslato: Mart 23, 2011, 05:20:46 posle podne »
nedavno sam citao i kod Lazica na forumu gdje on objasnjava kao u smislu koja je korist od NO-a, i da se recimo naprave dvije grupe koje ce se "isto" hraniti, trenirati i pored bcaa+glm+creatin koristiti NO, pa da se vidi rezuta, naravno da ce biti bolja grupa sa NO...

Pedja brate, ako mislis na ovo, pa jebi ga, ja stvarno neznam kako, mozda je malo tesko za raumjeti, ali ne vidim nigdje da sam rekao da ce se bolje napredovati od NO, nego se radi o tome da PORED bcaa+glm+creain koristis i NO i rezulat ce biti bolji... a iz toga proizlazi da bcaa+glm+creatin nije isto sto i NO!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #134 poslato: Mart 23, 2011, 06:39:56 posle podne »
gle.
stvar je u tome da ako neko bira izmedju NO i BCAA+GLM+CRM pred i posle trneinga onda se odavno zna ZASTO JE BOLJE OVO DRUGO
ja neznam iz kog razloga komplikujes bez razloga stvar koja je veoma jednostvna
najbola opcija je NO+BCAA+GLM+CRM+BA pred trening
ali  ovde pricamo o tome sta je bolje ako se nalazis pred izoborom
i ne rauzmem u kom delu stvar nije jasna?