Avgust 01, 2024, 11:17:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.758 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: uozbiljio sam se, prosvetlite me  (Pročitano 5549 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #15 poslato: Februar 15, 2010, 02:33:11 posle podne »
Citat
totalno glup potez
x2

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #16 poslato: Februar 15, 2010, 04:01:50 posle podne »
ako ne vidis neki vidljivi napredak, onda gresis u ishrani ili treningu, sigurno ne zato sto ne koristis hemiju. ti mozes lepo napredovati jos par godina, pre nego sto i pomislis na hemiju.
naslov tvoje teme pocinje sa "uozbiljio sam se...", nemoj da miniras sopstvenu temu :)

Van mreže radza

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #17 poslato: Februar 15, 2010, 05:15:29 posle podne »
pa eto imate moje slike u rasponu od godinu dana ali neznam dali treba da budem zadovoljan??? leto sam malo pauzirao ali sam manje-vise bio ozbiljan :-\

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #18 poslato: Februar 15, 2010, 08:23:48 posle podne »
ne bih da ti umanjujem motivaciju ali mogao si mnogo bolje da napredujes za godinu dana :)
sacekaj da neko strucniji da svoj komentar i savet, ocigledno nesto mora da se menja :)
budi i dalje motivisan i odlucan da uspes, samo ces ovaj put nesto promeniti.

Van mreže radza

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #19 poslato: Februar 15, 2010, 08:47:53 posle podne »
ma dobar sam ja nego m je lose slike izbacuje  telefon ;D hvala na komentaru. uzeo sam solidnu suplementaciju sad pa sam hteo da izvucem maksimum sa malo hemije ali izgleda nista od toga posto nemam dovoljno znanja a nece niko da mi pomogne. motivaciju za sad ne gubim ali...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #20 poslato: Februar 15, 2010, 11:02:46 posle podne »
Kakva ti je ishrana??
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže radza

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #21 poslato: Februar 16, 2010, 07:38:09 pre podne »
sto se tice ishrane mislim da je solidna. dorucak whey i ovsene uvek i to volim. onda mi je problem malo sto radim u karneksu i jedem uglavnom jace zacinjena kuvanja i masnija jela ali se trudim da izbegnem to koliko god mogu. posle podne sam od skoro poceo da jedem po pola kile mesa i belance ali mi je vec pomalo muka. uglavnom imam 5 obroka sa minimum 2g proteina po kili. kao sto sam rekao sad jos imam i solidne suplemente a razmisljam o hemiji ::)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #22 poslato: Februar 16, 2010, 09:19:34 pre podne »
onda mi je problem malo sto radim u karneksu i jedem uglavnom jace zacinjena kuvanja i masnija jela
thinking??? :)

Van mreže JoY93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #23 poslato: Februar 21, 2010, 01:39:30 posle podne »
 Nije neki napredak u vremenskom periodu od godinu dana...ali ako imas motivaciju i kvalitetnu teretanu (mislim na rad u teretani a ne na sprave instruktore i fitnes gospodje :)...) uz dobru ishranu napredak mora da se primeti...

Van mreže Michelin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: uozbiljio sam se, prosvetlite me
« Odgovor #24 poslato: Februar 26, 2010, 07:24:58 posle podne »
pa znam da je glup ali kad vidim druge koliko napreduju sa hemijom osecam da delimicno gubim vreme. ja stvarno nemam nikakvih takmicarskih ambicija ali bih voleo neki vidniji napredak. imam dovoljno godina. nemam nikakvo iskustvo sa tim a i vidim da ovde niko nije spreman da mi pomogne. samo se dopunjavaju oni koji su vec odavno u hemiji. ja necu raditi nista na pamet, vecinu stvari kupim ovde na forumu ali mi je najvece opterecenje da ne naletim na neke fake preparate...
Druze pa ti odmah na aas,nemogu da verujem :o