Oktobar 06, 2024, 10:26:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.977 članova - Poslednji član: realnigga
X3MShop banner

Autor Tema: BB i devojke  (Pročitano 11560 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: BB i devojke
« Odgovor #30 poslato: Maj 10, 2006, 11:26:54 pre podne »
Ja licno volim momke koji se bave sportom. Pa jedino i takav moze shvatiti moju zaludjenost redovnim odlascima u teretanu hahahhaha.
Ne mora on biti u teskoj kategoriji ;) ali definitivno volim kad pod rukom osetim njegov cvrst biceps, a jos kad vidim onu finu venu koja ide od ramena pa se spusta preko nadlaktice ... ajjoooooj ;)
Cure sto kazu da ne vole tako nesto, ma daj .. kako da ne ... kao radije bi nekog ko ima stomacinu, kompletno telo mu je mlohavo vec u 25.oj godini zivota i samo bog zna na sta ce da lici kad bude imao 30, ili bi radije nekog ko drzi do sebe?? Dakle, momci, zapitajte se zapravo kakve to cure govore da ne vole sportiste, da ne vole bb momke? Mogu se kladiti da one zapravo ni same ne vode racuna o sebi pa im je lakse reci "ja to ne volim" nego da priznaju kako zele a ne mogu ;)
Ma ne brinem se ja za vas ;) mene vise brine to sto meni muski maltene ne smeju da pridju hahhah, a ne bih bas rekla da izgledam npr kao na slici oma-bodybuilder.jpg sto ju je postavio Big-Rasha ;)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: BB i devojke
« Odgovor #31 poslato: Maj 10, 2006, 12:08:54 posle podne »
Citat: laracroft
mi na pocetkuveze flipnmo i imamo predstavu kako bi sve to zelele da izgleda


Pa dobro, takav sam i ja, al' nisam gay. :roll:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: BB i devojke
« Odgovor #32 poslato: Maj 10, 2006, 01:48:44 posle podne »
Citat: witch

Ne mora on biti u teskoj kategoriji ;) ali definitivno volim kad pod rukom osetim njegov cvrst biceps, a jos kad vidim onu finu venu koja ide od ramena pa se spusta preko nadlaktice ... ajjoooooj ;)


Jel ti u slobodno vreme pises sexy price za Pan erotiku ili shta??? Ako ne trebala bi, imas talenta...

A ti likovi sto ti ne prilaze su obicni slabici... Uopste ja gledam moje drugare, oni uvek cekaju da devioka napravi ne prvi vec 10 korak... Plase se da budu odbijeni... Pa cekaju kad je 100% sigurica...
Ali ima i onih pravih...

Nego,    Jel si usamljena??? :D

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: BB i devojke
« Odgovor #33 poslato: Maj 10, 2006, 02:30:52 posle podne »
...sve za ljubav... :twisted:  8)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: BB i devojke
« Odgovor #34 poslato: Maj 10, 2006, 02:32:59 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Citat: witch

Ne mora on biti u teskoj kategoriji ;) ali definitivno volim kad pod rukom osetim njegov cvrst biceps, a jos kad vidim onu finu venu koja ide od ramena pa se spusta preko nadlaktice ... ajjoooooj ;)


Jel ti u slobodno vreme pises sexy price za Pan erotiku ili shta??? Ako ne trebala bi, imas talenta...

A ti likovi sto ti ne prilaze su obicni slabici... Uopste ja gledam moje drugare, oni uvek cekaju da devioka napravi ne prvi vec 10 korak... Plase se da budu odbijeni... Pa cekaju kad je 100% sigurica...
Ali ima i onih pravih...

Nego,    Jel si usamljena??? :D


Sexy price za Pan erotiku? Hahahahhahaa. Ima ovde na ovom forumu nekih drugih cura koje su talentovane za takve price, ja sigurno nisam ;) A da volim tu venu od ramena pa preko podlaktice - volim :) priznajem grehe svoje ;)
Sto pitas da li sam usamljena? Da nisi ti jedan od tih retkih, "hrabrih" tipova koji se ne plase zenskih misica? ;)