Oktobar 06, 2024, 10:22:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: BB i devojke  (Pročitano 11559 puta)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
BB i devojke
« poslato: Maj 04, 2006, 07:58:29 posle podne »
Kakva su vasa iskustva sa devojkama,da li i vama govore drugarice,poznanice da ne vole bildovane momke i da im to ruzno izgleda ?
Meni recimo cesto govore da sam vec dovoljno 'velik', i da ne bi trebao vise da nabacujem mase,al jbg kad ja sebe vidim drugacije,i hocu jos,jos,jos... :)

Van mreže munja877

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Re: BB i devojke
« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2006, 08:09:23 posle podne »
ma to je foliranje....
sve podsvesno traze pouzdan oslonac i muzijaka odvaljenog od stene...tako da samo napred...
kao sto mi podsvesno trazimo ribu sa sirim kukovima zbog bolje sposobnosti za radjanje (i velike sise za dojenje)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: BB i devojke
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2006, 08:26:05 posle podne »
Mislim da vecina devojaka ne voli klasicnu BB gradju(citaj velicinu),vec neku fitness formu-kao sasadim npr.
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže krza

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: BB i devojke
« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2006, 08:58:08 posle podne »
stvar ukusa.

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: BB i devojke
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2006, 09:24:01 posle podne »
Slazem se sa Sasom. Iako sam od skoro poceo da se bavim ovime, oduvek imam utisak da se vecini devojaka svidja neko ko se bavi body fitnesom, nego bodi bildingom.

Van mreže munja877

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Re: BB i devojke
« Odgovor #5 poslato: Maj 04, 2006, 09:29:53 posle podne »
ma vole one sve.....ogromno ali nisu svesne...if you know what ..

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: BB i devojke
« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2006, 09:54:37 posle podne »
Kad god cujem tu neku prichu... setim se kada sam bio na adi pre jedno 2 godine kada je neki lik proshao stazom u gacama...

Da sam tad pratio BB verovatno bi znao ko je taj decko...  i sada bih ga imenovao. U svakom slucaju , prosao je momak koji izgleda kao IGor Milanovic ...  a 10 000 devojaka je vrishtalo dok je on prolazio ! Aplaudirale su mu..  vristale su.. dobacivale... pipale...    i tako njih 10 000 , tj tih 200 metara ..   Od pocetka ade pa do tobogana..

Toliko o tome da devojke ne vole nabildovane ! Hahah!

Ljudi to je zenski mozak, mislite da one znaju sta vole ???
Verujte da bi im bilo lakse kad bi to znale...

Zene su pala priroda.. Danas kazu jedno, sutra rade drugo... i tako ceo zivot...

Izvinjavam se devojkama, ali ovo je moje misljenje...  nepromenljivo ! :)

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Re: BB i devojke
« Odgovor #7 poslato: Maj 05, 2006, 12:05:51 pre podne »
Citat: Kekka
Kad god cujem tu neku prichu... setim se kada sam bio na adi pre jedno 2 godine kada je neki lik proshao stazom u gacama...

Da sam tad pratio BB verovatno bi znao ko je taj decko...  i sada bih ga imenovao. U svakom slucaju , prosao je momak koji izgleda kao IGor Milanovic ...  a 10 000 devojaka je vrishtalo dok je on prolazio ! Aplaudirale su mu..  vristale su.. dobacivale... pipale...    i tako njih 10 000 , tj tih 200 metara ..   Od pocetka ade pa do tobogana..

Toliko o tome da devojke ne vole nabildovane ! Hahah!

Ljudi to je zenski mozak, mislite da one znaju sta vole ???
Verujte da bi im bilo lakse kad bi to znale...

Zene su pala priroda.. Danas kazu jedno, sutra rade drugo... i tako ceo zivot...

Izvinjavam se devojkama, ali ovo je moje misljenje...  nepromenljivo ! :)


I onda si ti odlucio da postanes bilder ?  :lol:

inace, bas sam gledao reportazu na rts-u sa ovog takmicenja u Cacku, i uleti keva sa komentarom 'fuj, ovi izgledaju kao karfioli'  :D 8O :roll:    :lol:  :lol:  :lol:


Ipak, devojke se loze na misice i tu je kraj ;>

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: BB i devojke
« Odgovor #8 poslato: Maj 05, 2006, 12:21:59 pre podne »
SEXY, witch i ostale! Aj'te neki komentar plz? :)

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: BB i devojke
« Odgovor #9 poslato: Maj 05, 2006, 07:42:03 pre podne »
svaka koja kaze da ne voli bb isl. kaze zato, jer zna da takvog tipa ne moze imati, niti ce ga ikad imati (ok..ima svakakvih pojedinaca al pustmo sad to)... :twisted:

a one koje imaju i same sta pokazat i nesto daju na svoje tjelo i izgled..takve znaju sta hoce i sta mogu dobiti... 8)  :arrow:

laracroft

  • Gost
Re: BB i devojke
« Odgovor #10 poslato: Maj 05, 2006, 08:29:25 pre podne »
moje ukus  je uvek bio da trenira nesto,ko ne voli sport za mene je out!!!takodje zavisi mnogi od vas se takmice i objektivno kazem wow zvaka castt kako je uspeo ali private bi mi bilo previse,mada posle takmicenja niti si namazan kvarc bojom niti si tako sav napumpan.ja licno volim body fitness,mada svako nosi masu drugacije,neki naprave bukvalno od sebe majmune a neki ne....

drugo,kekka i onaj sa odvratnom tezom muzjaka i dojenja,kad prodje to sa fizickim izgledom znas kao postoji i neka komunikacija,itd....

mnogo puta ne znamo sta hocemo ali to nem aveze da li si bb ili ne.

recimo ja sam decka upoznala i znala sam cime se bavi i sta zeli da uradi od sebe,ali posle godinu dana ipak je ostao u granicama da mu to stoji lepo i potrefilo se da m se to svidja,naravnno i ja sam pocela vis epaziti na sebe i drzimo korak,ali ga zbog nekog viska kg.ne bi nikad ostavila jer u medjuvremenu si prosao sve i svasta zajedno.

drugo zapamtite moja deviza je za oba pola debljina se uvek moze promeniti,a glupost i prazna glava tesko!!!!!

a vi bi kao izlazili sa profi b.b?

izuzimam witch jer je dala primer sa takmicenja i kako izgleda casual svaki dan vrlo zenstveno.ali znate vi kad neko pretera?i kao setali biste se knezom a?

laracroft

  • Gost
Re: BB i devojke
« Odgovor #11 poslato: Maj 05, 2006, 08:34:07 pre podne »
pa znas kako to sa adom,ne znam u gradu ima svegai svacega,mozda su ga znale po imenu koje i sta je!!!!!da su vristale ne verujem i to 200m ali sigurno da su pali komentari....ima tamo i redovna jedna seljacina koja me nervira kao polu nagruvan mislim gore da noge ne i sva istetoviran nosi neku zlatnu kajlu ogromnu,e to je bljak....

recimo bb je individualna stvar ja recimo mrzim celave a imam dve drugarice koje to oboxzavaju i samo takve traze

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: BB i devojke
« Odgovor #12 poslato: Maj 05, 2006, 08:38:56 pre podne »
jel to mozda neki od ovih momaka?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: BB i devojke
« Odgovor #13 poslato: Maj 05, 2006, 08:44:07 pre podne »
8O  :lol:  :roll:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: BB i devojke
« Odgovor #14 poslato: Maj 05, 2006, 08:57:14 pre podne »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol: