Septembar 29, 2024, 05:26:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 167964 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #360 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:40:05 posle podne »
Tri velika asa naseg sporta .... ups, izvinjavam se ...... dva velika asa naseg sporta i Ja   :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #361 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:42:45 posle podne »
Zanimljivo, Cutler je pokusao par puta da pobedi Coleman-a, nije imao ono sto ti kazes da bi trebalo imati, a sada odjednom to Cutler ima a Coleman nema, vidis kako je to zanimljivo. Ne bi li se slozio samnom  da bi Sasa to jednog dana mogao imati a Igor nemati.

SVI KRVARE, SVI SU RANJIVI, I SVAKO MOZE BITI POBEDJEN.
Manimal prijatelju poređenje ti je skroz bezveze ali potpuno se slažem da treba da pobedi onaj koji je spremniji i bolji tog dana ma kako se zvao...

Kako mislis bezveze? Zar bi ja trebao Igora staviti na isti level sa Cutler-om i Coleman-om pa da Igora ne bi mogao usporediti sa Saletom i Pedjosom, ma daj molim te.
Nemoj misliti da ja umanjujem Igorovu pobjedu, NE ni najmanje, ali nije tolko bio superioran na Pedjosom ni nad Saletom.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #362 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:49:01 posle podne »
Ljubu za predsednika!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Vojislav

  • Gost
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #363 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:09:59 posle podne »
mislim da treba da razgranicis drugarstvo od realnosti,mislim da ti licna osecanja smetaju da das realan sud,ovo se odnosi na duel stanko-igor i mislim da njegovo nezadovoljstvo plasmanom proizilazi iz vaseg pogresnog nacina pruzanja podrske iz koje on shvati da je bio bolji...
mislim da mu vise odmazete nego pomazete takvim komentarima...
pozzzzz
Ne bi bilo lose da ponovo procitas sta sam ja napisao, pa da razmislis malo o tome.
Siguran sam da Salu ne odmazemo na taj nacin sto mu pruzamo podrsku navijajuci za njega, a svoje izjave baziram na osnovu onoga sto sam imao priliku licno da vidim u SPENSU gde smo bili jos od 14h i videli kako su Igor i Stanko izgledali jos u toku merenja, a i posle u svlacionici pre izlaska na binu, a njihov izgled na bini su mogli svi da vide i fotografisu, pa ja saljem fotografije cim budem imao vise vremena, da mozemo da razgovaramo na osnovu cinjenica i argumenata, a ne ovako!
Pozdrav svima!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #364 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:23:14 posle podne »
Zanimljivo, Cutler je pokusao par puta da pobedi Coleman-a, nije imao ono sto ti kazes da bi trebalo imati, a sada odjednom to Cutler ima a Coleman nema, vidis kako je to zanimljivo. Ne bi li se slozio samnom  da bi Sasa to jednog dana mogao imati a Igor nemati.

SVI KRVARE, SVI SU RANJIVI, I SVAKO MOZE BITI POBEDJEN.
ne bih se slozio,sasa vezba 10 godina duze od igora,toliko je skoro i stariji,njegov maximum je otprilike ovaj,a igor tek treba to da dostigne..
ako je sad ovakav kakav ce biti za 10 god????
a od onog sto igor nema a iam svaki pro je veca masa koju igor sa lakocom nabacuje i bolja saparacija nogu ali on za to ima mnogo vremena,vreme radi za njega
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #365 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:33:39 posle podne »
Ne bi bilo lose da ponovo procitas sta sam ja napisao, pa da razmislis malo o tome.
Siguran sam da Salu ne odmazemo na taj nacin sto mu pruzamo podrsku navijajuci za njega, a svoje izjave baziram na osnovu onoga sto sam imao priliku licno da vidim u SPENSU gde smo bili jos od 14h i videli kako su Igor i Stanko izgledali jos u toku merenja, a i posle u svlacionici pre izlaska na binu, a njihov izgled na bini su mogli svi da vide i fotografisu, pa ja saljem fotografije cim budem imao vise vremena, da mozemo da razgovaramo na osnovu cinjenica i argumenata, a ne ovako!
Pozdrav svima

razumem te ja,super je sto navijate za njega ili bilo koga,ali postoji ono sto se zove pristrasnost.
toga covek najcesce nije svestan,ali neodmerenim izjavam tipa-ma super si,mozes da ga pobedis....samo cinis medvedju uslugu njemu samom...ovo nije boks pa da mu je samopouzdanje,makar i lazno od korist..ovde sudije odlucuju,a sve se vidi kao na dlanu..
u tim trenutcima bilder nije u stanju sebe da sagleda realno ali zato mu prijatelji sluze..da mu kazu,drugi si,treci si-realno...a ne ono,ma razbio si ga,tvoj je..pa kad jednoglasno izgubi onda mu dodje da napravi skandal jer je ubedjen da je ostecen..
takmicio sam se,znam taj osecaj..

SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #366 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:40:36 posle podne »
Zanimljivo, Cutler je pokusao par puta da pobedi Coleman-a, nije imao ono sto ti kazes da bi trebalo imati, a sada odjednom to Cutler ima a Coleman nema, vidis kako je to zanimljivo. Ne bi li se slozio samnom  da bi Sasa to jednog dana mogao imati a Igor nemati.

SVI KRVARE, SVI SU RANJIVI, I SVAKO MOZE BITI POBEDJEN.
ne bih se slozio,sasa vezba 10 godina duze od igora,toliko je skoro i stariji,njegov maximum je otprilike ovaj,a igor tek treba to da dostigne..
ako je sad ovakav kakav ce biti za 10 god????
a od onog sto igor nema a iam svaki pro je veca masa koju igor sa lakocom nabacuje i bolja saparacija nogu ali on za to ima mnogo vremena,vreme radi za njega

U redu, ja ne znam licno ni jednog ni drugog, pa cak ni koliko su stari(mladi), ali malo je prepotentno reci koliki ce Igor biti  za deset godina, mnogo sam takvih Igora vidio u svom zivotu (i mnogo vecih od njega u njegovim godinama) kojih vise nema na sceni. Mislis da Sale ne moze biti bolji od Igora za dvije godine. GODINE, haha nije bas toliko velika razlika izmedju njih da bi to trebao biti razlog da Sasa ne bi mogao biti bolji od Igora, ajde da je Sale 55-60 godina star onda bi se slozio sa tobom, ovako ne mogu. Ja sada ne bi zelio da neko pomisli, pa cak i Igor da ja imam nesto protiv njega, mozes naci moje misljenje o njemu negdje na ovom forumu. Ja sam sve ovo poceo pisati kada sam procitao da si napisao da ga Sale nece pobediti ni za sto godina. Ja cenim tvoje misljenje , da se razumijemo, svako ima pravo na to, i svako ima pravo da odgovori, ali neke stvari koje se pisu ne stoje. Bar ne za mene.


Pozdrav,  pa se cujemo.

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #367 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:53:03 posle podne »
U redu, ja ne znam licno ni jednog ni drugog, pa cak ni koliko su stari(mladi), ali malo je prepotentno reci koliki ce Igor biti  za deset godina, mnogo sam takvih Igora vidio u svom zivotu (i mnogo vecih od njega u njegovim godinama) kojih vise nema na sceni. Mislis da Sale ne moze biti bolji od Igora za dvije godine. GODINE, haha nije bas toliko velika razlika izmedju njih da bi to trebao biti razlog da Sasa ne bi mogao biti bolji od Igora, ajde da je Sale 55-60 godina star onda bi se slozio sa tobom, ovako ne mogu. Ja sada ne bi zelio da neko pomisli, pa cak i Igor da ja imam nesto protiv njega, mozes naci moje misljenje o njemu negdje na ovom forumu. Ja sam sve ovo poceo pisati kada sam procitao da si napisao da ga Sale nece pobediti ni za sto godina. Ja cenim tvoje misljenje , da se razumijemo, svako ima pravo na to, i svako ima pravo da odgovori, ali neke stvari koje se pisu ne stoje. Bar ne za mene.


Pozdrav,  pa se cujemo.

[/quote]
nema frke manimal,ja sam sa saletom trenirao jedno vreme a igora znam povrsno...
zato ti njihov primer navodim..
ali,kad vidis nekog kako iz godine u godinu ide stalno gore,i stigne toliko daleko da i sa proslogodisnjom formom bude prvi a kamoli sa ovogodisnjom a protiv njega vidis coveka koji zadnjih 5-6 godina nastupa sa istom ili slicnom formom i kilazom +-2-3kg na koji nacin mislis da taj moze da ga stigne,da ne kazem nadmasi kad je ocigledno da zadnjih godina ima problema sa napretkom??
nikada saletu licno nisam rekao da je najbolji,uvek kada bi me pitao za misljenje najiskrenije bi mu rekao,neretko se i ljutio na mene...ali ono sto je bitno je,to mozes i njega da pitas,NIKADA nisam omanuo!!
zato kad mu trebaju hvalospevi on pita nekog drugog ali kad hoce realnost-pita mene..
tako bih i ja voleo da kada se budem spremao za neko naredno takmicenje on realno kaze,tada mi treba iskrenost a ne-ma najjaci si,a kad dodjem na takmicenje a ono no medalja a kamoli titula...
ko bi me takoobmanuo,vise nikad ga ne bi ni pitao..
toliko..
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #368 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:55:09 posle podne »
Ivane , bolje bi ti bilo da postavis koju sliku inace cu da te banujem   :lol:
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #369 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:57:59 posle podne »
Sada je sve na Sasi da ti dokaze suprotno.

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #370 poslato: Oktobar 15, 2006, 07:58:25 posle podne »
Ivane , bolje bi ti bilo da postavis koju sliku inace cu da te banujem   :lol:
nemoj molim te :D :D
obecavam extra fotke za sutra,danas mi ne radi foto radnja gde narezujem slike sa kartice,i ja ceo dan piljim u foto aparat 8)
pozdrav veliki :D :D :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #371 poslato: Oktobar 15, 2006, 08:03:01 posle podne »
Sada je sve na Sasi da ti dokaze suprotno.
tako je.
bilo bi super da gresim,bio bi to ogroman korak naseg bb a za publiku jos neizvesnije borbe i  jos veci uzitak!!!!
pozdrav manimall
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #372 poslato: Oktobar 15, 2006, 08:06:13 posle podne »
Sada je sve na Sasi da ti dokaze suprotno.


Da samo dodam jednu stvar.Niko nije nepobediv,ali sada su stvari takve kakve su.Ono sto Sale sada treba je ,da napravi pauzu u takmicenjima da se odmori,nabaci 10 kg kvalitetnije mase,kada udje u pripremni period da dijetom izgubi masti ali ne i obime.Tada moze da
razmislja o pobedi.Sada trenutno,on nema sta da bolje uradi jer su ti misici stvarno umorni,videlo se juce,on ih steze ali oni nece da stoje kako on to zeli.To je samo problem.Neka lepo pauzira,skupi novac i napravi formu svog zivota.Pogledajte koliko je ledja izgubio,kada vi konstantno samo nesto definisete a ne povecavate masu to se smanjuje.To je moje misljenje i dok god ne narpavi pauzu nema mu napretka...

Pozdrav

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #373 poslato: Oktobar 15, 2006, 08:16:24 posle podne »
Sada je sve na Sasi da ti dokaze suprotno.


Da samo dodam jednu stvar.Niko nije nepobediv,ali sada su stvari takve kakve su.Ono sto Sale sada treba je ,da napravi pauzu u takmicenjima da se odmori,nabaci 10 kg kvalitetnije mase,kada udje u pripremni period da dijetom izgubi masti ali ne i obime.Tada moze da
razmislja o pobedi.Sada trenutno,on nema sta da bolje uradi jer su ti misici stvarno umorni,videlo se juce,on ih steze ali oni nece da stoje kako on to zeli.To je samo problem.Neka lepo pauzira,skupi novac i napravi formu svog zivota.Pogledajte koliko je ledja izgubio,kada vi konstantno samo nesto definisete a ne povecavate masu to se smanjuje.To je moje misljenje i dok god ne narpavi pauzu nema mu napretka...

Pozdrav

Ako je to u pitanju, onda je najbolje tako da napravi, jer ja ne vidim razlog zasto Sasa ne bi mogao jos napredovati i reci da mu je to vrhunac karijere. Iako ga licno ne poznam zelim Sasi svu srecu i da svima nama dokaze da to nije najbolje od njega sto smo vidjeli.

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #374 poslato: Oktobar 15, 2006, 08:20:40 posle podne »
Voleo bi da chujem Pedjin komentar na celu stvar.
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.