Septembar 29, 2024, 01:15:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 167920 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #300 poslato: Oktobar 15, 2006, 04:15:27 pre podne »
Divno, imacemo pobednika MR. O 2007 kao gosta  8)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #301 poslato: Oktobar 15, 2006, 04:18:18 pre podne »
Pehar za najuspesniji klub u ovoj godini, sasvim zasluzeno, EXTREME GYM   :D

Ko je to sa peharom?
Ben Vejder?
Rafael Santoha?

Po godinama izgleda da je Ben ali po visini Rafael...Hmmmmm?


Igore - izgledas strasno (u pozitivnom smislu)

Sasa - odlican si i raduje me da napredujes...

Pedjos - svaka ti cast na formi - pogotovu posle svih problema koje si imao. Ponosno mi pretstavljas tim - mislim da cu morati da posaljem neku timsku majicu ili slicno - kao zahvalnicu...

Ljubo - nemam reci...Ugojila si se toliko - nisam te mogao ni prepoznati (ups - salim se...SVETSKE SI KLASE I TREBA DA TE PEDJA (Rafael) DOVEDE U AMERIKU DA SE TAKMICIS NA SLEDECEM TAKMICENJU.

PROFESIONALNA KARTA NE BI TREBALA A BUDE PROBLEM...ni tebi, ni Igoru a mozda i jos nekolicini...

EXTREMNI - potrudi se da im to obezbedis...Voleo bih da sledee godine Srbija ima malo bolje rezulate na profesionalnim IFBB takmicenjima...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #302 poslato: Oktobar 15, 2006, 05:42:43 pre podne »
Pehar za najuspesniji klub u ovoj godini, sasvim zasluzeno, EXTREME GYM   :D

Ko je to sa peharom?
Ben Vejder?
Rafael Santoha?

Po godinama izgleda da je Ben ali po visini Rafael...Hmmmmm?


Igore - izgledas strasno (u pozitivnom smislu)

Sasa - odlican si i raduje me da napredujes...

Pedjos - svaka ti cast na formi - pogotovu posle svih problema koje si imao. Ponosno mi pretstavljas tim - mislim da cu morati da posaljem neku timsku majicu ili slicno - kao zahvalnicu...

Ljubo - nemam reci...Ugojila si se toliko - nisam te mogao ni prepoznati (ups - salim se...SVETSKE SI KLASE I TREBA DA TE PEDJA (Rafael) DOVEDE U AMERIKU DA SE TAKMICIS NA SLEDECEM TAKMICENJU.

PROFESIONALNA KARTA NE BI TREBALA A BUDE PROBLEM...ni tebi, ni Igoru a mozda i jos nekolicini...

EXTREMNI - potrudi se da im to obezbedis...Voleo bih da sledee godine Srbija ima malo bolje rezulate na profesionalnim IFBB takmicenjima...
...


1.Hvala Milose-svestan sam toga da na taj nacin moram da predstavljam team kojem pripadam,ali naravno velika zasluga je bas TVOJA sto sam ja danas tj sinoc bio na bini a ne u INVALDISKIM KOLICIMA.I SA PONOSOM CU DA NOSIM TE MAJICE,TO SE PODRAZYMEVA!

2.Celu nos nisam spavao......i ne verujem da cu jos mnoge,jer jednostavno,ispred mojihociju su se odigrlae neverovante i toliko ljigave stvari da mi se gadi o tome i da pricam.

..Nije vise ovde bitan stav..USTANI-KOLIKO TE GOD ONI PUTA UDARE.....ustajao sam 6 godina i na kraju kada sam iz invaldiskih kolica "ustao"-naravno..ovo je bukvalno....i bas kada sam se ponadao da je nesto otilso kamo treba......

...jos gore....

recu cu jedno..meni je zao nekih ljudi.....istniksi ovo sada govorim....

bilo je reci ovde kako su bb kompleksasi,sujetni bla bla bla....

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...neverovatno.....ali to vise nema vze sa bb....sujeta je cudo,i ako je neko usmeri u krivom pravcu stvarno se desavaju velika sranja....

istinski...meni je nekih ljudi zao.......

a zao mi je i samog sebe kja sam budala bio i verovao da postoji i ZRNO REALNOSTI u bilo cemu...

zato..ljuid..izvinite....ali moram da stagniram da bih napredovao....sta god to da znacilo..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #303 poslato: Oktobar 15, 2006, 06:07:36 pre podne »
usput...molio bih sve koji citaju ova forum a imaju moje slike tj slike na kojima sse nalazim sa njima ili sam-nije bitno...da mi ih posalju na

pedjos123@yahoo.com

hvala unapred....a objanisti cu i putem maila-zasto!!

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #304 poslato: Oktobar 15, 2006, 09:31:17 pre podne »
Cestitke pobjednicima 8)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #305 poslato: Oktobar 15, 2006, 09:55:14 pre podne »
SPEKTAKL

ni sam ne znam kojom recju da zapocnem analizu sinocnjeg praznika bodi bildinga u novom sadu!
mislim da je za pocetak dovoljno to,da sam celu noc po glavi preturao detalje sa ovog istinskog spektakla...bilo je zaista za pamcenje i zato izrazavam zaljenje ljudima koji nisu sinoc bili in medias res!!!
jer,ono sto je bilo,tesko da se moze ponoviti,da ne kazem nadmasiti....
sve je funkcionisalo besprekorno,od organizacije,ozvucenja,freneticne publike koja je u nekim trenutcima licila na onu sa enfild rouda,a ne sa bb takmicenja,pehara,novcanih nagrada,sudjenja...pa do vrhunski spremnih takmicara!!!!
praznik za sva cula...
zaista,video se svaki atom snage potrosen od strane organizatora da sve ispadne besprekorno.
odakle da pocnem?...dali od juniora -75kg koji su na mene ostavili utisak kakav ni na jednom takmicenju do sada...do sad je u toj kategoriji bilo "pravilo"-jedan takmicar koji vredi necemu,ostali blagi uzas...ovaj put cetiri sjajna momka koji su nam ostavili jasnu poruku da je bb na stabilnim nogama,da ce imati neke nove petrovice,milanovice,iako njihova era jos uvek traje..
zaista,sa tako malo godina i trenaznog staza prikazati takvu formu i zrelost...zaista svaka cast..
juniori +75 su takodje bili dobri sa nesto jace izrazenim razlikama u kvalitetu medju njima samima,ali opet za svaku pohvalu!
u zenskom bb i dalje vidjamo istu scenu-branka jovanovic pored neke debele ribe..branka prva,debela druga-njoj puna kapa,i meni bi bila da sam na njenom mestu..ta kategorija nam je zabrinjavajuca u odsustvu ilone zarubice...bice bolje..
ne mogu da se otmem utisku da su mnogi videci petrovica i igora na merenju-pobegli u druge kategorije-najvise veterane i bodi klasik jer su tamo videli kakvu takvu sansu pa su likovi koji nisu mogli ni da mastaju o visokom plasmanu,ipak ga ostvarili jer su ostali sami pored nasih terminatora u teskoj i poluteskoj...pa tako pokupise odlicja i 4. i 5. mesta...
nema veze..oprastam im...
peter liska je bio u sjajnoj formi i ubedljivo trijumfovao u kategoriji veterana ispred gorana karanfilovica i ovaj put,stvarno moram priznati iako daleko od toga da sam njegov fan,ostecenog zorana jovanovica...to je bila prva od dve po meni sudijske nepravde....ali zoki je sportski prihvatio poraz za razliku od nekih koje cu kasnije pomenuti...ostao je dostojanstven u nepravednom porazu...pravi sportsmen i dzentlmen...
zene u fitnesu nam nisu donela nikakva iznenadjenja..ljuba ubedljiva ali ipak cini mi se prevelika,da ne kazem prerazvijena za fitnes ispred sve bolje devojke iz novog sada korpas,ime ne znam... sorry
senire u lakoj ne mogu da komentarisem,dobio je ivan strugarevic.
bodi klasik nam je doneo jos jednu kilometarsku kolonu momaka uglavnom jako dobro spremnih za te standarde..ipak,za dva koplja iznad svih,goran ilic iz kragujevca-stvarno covek izlazi odlicno spreman,nasao je sebe u ovoj kategoriji i za sada nema premca...odlican pozing...iskusan takmicar...
srednja nam je donela jos jednu pobedu roberta jakovljevica koji je bio vrhunski spreman...momak zaista zna da natempira formu,uvek je u odlicnoj formi,od nisa 2001 kada se prvi put pojavio i izgubio od masana saveljica bio je cvrst i spreman..
poluteska.....hm....pedju sam veliki deo vremena posmatrao u back stageu...tacnije snimao i slikao...bio sam najiskrenije impresioniran njegovom formom,samouverenoscu je imponovao iako je bio vidno iscrpljen,ali samo u licu,telo mu je bilo kao 1.000.000.$...mislio sam da ce igor doziveti klasican nokaut...mada ruku na srce,od proslog takmicenja ga uopste nisam ni vidjao ali sam mislio da pedjinu formu tesko moze da nadmasi....
sta reci za pedjin ples na sceni..??nesto tako emotivno ispoljeno nikog ali bas nikog u sali nije ostavilo ravnodusnog,svi su stajali,pljeskali,mahali mu,dok je pedja znalacki izvodio svoj performans uz erosa i njegov hit muzica e...scena je bila njegova,kao da je pravljena samo za njega,kao da je sam na svetu...na momente cinilo se kao da zeli da iz sebe izbaci sve teske trenutke kojih je sigurno bilo mnogo tokom ovih priprema,da zeli da da sebi oduska...i bilo je sjajno..kada se sou zavrsio,stavio bih sve pare na nevidjeno da je on taj koji ide kuci "bogatiji" za 1000E....
rutinski je pobedio u ne naivnoj konkurenciji....
a onda su na scenu izasli teskasi,tu se ocekivala borba titana...
milanovic,stankovic,braca blanusa,petrovic...
zivo me interesovalo kakvu ce nam formu igor predstaviti...
a kad su izasli-zaprepascenje...igor je bio nikad bolji...ostali su delovali kao mala deca prema njemu...dok jos nisu poceli sa uporednim pozama shvatio sam da bi moj novac otisao u tudje ruke da sam se kladio na apsolutnog...
iz poze u pozu je gutao konkurente a njegove nekada slabije strane,ahilove tetive njegovog oklopa-ledja i separacija nogu bile su na do sada najboljem nivou...ledja su mu toliko napredovala da je to prosto neverovatno...na ostatak tela ne vredi trositi reci...oblici i ostrina dexter jacksona...ako ovaj covek ne moze na profesionalnu scenu nikad niko nece moci..ima sve,mladost,proporciju,simetriju,strasnu masu koja je do porfekcije izbalansirana...osudjen je na uspeh...samo da ga ne izmalerisem..pu,pu daleko bilo,pomerimo se svi sa mesta... :D
njego pozing uz bg sindikat uz motive iz "boja na kosovu" opsednuli su sve...kakav pozing!!!!!
mislim da i ono malo ljudi koji su do nekog trenutka sedeli,kada je pokazao svoj zastitni znak-dupli biceps u spagi svi su podivljali...znalo se,igor je kralj ove veceri,verujem i jos mnogih i vecih nego ovo juce....
stankovic je prikazao nesto bolju formu nego ranije ali o onoj njegovoj formi bez koze koju je obecavao-ne vredi ni trositi reci...kao sto sam i pretpostavio...
ovde moram malo da se zadrzim-stanko je imao jedan deo publike uz seba,koji su ga bodrili zaista lepo,ali kada je proglasen za drugog delovao je toliko besno da je bilo prosto iritirajuce...jedva je i ruku pruzio igoru...da nije mozda ocekivao da pobedi igora????...kakvo odsustvo introspekcije i realnosti,jednostavno covek ne zna da razgranici navijanje svoje publike od toga da oni samo navijaju a ne i misle da je najbolji...pa igor bi ga pobedio i sa jednom rukom..razlika je bila u svetlosnim godinama...pa sta je pedja trebao da radi kad je izgubio u apsolutnoj??da ga pljune i da se potuce sa njim????takvo ponasanje reprezantativac sebi nebi smeo da dopusti!!!to je moje misljenje.
necu vise o tome,bilo je toliko toga lepog...
marko je cini mi se podbacio sa ne toliko formom koliko velicinom...jednostavno bio je presitan za prvu dvojicu.
blanuse nisu mogli dalje od 4 i 5 mesta....
u apsolutnoj igor zasluzeno pobedjuje jednoglasnom odlukom sudija,odmah za njim pedja,koji ipak ni u jednom trenutku da dovede igorov trijumf u pitanje nije mogao...borio se ali milanovic je bio nepobediv,zaista dominirao je binom...svaka mu cast...
pedja mu je sportski cestitao...skola ponasanja za sve narastaje..
na krju slikanje do posleddnjeg daha!!!!
jos jedno cestitke takmicarima a najvise jedno veliko
BRAVO NOVI SADE BIO SI NAJBOLJI DOMACIN
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2006, 11:53:40 pre podne ivan_nikolic »
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #306 poslato: Oktobar 15, 2006, 10:59:30 pre podne »
ja sam bogami odusevljen kad sam vidjeo sve ove zmajeve uzivo prvi put!!

evo i dva clipa sa vojinog aparata(njemu reklamirajte kvalitet snimka :) )
 http://rapidshare.de/files/36792439/MOV05220.MPG.html
pedja pozira
40 i nesto mb

http://rapidshare.de/files/36804893/MOV05254.MPG.html
apsolutna kategorija - pedja vs igor
20mb (crkla baterija)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #307 poslato: Oktobar 15, 2006, 11:00:58 pre podne »
Pedja svaka cast na pobedi :D
Liberte toujours

Van mreže n0p

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 225
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #308 poslato: Oktobar 15, 2006, 11:09:28 pre podne »

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #309 poslato: Oktobar 15, 2006, 11:17:16 pre podne »
Evo da i ja napisem koju recenicu nakon takmicenja koje je bilo FANTASTICNO!
Drago mi je sto sam imao prilike da se upoznam i slikam sa nasim sampionima kao sto su Pedja Petrovic,Sasa Stankovic,Igor Milanovic & co.Verujte mi,izuzev Igora,Pedja i Sale su bili u neverovatnoj formi!!!
Ceo proces takmicenja koji je trajao nesto vise od 5 sati (ako se ne varam) i imao sam tu cast da sedim pored naseg admin-a Vojislava i LUC1FERa koji je lutao po sali sa kamerom i snimao ono sto bi svako od nas voleo da vidi. :D
Mene su posebno zanimale lepuskaste vitke devojke koje su igrale u pazuzama na bini...Ali,to sad nema veze sa celom ovom pricom!Skrecenuo bih paznju ostalim clanovima koji nisu bili u SPENS-u...Dodjite sledece godine,druzite se,upoznajte,vidite...Necete se pokajati.
Takodje atmosfera je bila sjajna,narocito celokpuna kipa iz Surcina koja jesvim srcem navijala za Pedjosa (u svojoj kategoriji) i Saleta!!!
Ovom prilikom ih opet pozdravljam. :D Cvele,body,Kizo...-NAJBOLJI STE!Nadam se da cemo se videti na sledecim takmicenjima,a ko zna...Mozda se za koju godinu nadjemo i na bini! :lol:
Aleksandar Polomac je zauzeo 1.-njemu takodje cestitam i zelim mu JOS BOLJE upehe i buducnosti...
Body-ti si takodje bio dobar...Vise srece sledeci put.
Naravno pripremio sam i neke slike van takmicenja koje su takodje interesantne,naravno tu su posing slike...

Ja sam jos uvek pod utiscima,ne znam sta vise da vam kazem.
Od dana kada sam se registrovao na ovaj forum nisam mogao da zamislim sebe u celoj toj prici...I dalje ne mogu da verujem da je bodybuilding sport koji sam ZAVOLEO i time se svaki dan ponosim!!!

Zahvaljujem se MR.BIG-u i EXTREME-u (znaju oni zasto) :D

Uzivajte na slikama!
Pozdrav!
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #310 poslato: Oktobar 15, 2006, 11:23:30 pre podne »
Idemo dalje...
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #311 poslato: Oktobar 15, 2006, 11:26:39 pre podne »
NIKO NAM NISTA NE MOZE... 8)
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #312 poslato: Oktobar 15, 2006, 11:35:30 pre podne »
 Prvo svaka cast pobednicima na zasluzenim titulama i osvojenim mestima,broj dva bicu veoma iskren i dacu svoje subjektivne ocene na takmicenje (time zelim da kazem da su pogledi i perspektive potpuno razlicite i da moj pogled i moju ocenu ne zelim nikomer da nametnem kao objektivnu).Moram da priznam da sam zadivljen vremenom trajanja samog showa kao i spremnoc=scu pojedinih takmicara jer su pokazali zaista extra izgled ,no ipak bilo je slobodno receno i budala koje su postavljane na binu(izvinjavz=am se nekome ako ga moje reci vredjaju) ovo ce posebno moglo videti medju juniorima , bb clasic i zenski bodyfitness .Naime stekao se utisak da je dovoljno biti clan nekog kluba i prijaviti se na takmicenje koje je na drzavnom nivou i pojaviti se na istom ,kao da ne postoji nikakav standard u bb-u.Izlazili si ljudi koji ne da ne izgledaju nabildovano nego izgledaju smesno zaista mi nije jasno kako ih nije bilo sramota da se pojave na takmicenju ovo takodje govorim i za bodyfitnes gde sem LJube i Nore(kojima opvom prilikom cestitam iz sveg srca)niko nije izgledao kao da nastupa na takmicenju ,no o tome ne zelim vise svaka cast ljudima koji su izasli i opravdali svoje kvalitete Pedja neverovatna nadmoc ja iskreno u njegiovij kategoriji nikog drugog kao da nisam ni video kada je on izasao potpuno je sijao Pedja svaka cast,Igor takodje mada tu nebih nikako mogao da izostyavim saleta koji isto izgleda izvanredno no kao sto se dalo videti i Igor je bio u boljoj formi svaka mu cast>i da na kraju moram da kazem da je Strugarevic odneo i vise nego zasluzenu pobedu zasto pa zato sto je bio jedini takmicar u svojoj kategoriji(naravno ovo ne mislimj  doslovno).Eto to jhe moje misljenje jos jednom cestitam od sveg srca svima koji su osvojili medalje i zelim im jos vise kila i istrajnosti do sledece runde takmicenja.
PS. bez potpisa:)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #313 poslato: Oktobar 15, 2006, 11:49:25 pre podne »
Cestitke takmicarima i svima koji su obezbjedili ove slike.
Atmosfera je bila super vidi se.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #314 poslato: Oktobar 15, 2006, 12:17:38 posle podne »
E sada posto sam odmorio mogu da ispisem nesto i o samom takmicenju.
Zbog svojih obaveza sam dosao tek na kategoriju veterana,pa ono sto se desavalo pre toga nisam mogao da vidim.Gledajuci kasnije neke slike,mislim da buducnost naseg sporta koja se nalazi u juniorima,ne donosi nam nista dobro.

Organizacija kao organizacija je tipicna za ovo podrucje i mislim da su izvukli maksimum od onog sto su mogli.
Potez oko dodele novcane nagrade nije doneo boljitka u popularizaciji takmicarskog BB,jer se uporedni pozing izvodio,samo sa 2 i 3 mesto u srednoj kategoriji,poluteskoj za 2-3 mesto,i naravno teskoj i apsolutnoj.Izabrana tri takmicara su izlazila samo po jednom na uporedni i spred jednog sudije u navedenim kategorijama ,ostale sudije su verovatno donosili odluke na osnovu "velikog" iskustva i relax poza..

Primetno je da se ponavlja anomalija vecine nasih takmicenja a to je lose svetlo.Moj utisak da je blize bini sedelo sve manje ljudi koji imaju veze sa BB vise neki da ne kazem...

Ajde da prokomentarisem ove kategorije.

Kod veterana je pobedio Peter Liska,nisam video skim se takmicio,jer sam dosao na proglasenje.

U kategoriji zena -Sta je to vec nisam ni pratio je pobedila Ljuba Pantovic.Koja ponavlja dobru formu godinama,samo sto u nedostatku konkurencije,nije se  ni preznojila za titulu..

Kategorija bodibilding klasik je meni bila najsmesnija kategorija.Po meni ti ljudi su previse misicavi za tu kategoriju.Tu bi mogao da se svako spremi ko ne moze da pobedi u ostalim kategorijama i da se takmici..
Tu je pobedio moj bivsi protivnik Goran Ilic..Mnogo je mrsav za onolikog coveka..

Laka kategorija sigurno nema perspektivu kod nas,jos od doba liske,kada je bilo mnogo istih takmicara pa je liska morao
da se posteno oznoji za medalju.
Zasluzeno je pobedio Ivan Strugarevic.Ovde je bilo samo 4 takmicara u finalu.

Srednja kategorija je bila malo neizvesna ali kada je u pitanju 2,3,4 mesto.

Ovde je pobedio Robert Jakovljevic  ,jako lepo se pripremio i mislim da ce privuci paznju narednih godina.
Inace momak po meni ima sjajnu perspektivu, da polako prelazi i u vece kategorije.Njih je bilo 5 u finalu.


Poluteska je bila najslabija po konkurenciji do sada na svim takmicenjima.Ali to nije ni bitno jer je to ostalo u senci fantasticne forme i povratka Predraga Petrovica na scenu,posle pauze koje je imao sa povredom.Ostali su bili kao da ne pripadaju tu i da su vise za srednju kategoriju.Steta sto Pedjos nije radio uporedni sa nekim da publika uziva u njegovom povratku.Moja generalna ocena njegove forme je da mu je falio jos jedan dan da izgleda jos bolje,pogotovu u nogama,sto se kasnije i pokazalo u apsolutnoj.Mada je mozda i bolje tako ,forma ce mu biti mnogo bolja za vaznija takmicenja na koja ide posle ovog.

Teska kategorija.
Po meni nije donela nikakvo iznenadjenje,pogotvu sto se na scenu vratio moj dugogodisni protivnik u juniorima Marko Petrovic.Ostao je isti po izgledu pre 10 godina,samo sto je tezi 10-15 kg,konstitucija ista.Iako je imao podrsku svoje publike to mu nije pomoglo da uzme vise od 3.mesta.
Sasa Stankovic definitivno mora da napravi pauzu u takmicenjima i da se posveti povecanju misicne mase.Unistile su ga godine neprekidnih nastupa ,tako da je sa mukom osvojio srebro.
Na kraju sta reci za Igora Milanovica osim da ovde traci svoj potencijal.Malo ga je suparnicka publika negodovala,sto je i normalno u navijanju.

Apstolutna,borba izmedju Petrovica i Igora.To je ono sto je kod nas prisutno zadnjih 15 godina a to je retkost da pobedi neko ko nije teskas,ne osporavajuci Igorovu pobedu,tu su nijanse u pitanju.Zato je ta kategorija meni glupa,jer da treba uporedjivali laku i tesku kategoriju,ovaj iz lake bi bio teskas a ne u lakoj.

Na kraju lep gest saveza da budu nocane nagrade u ovom sportu,samo sto koliko ja pratim ,sve do sada ,ovo je po kvalitetu i masovnosti jedno od slabijih takmicenja.Mozda je uzrok to sto ljudi su imali malo vremena da se pripreme od objave informacija da ce biti para ili je nesto drugo u pitanju-ko zna.

U svakom slucaju nije mi zao sto sam presao toliki put od Smedereva do Novog Sada.