Septembar 29, 2024, 07:34:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 167980 puta)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #420 poslato: Oktobar 16, 2006, 10:27:48 pre podne »
Teska kategorija:

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #421 poslato: Oktobar 16, 2006, 10:42:48 pre podne »
I naravno apsolutna:


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #422 poslato: Oktobar 16, 2006, 11:00:38 pre podne »
Logicno je i bilo da se apsolutnoj posveti najveca paznja i zbog nagrade,ok nagrade su takve kakve su ali ako je neko odredio da apsolutnom ide visestruko vise nego prvacima kategorija trebalo se je i to na neki nacin ispostovati... pa odraditi ozbiljnije, i to je cini mi se zdrava logika, iako opet nagrade nisu u prvom planu...

Stete, steta ipak kao sto sam najavio negdje prije ovo je bilo PRVO PRVENSTVO DRZAVE SRBIJE i trebalo je da bude organizovano sa vise stila...
.

brate..veruj da su je sve pokusano da se odradi u vrhunskom stilu...sve je liclo na to...pre takmicenja..konferenicja za stampu kao na olimpji.....novacene nagrae...

sve...sve..

ali sta ti vredi kada se uvek nadje neka budalaq koja iz tog okurzneja gleda samo materijalnu koorsit a to se ne vidi dok se ne upale regflektori na pozornici i ne krene takmicenje i onda se vide nedostatci...kojih oni koji su dali novac niti su svesni niti su se nadali takvim propustima.!!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #423 poslato: Oktobar 16, 2006, 11:26:25 pre podne »
Kontam Pedja, te i slicne situacije su mi vrlo jasne i gledam ih cesto... ali isto tako ljudi koji daju novac treba da angazuju ljude koji ce sprovesti njihove ideje i uloziti njihov novac na pravi nacin... a ti muljatori su mi dobro poznati i pojavljuju se svugdje i u svakom poslu...

Nego da se za sada vratim na ljepse teme...

Sasadim - spasio si stvar sa slikama!!! Svaka cast, izvanredno... vidim da je kategorija Body classic vrlo brojna, Fanatic vs Bora.. ;-) Jedino sto bi bilo zanimljivije da ih mozda za par godina vidimo u nekoj bodybuilding kategoriji...
Robert je fino gradjen, bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi njegovo tijelo izgledalo sa makar 10-tak kg vise... Mada opet svi ovi momci imaju svoje vizije kako zele izgledati...

Generale, od sve ove price, mislim da nigdje nismo prokomentarisali ono vrlo vazno... Naime negledajuci sve ostalo kako si ti zadovoljan svojom formom, koliko je to bolje nego ranije, i da li mislis da ima prostora da nesto popravis do Ceske (ako te tamo gledamo slijedeci put?) i da li imas u planu da se pojavis na jos nekom takmicenju (Slovenija recimo!)?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #424 poslato: Oktobar 16, 2006, 11:38:20 pre podne »
Kontam Pedja, te i slicne situacije su mi vrlo jasne i gledam ih cesto... ali isto tako ljudi koji daju novac treba da angazuju ljude koji ce sprovesti njihove ideje i uloziti njihov novac na pravi nacin... a ti muljatori su mi dobro poznati i pojavljuju se svugdje i u svakom poslu...

Nego da se za sada vratim na ljepse teme...

Sasadim - spasio si stvar sa slikama!!! Svaka cast, izvanredno... vidim da je kategorija Body classic vrlo brojna, Fanatic vs Bora.. ;-) Jedino sto bi bilo zanimljivije da ih mozda za par godina vidimo u nekoj bodybuilding kategoriji...
Robert je fino gradjen, bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi njegovo tijelo izgledalo sa makar 10-tak kg vise... Mada opet svi ovi momci imaju svoje vizije kako zele izgledati...

Generale, od sve ove price, mislim da nigdje nismo prokomentarisali ono vrlo vazno... Naime negledajuci sve ostalo kako si ti zadovoljan svojom formom, koliko je to bolje nego ranije, i da li mislis da ima prostora da nesto popravis do Ceske (ako te tamo gledamo slijedeci put?) i da li imas u planu da se pojavis na jos nekom takmicenju (Slovenija recimo!)?
...


sto se tice ceske tj svetskog..naravno da cu da se trudim da forma bude bolja..mora da bude..ipak je to svetsko....narocitu u podrucjiju glutsa i zadnje loze...a par detalja na ledjima bi takodjer dobro doslo...

to je sve za ovu godinu...

ja sam i vise nego zadovljan sa svojom formom...uzevsi u obzir sve oklonosti o kojima sada necu....
zahvlajujem se bogu i na ovome do sada!!!..

neko mi na pm rece....PEDJA...TI SI SVOJU BITKU DOBIO....DOBIO SI RAT..POKAZAO SI SVIMA SVE.....

U PRAVU JE COVEK....

I"m on the top of the world mama!!!.....SVIDELO SE TO NEKOM ILI NE......

NE U TAKMICARSKOM SMISLU NARAVNO.....OSTALE APSKETI ZIVOTA BRATE....

EVO VIDETI CES SADA.....
« Poslednja izmena: Oktobar 16, 2006, 11:43:06 pre podne Pedja_Petrovic »

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #425 poslato: Oktobar 16, 2006, 11:57:49 pre podne »
E OVAKO I JA DA ZBORIM KOJE KUDE O OVOM PRVENSTVU STO SE ODRZALO U NOVOM SADU HEHEHE.
POSTO JE OVO BILO MOJE PRVO TAKMICENJE MOGU RECI DA JE PO MENI EXTRA ORGANIZOVANO DA SE MAKAR PO MENI DUGO NIJE CEKALO I DA JE KONKURENCIJA BILA EXTRA MAKAR U MOJOJ KLASI. ZAHVALIO BI SE EXTREMU TO JEST PEDJI VUCKOVICU NA PODRSCI KOJU MI JE PRUZIO U TOKU TAKMICEJE I SVIM LJUDIMA NA FORUMU KOJI SU MI KUPILI PLAZMU HEHE HVALA BRACO ZA ONU PLAZMU ZAO MI JE STO NISAM STIGAO DA VAM SE JA ODUZIM ALI SLEDECI PUT OBECAVAM SLADOLED OD MENE ILI NEKO PICE I ZAHVALJUJEM SE ONOJ FINOJ DEVOJCICI STO SE SLIKALA SAMNOM. MOGU RECI SAMO DA JE JEDNA GREKSA BILA NA CELOM TAKMICENJU A TO JE SVETLO INACE SVE JE BILO EXTRA. STO SE TICE OSTALIH KATEGORIJA SUDIJE U PRAVILNO OCUDJIVALE MAKAR PO MENI PO DRUGIMA NEZNAM IGOR JE ZASLUZENO ODNEO TITULU PRVAKA DRZAVE MADA SAM JA NAVIJAO ZA PEDJU. SVI IZ EXTREM TEAM SU ME ODUSEVILI SVOJIM GOSTOPRIMSTVOM PREMA MENI STO ME JE JAKO ODUSEVILO I SVAKA IM CAST ZA TO I NEMA ZIVE SILE NA SVETU SADA DA ME NATERA DA SE TAKMICIM ZA DRUGI TIM SVE DOK BUDEM HODO PO SCENI I JA MISLIM SAD POSLE OVOG PRVOG MOG TAKMICENJA A I PRVOG ZLATA DA CE TO BITI STO CESCE I DUZE DA CE TO SAMO DA BUDE ZA NJIH I NOKOG DRUGOG.
JOS JEDNOM HVALA SVIMA NA PODRSCI I CUJEMO SE KAD DODJEM U SVECKU GDE JE NARAVNO HLADNO KAO I UVEK CAOSSSS

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #426 poslato: Oktobar 16, 2006, 12:10:58 posle podne »
IGOR .....



Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #429 poslato: Oktobar 16, 2006, 12:22:06 posle podne »

neko mi na pm rece....PEDJA...TI SI SVOJU BITKU DOBIO....DOBIO SI RAT..POKAZAO SI SVIMA SVE.....

U PRAVU JE COVEK....

I"m on the top of the world mama!!!.....SVIDELO SE TO NEKOM ILI NE......

NE U TAKMICARSKOM SMISLU NARAVNO.....OSTALE APSKETI ZIVOTA BRATE....

EVO VIDETI CES SADA.....

To je pravo Generale!!! Svaka cast, ti si srecan covjek brate moj... ;-) :-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #430 poslato: Oktobar 16, 2006, 12:22:29 posle podne »
SASA STANKOVIC....fotke su neposredno pred nastup...MR.BIG samo za tebe



Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #433 poslato: Oktobar 16, 2006, 12:26:52 posle podne »
MARKO PETROVIC...ponovo sa nama ...SVAKA CAST !