Septembar 29, 2024, 01:15:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006  (Pročitano 167815 puta)

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #180 poslato: Septembar 14, 2006, 10:58:13 pre podne »
Big_Rasha
Nije dozvoljeno da se neko takmici u dve kategorije.Zato ce Damjan da se takmici u BBK -u jer su mu tu jako velike sanse do medalje.Mislim da ce da pomeri granicu u toj kategoriji.A sto se tice njegovog nogu on ih je krenuo da ih vezba pre tri meseca i za to vreme su exta napredovale ,i uopste mu ne zaostaju srazmerne sa gornjim delom tela. :lol:  8)  :o
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #181 poslato: Septembar 14, 2006, 11:26:02 pre podne »
Citat: IGOR
Big_Rasha
Nije dozvoljeno da se neko takmici u dve kategorije.Zato ce Damjan da se takmici u BBK -u jer su mu tu jako velike sanse do medalje.Mislim da ce da pomeri granicu u toj kategoriji.A sto se tice njegovog nogu on ih je krenuo da ih vezba pre tri meseca i za to vreme su exta napredovale ,i uopste mu ne zaostaju srazmerne sa gornjim delom tela. :lol:  8)  :o

Care :D  :D  :D

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #182 poslato: Septembar 14, 2006, 01:28:23 posle podne »
Do jaja

Van mreže LJUBA

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 76
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #183 poslato: Septembar 14, 2006, 03:02:21 posle podne »
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: LJUBA
ja se podrazumevam,kikiki :P
..ljubinka sine...pa glupo je da se pomisli na nesto osim zlata pored tvog imena :wink:  :wink:  :twisted:  :twisted:
Hvala Pedjo,nego svrati malo do teretane da me vidis,opet sam promenila izdanje :P ,ili pitaj nekog kakva sam,bas me zanima sta ces cuti (osim da sam luda,sto se podrazumeva :twisted: )
"If you want to be my friend
put my dick in your hand,
move it left, move it right
try to lick, suck and eat,
here I am, touch me girl
play with me everyday
try to guess what I am
I'm your friend, Juicy Pen"

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #184 poslato: Septembar 14, 2006, 05:18:34 posle podne »
Citat: LJUBA
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: LJUBA
ja se podrazumevam,kikiki :P
..ljubinka sine...pa glupo je da se pomisli na nesto osim zlata pored tvog imena :wink:  :wink:  :twisted:  :twisted:
Hvala Pedjo,nego svrati malo do teretane da me vidis,opet sam promenila izdanje :P ,ili pitaj nekog kakva sam,bas me zanima sta ces cuti (osim da sam luda,sto se podrazumeva :twisted: )
..PA BIO SAM U NEDLJU ALI TE NIJE BILO....A OPET DOLAZIM U NEDLJU PA BI BILO LEPO DA SE VIDIMO.....A I MORAM NESTO DA TE PITAM...!!!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #185 poslato: Septembar 15, 2006, 11:37:26 pre podne »
Citat: BoRa_TS
da nekazem samo u bbk koliko ce ih biti , kako kaze moj trener zoran izgleda da ako ovako budu nastavili sa prijavama pola njih ce biti vraceno sa vage sto znaci da ce na sceni stvarno biti kvalitetnih takmicara


Ne nego u BBK ima 3 kategorije po visini. Tako je makar svud u svetu osim kod nas. Nije u redu da stane covek od 2 metra pored nekog od 165cm, a obojica imaju dobro telo.

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #186 poslato: Septembar 15, 2006, 11:59:12 pre podne »
Citat: BoRa_TS
Citat: sasadim
Citat: BoRa_TS
da nekazem samo u bbk koliko ce ih biti , kako kaze moj trener zoran izgleda da ako ovako budu nastavili sa prijavama pola njih ce biti vraceno sa vage sto znaci da ce na sceni stvarno biti kvalitetnih takmicara


Ne nego u BBK ima 3 kategorije po visini. Tako je makar svud u svetu osim kod nas. Nije u redu da stane covek od 2 metra pored nekog od 165cm, a obojica imaju dobro telo.

To si upravu ;)
Opsta glupost !


Pa tako bi i trebalo da bude.E sada sta ce biti videcemo.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #187 poslato: Septembar 15, 2006, 03:51:01 posle podne »
Citat: FANATIC
.......E sada sta ce biti videcemo.



Pa recimo ovo:



Slika iz Valjeva.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #188 poslato: Septembar 15, 2006, 04:01:36 posle podne »
Ovaj najnizi takmicar, je moj i vas prijatelj, clan foruma sa nikom Daywalker. Dobro, ovde posteno nije bio spreman, dosta je bio voden, ali je shvatio da ovde nema sta da trazi (samo zbog visine), pa je presao u laku kategoriju, spremio se malo bolje i osvojio nekoliko srebrnih medalja na sledecim takmicenjima. Hocun da kazem da nije realno svrstavati u istu kategoriju ljude koji se po visini razlikuju i do 30 cm.

U svetu se u BBK prave 3 kategorije i to:

Kategorija do 170 cm (visina - 100 + 2)
Kategorija do 178 cm (visina - 100 + 4)
Kategorija preko 178 (visina - 100 + 6)

Mada sa druge strane, svesni smo cinjenice da je sve manje takmicara u svim kategorijama, pogotovu u onim lakim ili srednjim. To se vidi tako sto se u pojedinim kategorijama prijave jedan ili 2 takmicara. Ali sa druge strane nije ni u redu da se vracaju ljudi koji su se prijavili za BBK, bolje je resenje da se naprave makar dve BBK kategorije.

Pozdrav svim takmicaraima iz svih kategorija i srecno na predstojecem Drzavnom prvenstvu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #189 poslato: Septembar 15, 2006, 06:07:43 posle podne »
Citat: sasadim
Ovaj najnizi takmicar, je moj i vas prijatelj, clan foruma sa nikom Daywalker. Dobro, ovde posteno nije bio spreman, dosta je bio voden, ali je shvatio da ovde nema sta da trazi (samo zbog visine), pa je presao u laku kategoriju, spremio se malo bolje i osvojio nekoliko srebrnih medalja na sledecim takmicenjima. Hocun da kazem da nije realno svrstavati u istu kategoriju ljude koji se po visini razlikuju i do 30 cm.

U svetu se u BBK prave 3 kategorije i to:

Kategorija do 170 cm (visina - 100 + 2)
Kategorija do 178 cm (visina - 100 + 4)
Kategorija preko 178 (visina - 100 + 6)

Mada sa druge strane, svesni smo cinjenice da je sve manje takmicara u svim kategorijama, pogotovu u onim lakim ili srednjim. To se vidi tako sto se u pojedinim kategorijama prijave jedan ili 2 takmicara. Ali sa druge strane nije ni u redu da se vracaju ljudi koji su se prijavili za BBK, bolje je resenje da se naprave makar dve BBK kategorije.

Pozdrav svim takmicaraima iz svih kategorija i srecno na predstojecem Drzavnom prvenstvu.
...

IKRENO SE NADAM DA CE ONDA TAKVA I TA TAKMICENJA DA ODVOJE OD BB JEL OVO SE ALGANO PRETVARA U OSPTI HAOS I SVI BEZE U TE KATEGORIJE PA ONDA IMA PO 70 TAKIMCARA DOK IZA BINE MI SEDIMO I CUCIMO KAO GLINENEI GOLUBOVI... :evil:  :evil:  :evil:

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #190 poslato: Septembar 15, 2006, 08:11:37 posle podne »
A u vezi tvog predloga, da se BBK odvoji od BB takmicneja, u pravu si, to bi bila dobra ideja. Ali se to nikad nece desiti Pedjo. Nema ni savez tolika para, kao i cela nasa drzava da takmicenje razvlaci na 2-3 dana. U globalu, mislim da nije nikada ni bila potrebana BBK, ali mislim da je to izmisljeno da bi se svuda u svetu pa i kod nas malo vise podstakli ljudi da se takmice. Jer kao sto vidis i sam sve je manje i manje BB takmicara, sto zbog novca, sto zbog ostalih stvari. Ali ovo gore nisam izmislio ja, vec IFBB.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #191 poslato: Septembar 16, 2006, 03:21:51 pre podne »
Citat: sasadim
A u vezi tvog predloga, da se BBK odvoji od BB takmicneja, u pravu si, to bi bila dobra ideja. Ali se to nikad nece desiti Pedjo. Nema ni savez tolika para, kao i cela nasa drzava da takmicenje razvlaci na 2-3 dana. U globalu, mislim da nije nikada ni bila potrebana BBK, ali mislim da je to izmisljeno da bi se svuda u svetu pa i kod nas malo vise podstakli ljudi da se takmice. Jer kao sto vidis i sam sve je manje i manje BB takmicara, sto zbog novca, sto zbog ostalih stvari. Ali ovo gore nisam izmislio ja, vec IFBB.
...

brate..nisam ni rekao tebi nista.....nmego videti ces u sta ce se pretpviti ovo u ns.....

dok ne dodje prva kategorija bb na scenu proci ce 2.5-3 sata....i kome je vise onda do bilo cega??/

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #192 poslato: Septembar 16, 2006, 11:30:53 pre podne »
Ne, ne Pedjo nisi me razumeo. Znam da se ne odnosi na mene, pricali smo vec o tome. Nego se i ja slazem sa tobom da treba da budu razvojena ta takmicenja. Cak mozda i juniori od seniora. Ali nema od toga nista. Prvo nema se para, a drugo veoma je lakse da se to odradi "na jedan trosak" u jednom danu. Znam sve o cekanju u backstage-u. Dovoljno je da kazem Cacak 2006, gde se takmicenje zavrsilo u 1 ili 2 sata nocu. Mnogi ljudi koji su dosli sa strane nisu ni odgledali zavrsetak takmicenja.

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #193 poslato: Septembar 16, 2006, 12:06:23 posle podne »
Pozdrav svima.
Moje misljenje je slicno vasima.Da ne razglabam puno svi ste u pravu.Ja sam siguran da ce u BB-k biti vise kategorija jer ce biti puno takmicara.To ce se resit sutra na skupstini.To je sad u expanzijim svuda u svetu pa i kod nas svako ko ne moze da uradi nesto u BB on trazi mesto gde moze i to je upravo BB_k.E sad postoje i moci koji se spremaju samo za to i ne zanima ih BB.Ja spremam jednog takvog.Slazem se sa Pedjom da treba napraviti posebno takmicenje za sve sto nije BB i slazem se da netrba pustati svakog na binu ko ne zadovoljava kriterijume treba mu lepo reci .Promasio si sport  i gotovo a ne da prave cirkus i komediju od takicenja ,mislim na juniore i lake kategorije.Sto se tice Dejana odustao je jer je zena.On je mislio da se sve moze ako imas pare. E kad je video da tu trba puno rada volje odricanja muke i ostalog odustao je i mislim da sad negde igra stitiz. :oops:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: DRZAVNO PRVENSTVO U NOVOM SADU 2006
« Odgovor #194 poslato: Septembar 16, 2006, 09:58:17 posle podne »
Dejan je mislio nesto na brzinu , a tako se samo deca prave........