Jul 02, 2024, 09:30:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Boki  (Pročitano 49965 puta)

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Boki
« Odgovor #240 poslato: Avgust 29, 2008, 08:07:25 posle podne »
Svaka ti cast decko... odlicno izgledas.zelim ti sve najbolje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Boki
« Odgovor #241 poslato: Avgust 29, 2008, 08:23:31 posle podne »
bravo bojane..

vise nego dobro...I VISE......

imas perfketnu simteriju ukopljenu sa zadovoljavujceom masom za to sta t hoces  da uradis
nemoj mnogo da slijjes sada neke divlajcke mase
odlicno izlgedas i drzi taj trend......

jos jednom..svaka cast

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Boki
« Odgovor #242 poslato: Avgust 29, 2008, 09:05:00 posle podne »
Uglavnom,potrebno mi je strucno lice koje bi moglo da poprica sa mnom u vezi svega toga,pa ako neko zna nekog takvog neka mi javi.


Dr. Dragan Dabic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Boki
« Odgovor #243 poslato: Avgust 30, 2008, 06:16:08 pre podne »
Citat
sto radim.Inace moj neurohirurg mi je rekao da ne smjem ni whey da pijem   Ja sam njega pitao kako onda smjem da jedem meso,ostalu hranu,pa je bila manja rasprava,ali roditeljima je bitno samo sta on kaze,a mene ko jebe.Uglavnom,potrebno mi je strucno lice koje bi moglo da poprica sa mnom u vezi svega toga,pa ako neko zna nekog takvog neka mi javi.

covek kojemu mnogo sam zahvalan a postali smo i aj da kazem durgari,mada je on ipak dr mr sci...te znauci ostale sa tkavim titulama koji ne zle ni dobar dan da kazu...ovaj je iznimka
veoma priajtan covek,extra za saradnju,veliki znalac...ako ikada te put nanese ovamo..mozemo da ga pozvome i da odemo I klinicki centar ili da bar zakezamo kada i sta..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Boki
« Odgovor #244 poslato: Avgust 30, 2008, 06:16:38 pre podne »
Citat
Dr. Dragan Dabic

on je na godisnjem odmoru

Van mreže Ivan_

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Boki
« Odgovor #245 poslato: Septembar 10, 2008, 12:32:33 pre podne »
Sad sam procitao svih 17 stranica ovog topica i registrovao se da ti kazem svaka cast

Van mreže sonjazar

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Boki
« Odgovor #246 poslato: Septembar 11, 2008, 10:02:08 posle podne »
pozrav,svaka cast

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: Boki
« Odgovor #247 poslato: Oktobar 23, 2008, 10:35:40 posle podne »
gdje si u bn? i ja sam iz bijeljine... gdje treniras?

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #248 poslato: Maj 11, 2009, 11:22:09 pre podne »
Pozdravljam,drugari!
Evo da se malo javim i ispricam sta se sve izdesavalo. :) Poslije poslednjih postavljenih slika slabije sam trenirao,pravio sam pauzu od oko 2 mjeseca i tek oko Nove godine sam rijesio da se malo aktiviram.Isao sam onako,nista pretjerano i ozbiljno do 12. marta kada sam odlucio da pocnem pripreme za Tesanj Open 2009 koji se odrzao 2. maja  i kategoriju Body Classic. (to je ujedno drzavno prvenstvo Bosne i Hercegovine) Odluka je pala preko noci i imao sam samo mjesec i 20 dana da se spremim.Bio sam u za mene losoj formi sa 93kg (masnih za mene),a na kraju pred poslednju sedmicu sam imao 99kg.Posto sam imao jako malo vremena za pripreme morao sam odmah da krenem sa nekim medium carb unosom koji bih kasnije smanjivao.Prvih 20 dana sam unosio oko 350g proteina,250-300g carbsa,oko 20g masti,a zadnjih mjesec dana sam isao na oko 80-100g carbsa (od toga je 50g bilo poslije treninga) i oko 450g proteina.Jedini izvor masti je bila 1 supena kasika lanenog pred spavanje.6 dana sam bio na low carb,a 7. dan sam se punio sa nekih 350-400g UH.Preko noci sam donio odluku da krenem i sa hemijom.Uzimao sam 500mg Testosteron Depo (podjeljeno u 2 doze sedmicno,ponedeljak i cetvrtak.Poslednji testosteron sam primio 12 dana prije takmicenja) EW,30 dana sam uzimao Trenbolon acetat 50mg EoD,a 20 dana prije takmicenja sam povecao trenbolon na 100mg EoD.15 dana prije takmicenja sam pozajmio 50 TB winstrola od 10mg i uzimao 30mg ED 8 dana i 40mg 7 dana prije takmicenja.Od pocetka sam uzimao proviron 50 mg ED,a zadnjih 10 dana sam prvo povecao na 75mg,kasnije i na 100mg ED.
Ovaj put hvala Bogu sa zdravljem je bilo sve u redu i uspio sam da ostvarim svoj zivotni san i stanem na binu.Ovo je bio moj prvi i poslednji izlazak,posto ipak mislim da je zdravlje najprece i da ovo bas i ne prija tom mom "nedostatku"
Za formu koju sam postigao na takmicenju bih htio da zahvalim Marku Kovačiću iz Rijeke koji mi je dosta pomogao oko priprema.Iako konkurencija nije bila brojna uspio sam da pobjedim u svojoj konkurenciji.Sve je moglo da bude bolje,imao sam jako malo vremena,ali sve u svemu sam zadovoljan jer sam bio u zivotnoj formi i to mi je dovoljno.

Evo jednog albumcica sa takmicenja da vidite kako je to izgledalo.

http://www.mypicx.com/05112009/Bojan/ (samo kliknete na sliku iz albuma i sama se poveca :D )



« Poslednja izmena: Maj 11, 2009, 11:26:19 pre podne Boki4 »

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Boki
« Odgovor #249 poslato: Maj 11, 2009, 11:31:40 pre podne »
Boki bravo za formu,odlicno.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Boki
« Odgovor #250 poslato: Maj 11, 2009, 11:56:25 pre podne »
svaka cast boki

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Boki
« Odgovor #251 poslato: Maj 11, 2009, 12:13:07 posle podne »
Boki je VRH dečko ;)
Samo treniraj brate moj i hvataj devočice na finu formu bez hemije ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Boki
« Odgovor #252 poslato: Maj 11, 2009, 12:20:56 posle podne »
Boki majstore,svaka cast za istrajnost,zelju,a na kraju i na formi i rezultatu koji si postigao :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #253 poslato: Maj 11, 2009, 12:27:26 posle podne »
Hvala na cestitkama,ljudi!
Boki je VRH dečko ;)
Samo treniraj brate moj i hvataj devočice na finu formu bez hemije ;)
Pa to cu da radim od sad,pa na dalje,zbog toga sam i krenuo sa gymom.Hvala za molerisanje takmicarskom bojom jos jednom i btw bio si najpozitivniji lik na cijelom takmicenju.Sasa takodje dijeli isto misljenje. :)
« Poslednja izmena: Maj 11, 2009, 12:32:07 posle podne Boki4 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Boki
« Odgovor #254 poslato: Maj 11, 2009, 12:55:29 posle podne »
bravo ;)