Jul 05, 2024, 09:47:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Milos Sarcev - zanimljiv clanak  (Pročitano 39358 puta)

Van mreže ZeXnS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #15 poslato: Maj 05, 2006, 11:44:41 pre podne »
ali dobro treba im oprostiti nisu upuceni...:)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Re: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #16 poslato: Jul 20, 2006, 08:28:53 pre podne »
E hvala svima na pomoci oko teen Body buildinga!!
:D
Liberte toujours

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #17 poslato: Decembar 06, 2006, 04:22:14 posle podne »
Pa ovaj ću ja članak po čitavom Sarajevu da pokazujem i da im dokažem da proteini 1000000% nisu štetni. Pošto kod nas za proteine misle da je steroid hahahahaha tihi glupana jbt.

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #18 poslato: Decembar 06, 2006, 05:26:03 posle podne »
A jbt, dao sam ga mojima, i oni procitaju, i kazu NEMOZE!
A jbt, izgleda da nema tog texta koji ce njih uveriti, ali dobro ja cu svejedno uzimati! :twisted:
Liberte toujours

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #19 poslato: Decembar 06, 2006, 06:15:44 posle podne »
Ljudi su lenji...ne samo da treniraju,vec,cesto,i da misle.
Sjajan tekst,nista da se doda nista da se oduzme.
Strasno je sto ce mnogima dizanje tegova i suplementacija izgledati strasnije od alkoholisanja i pusenja!
To je deo "socijalizacije deteta".A ako neko trenira,edukuje sebe po pitanju ishrane i suplementacije,i pritom je jako posvecen,odmah ga karakterisu kao cudaka.U najmanju ruku.
Zato i ne treba trositi vazuh na objasnjavanja.
Ko zeli da shvati,shvatice.
I saznati mnogo o zdravom zivotu i nacinima da svoje telo ucini mocnim.
Ko nece,neka zivi svoj mali zivot kako god zeli...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #20 poslato: Decembar 06, 2006, 08:10:10 posle podne »
Moj otac koji ima 65 godina trenira zajedno sa mojim sinom i on ga cak nagovara i podstice da postane profesionalni bodibilder.
Ne mogu uticati na misljenje svoga oca (star pa tvrdoglav) ali sam mnogo zabrinuta za svog sina. Mnogo cita bodybuilding casopise i sigurna sam kada bi od vas cuo isto ovo sto mu i mi govorimo, napokon bi shvatio da je to sve istina. Unaprijed hvala.

Deda je ipak najveca faca!!!!

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Re: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #21 poslato: Decembar 06, 2006, 09:49:27 posle podne »
Citat: Bokac
Stvarno svaka cast, cudi me da doktori nisi dovoljno azurirani na ovu temu, zato sto sam skoro i ja imao slicnu diskusiju sa mojim doktorom koji me ubedjuje da, ne preteran unos, vec unos opste bilo kakvih laboratorijskih suplemenata koji nisu dobijeni na prirodan nacin skode zdravlju. Ja sam veliki uzivalac whey proteina i stvarno nikad nisam nikad osetio da mi skode, jedino  mi nekada prosto dosadi da ih uzimam pa smanjim dozu ili popijem bas preko volje:)

A sta je sa preteranim unosom salama, virsli, sokova na rastvaranje, i kojekakvim ostalim sranjima?????

To baš djeci to i dozvoljavaju, a ta je ishrana toliko nezdrava. Kada neko počne jesti zdravu ishranu bogatu proteinima roditelji se odmah uspaniče. Pametuju kao da su ajnštajni, a ne znaju ni šta je protein.

« Poslednja izmena: Decembar 06, 2006, 09:53:11 posle podne habul_m »

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #22 poslato: Decembar 07, 2006, 12:11:15 pre podne »
jao svaka cast...teks je boli glava...moram priznati da sam i ja spadala u onu grupu neznalica ali vec neko vrijeme edukujem se na ovu temu i zajedno sa ovim tekstom sam sve razumjela....
Gospodja koje je pisala ima isto misljenje kao moja tetka...Naime njezin sin ima takodje 13 godina ali ne trenira nego suprotno ,ima visak kilograma i poveliki trbuscic...oni zive u Njemackoj i hajde pogodite gdje im je omiljeno mjesto za jesti????Pa naravno mekdonels....ona se pomalo trudi da ga zdravije hrani i jedino je uspjela da izbaci koka-kolu...a sve ostalo????Kada sam joj ja predlozila da mali ide u teretanu da malo vjezba,ona mi je odgovorila da to nije zdravo jer ona ima samo 13 godina. a to opet proizilazi od doktora..Naime sa druge strane, on je kako svi znamo sada u tinejdzerskim godinama i veoma mu smeta sto je debeljuca a iz toga proilazi njegova nervoza i puno drugih negativnih stvari koje prizilaze iz nezadovoljsva sa samim sobom...
Dakle ,sta zelim da kazem da je decko,ciji je ovo clanak potpuno u pravu i da svugdje oko nas su djeca koja se nezdravo harne a one koji su NABILDANI smatraju bolesnicima...neka se momci ne uvrijede ali znaju oni na sta mislim pa i sami su vec to napisali...
pozdrav za Milosa i samo tako nastavi....i ja cu ovo odstampati i poslati u NJemacku....
pozdrav...
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2006, 12:21:54 pre podne sekano »

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #23 poslato: Decembar 07, 2006, 12:32:35 pre podne »
Dakle ,sta zelim da kazem da je decko,ciji je ovo clanak potpuno u pravu pozdrav za Milosa i samo tako nastavipozdrav...
'Decko' koji je napisao clanak je Milos Sarcev. Ako ne znas o kome se radi: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,198.0.html

Citat
....i ja cu ovo odstampati i poslati u NJemacku....
Tako se prica. Zato ti i rekoh da svrnes malo ovde. Misko je UM. Pokusaj da predjes sto vise njegovih clanaka, bice ti puno toga jasno. Pozzzz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #24 poslato: Decembar 07, 2006, 12:46:13 pre podne »
Meni jos uvek na zalost dolaze ljudi u teretanu koji ovako razmisljaju ....... Evo pre neki dan jedan filozof mi kaze ovako: "Proteine bih mozda jos i koristio ALI kreatin .... tooo  vec nikako!!!" (izraz lica dok je ovo govorio je bio kao da je u toj bocici nesto od cega odmah otpadne leva noga i osusi se desni bubreg )  Samo sto me kap nije udarila, ali brzo se pribrah pa sam mu onako lepo , kulturno odgovorio "Majmune jedan, a exere si bez problema gutao na **** festivalu koje ti je prodavao isti takav majmun iz nekog papirnatog smotuljka koji je vadio iz glibavih farmerica! To to nije smetalo, nisi se zapitao sta ti moze biti i sta zapravo kupujes ,......... ovde sam mu dao jos par kulturnih opisa njegovog karaktera , itd.....

Ja zaista retko kad puknem ali posle deset godina rada u mom gradu u mojoj teretani mi dodje frajer sa folozofijom, i nisam mogao izdrzati pa sam se malko derao na njega : )

Ali na zalost jos dugo vremena ce u nasoj zemlji vladati ovakvo misljenje o saplementima, i ne samo o njima vec i o nasem sportu uopste. Nepismen narod i kraj.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #25 poslato: Decembar 07, 2006, 06:23:55 pre podne »
big.....ti nemas pojma......

taj momak zna kako extazi deluje na njegov organizam ......
isto tako zna kako kreatin deluje i on zna da to ne valja...

i stta se ti tu sada petljas..kada on ZNA...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #26 poslato: Decembar 07, 2006, 11:05:13 pre podne »
MA DA, STA DALJE PRICATI O OVOME.JA U  TERETANI IMAM POREDJANE KUTIJE ISPIJENIH PROTEINA ,CREATINA I SL...I ONDA ME JEDAN OD VEZBACA PITA ----E A KO SVE OVO POPI----JA REKOH JA,ZNACI LJUDI KAKO ME JE GLEDAO,PA ONDA NIJE MOGAO DA IZDRZI PA ONO CUVENO,COVECE PA KAKVA TI JE JETRA,A JESI LI TI NAPRAVIO DETE PRE SVEGA OVOGA ILI...MA BRUKA..ILI JEDAN MI KAZE===I KOLIKI BI JA BIO DA SAM SVE OVO PIO.....NAJJACI JJE MAJKE MI....AL STA CES NEKIMA NEMOZES OBJASNITI...

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #27 poslato: Decembar 07, 2006, 03:56:22 posle podne »
Haha evo moja keva keva je razumna! Hehe samo nece da prelazim u neke ekstreme, sto i ne treba naravno. Super clanak, deda je car!
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #28 poslato: Decembar 08, 2006, 11:14:18 posle podne »
i jos jedan crn primer.klinac u teretani,znam da nije uzimao nijedan suplement....i sad raspituje se oko metana,ja cujem i krenem da ga odgovorim,dete,ja krenem uzmi creatin ovo ono,a on.....covece pa gde ti mislis da ja sakrijem te kante od roditelja,ovako tabletice mogu cas posla.... :( :o :shock: :shock: :shock:mislim sta reci.......

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Milos Sarcev - zanimljiv clanak
« Odgovor #29 poslato: Decembar 09, 2006, 06:57:41 posle podne »
Eto to su glupi roditelji! Klasican primer!