Septembar 23, 2024, 01:11:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: kako najbrze do misica  (Pročitano 25780 puta)

Van mreže disturbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
kako najbrze do misica
« poslato: Novembar 23, 2008, 02:14:08 posle podne »
pozdrav ,  imam 16 godina tezak sam 69  kila . idem vec  mjesec dana u teretanu i imam slabo rezultata . ishrana mi je  ok . ako moze neko da mi kaze kako da najbrze i najbolje dodjem do misica . cilj mi je da do ljeta vec budem imao neku misicnu masu plocice itd.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2008, 02:34:06 posle podne »
Napisi kako se hranis,pa cemo onda da vidimo sta i kako...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2008, 02:35:13 posle podne »
uh...u ovom sportu nema nista brzo... ali s obzirom da si mlad imas prostora za napredak samo tako... stavi ishranu pa cemo je prokomentarisati... citaj na forumu o suplementaciji(whey, glutamin,kreatin...)... koliok si visok sa tih 69 kg?  i nemoj zuriti... sve sto brzo dodje brzo i ode... znaci zaboravi .. to "do ljeta"  

Van mreže disturbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2008, 04:09:58 posle podne »
e evo me ,  tezak 69 visok oko 180 ,,  sto se tice moje prehrane jedem sve sto mi se postavi na stolu al obicno jedem 3 do 4 x dnevno . za dorucak  3/4 jajeta  i sira , rucak obicno jedem kaskom : )  znaci zelje , juhu , corbu itd..  a navecer jedem sarmu il neko pecenje sto stara napravi  te uvjek poslje vecere imam obicaj pojest brzinsu salatu te nesto voca i povrca i 2 kaske meda ,,, i otkad sam krenuo u teretanu prestao sam jest brzu hranu :) ..
volio bi cut i vase preporuke sto se tice hrane :) kako bi se trebao svakodnevno hranit .. i kako da vjezbam u teretani da dodjem do plocica , prsa , bicepsa i tricepsa , imam nesto viska sala al nije mi to bed jer svakako zelim da izgledam jaci i cvrsci :)

Van mreže Vlado_lee

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2008, 07:29:09 posle podne »
Pozdrav, pazi da bi ti neko obajsni sve kako i sta trebalo bi dosta vremena. To sto si ti naveo da jedes ja jako lose, ako planiras da napredujes u misicnoj masi, moras ubaciti mnogo kvalitietniju hranu, a izbaciti junk, (tipa sarma, pastete i tako to). Procitaj malo po forumu sigurno ces naici na predloge o ishrani. Evo ti i ovaj link pa pogledaj: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12993.0.html

Ako nesto nije jasno, javi se pa cemo pomoci! Poz

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2008, 09:37:31 posle podne »
ok znaci na sarmu ,pecenje i MED zaboravi sto u vecernjim casovima sto ovako,naravno ne da ih potpuno izbacis ali pokusaj da izbegavas!zatim,moraces da ubacis malo kvalitetniju hranu kao sto rece Vlado i da jedes cesce i vise jer mislim da je 3-4 jajeta malo.naravno tu je i suplementacija koja je uvek dobrodosla,pa se preracunaj koliko sta mozes i samo pici.i naravno ,misici ne dolaze preko noci i ko sto Pirat rece to do leta zajebi
Jedi Master

Van mreže muki17

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2008, 09:55:19 posle podne »
Kao sto verovatno znas,ovo je sport na duge staze..kao sto rece @cartell iznad,misici ne dolaze preko noci..Isto tako,sve sto se tako brzo dobije,isto se tako brzo i lako gubi.Znaci,pamet u glavu,sredi ishranu max,dodaj suplemente ,redovno treniraj,REDOVNO odmaraj.,i rezultati dolaze..budi uporan i ne odustaj!! pozz

Van mreže disturbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2008, 10:37:33 posle podne »
ok , btw proteine da koristim ?
koje su im prednosti a koje mane ?
pošto mnogi mi govore da to ne uzimam

Van mreže muki17

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #8 poslato: Novembar 23, 2008, 10:45:50 posle podne »
hehe ,govore ti skolski drugari naucnici sigurno?   ''Sam' ti pi to sr#nje,ima bubrezi da ti odu,i ima da se otegnes k'i skotna kucka kad ostaris''  :D :D :D :D
batali ti to,nista ne skodi,samo pomaze.... Pa ako uzimas ,uzmes WHEY protein,preporucujem od DIMATIZE,ULTIMATE,THE NUTRITION itd...Prednosti znas,a ima samo jedinu manu-nisu jeftini 8) 8)..samo cepaj... ;D ;D

Van mreže disturbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #9 poslato: Novembar 23, 2008, 11:02:51 posle podne »
kazu da od toga k*rac prestaje rast hahaha  ;D ;D ;D 
koliko kosta taj whey(u eurima) i dje da ga zbavim
npr vidim ovjde na forumu fali se kreatin dok ga neki ljudi u teretani piju i nevidim bas nekih promjena
pa nemojte da mi to bude slucaj sa whey-om :)
preporucite mi nesto od srca  ;)

Van mreže muki17

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2008, 11:14:46 posle podne »
Hahahaha od proteina ''djole'' prestaje da raste?? veruj mi,vecu laz od ove nisam cuo do sad..... :D :D :D...Pazi ovako,protein i kreatin nemaju bas veze sa vezom.jeste da oba pospesuju misicni rast ali-protein ti je gradivna materija,osnova svega,znaci trudis se da unosis sto vise proteina iz hrane,i plus dodajes prasak..e a kreatin ti daje pump misicima,navlaci vodu,daje snagu(ovo ti laicki objasnjavam,da bi razumeo) nema svrhe uzimati kreatin,ako nemas gradivnu materiju tj protein..znaci kombinovanje ova 2 bi bilo super,a ako nemas novca uzmi whey,nikako samo kreatin...valjda sam ti sada sve objasnio.. ;) ;)

eh da,kod nas ti se cene wheya krecu od 20 do 35 evra/ kg.  Jedan kg otprilike treba da ti traje do 2 nedelje,ako ga umereno pijes,a ne trebas da stedis-znaci udri..Prodaje se u specijalzovanim radnjama koje se bavi samo prodajom suplementacije i bodybuilding opreme,tako da nemas brige.... :) :)

i uzmi citaj malcice forum,sve ti je tu objasnjeno 8) 8)
zzop

i jos nesto,vrlo bitno-ne ocekuj nista od jedne kantice wheya,jer ces se razocarati...treba vremena za misice.cepaj ishranu whey kr,itd..i sve dolazi na svoje..ja mislim da je sve receno....
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2008, 11:16:58 posle podne muki17 »

Van mreže disturbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #11 poslato: Novembar 24, 2008, 12:03:32 pre podne »
hvala brate sad si mi otvorio oci :)
ima da budem mrcina do ljeta ehehe

Spartak

  • Gost
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #12 poslato: Novembar 24, 2008, 08:54:26 pre podne »
ti tvoji drugovi koji ne napreduju vjerovatno se i ne hrane kako treba.Ako poslozis sve kockice, pravilna i REDOVNA ishrana, pravilan i REDOVAN trening, ODMOR, REDOVNA suplementacija, onda se mozes nadat nekim rezultatima, whey protein je BROJ 1 bodibilderske suplementacije, tek nakon njega idu kreatin,glutamin,bcaa.O svim tim ami9nokiselinama mozes procitati na forumu, njihovu ulogu,uzimanje,doziranje,brendovi,cijene...nemoj da si lijen, jer ako ti je tesko procitat o tome a imas gotovo ispred nosa...

Van mreže pad nap0na

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #13 poslato: Novembar 24, 2008, 03:02:50 posle podne »
hvala brate sad si mi otvorio oci :)
ima da budem mrcina do ljeta ehehe

Ala, i prije ljeta ćeš bit mrcina ...

Samo ljeta koje godine ....

Van mreže Vlado_lee

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 81
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #14 poslato: Novembar 24, 2008, 05:37:51 posle podne »
hvala brate sad si mi otvorio oci :)
ima da budem mrcina do ljeta ehehe


Kao sto Spartak kaze, forum je pun korisnih informacijia, koristi pretragu i naci ces sigurno sta te zanima. Uostalom recen ti je recept: dobra ishrana, dobar trening, dobar san i na kraju dolazi suplementacija koja je samo boost; ishrana je osnov svega!
Sto se tice tih koji kaze da penis prestaje da raste, reci ti njima da procitaju malo anatomiju covjekovog tjela; jer to nije misic, nego sundjerasto tkivo, tako da ta konstatacija nema veze sa vezom!;) Poz