Jun 21, 2024, 09:56:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: kako najbrze do misica  (Pročitano 25422 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #30 poslato: Novembar 24, 2008, 10:27:53 posle podne »
svako ko je pocetnik ima isto pitanje
KAKO DA SE NAPUCAM DO LETA????
pa prijatelji to do leta je bas nemoguce ako nemas nikakvu osnovu neka vam bude jasno!!!!!!!!!!!!!!!!


[/
meni nije jasno sto vam smetaju takva pitanja.pa svi mi smo postavljali takva pitanja,meni je JURAJ zna pedja ko je rekao pre 6 godina da jedem pilece belo,ja sam jeo 10 dana pilecu salamu,kad sam mu rekao umro je od smeha,pa sta je trebao da me otera u qurac.KLINCI POCETNICI PITAJTE I NAJGLUPLJA PITANJA,NEMA VEZE.NIJE MI JASNO STO JE TOLIKO TESKO DATI ODGOVOR,MA KAKVO GOD PITANJE BILO,naravno trba da citaju,I SVE stvarno pise ali to su klinci od 16,17god,neke stvari im nisu jasne.pozzzzzzzzz
quote]
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #31 poslato: Novembar 24, 2008, 10:28:21 posle podne »

meni nije jasno sto vam smetaju takva pitanja.pa svi mi smo postavljali takva pitanja,meni je JURAJ zna pedja ko je rekao pre 6 godina da jedem pilece belo,ja sam jeo 10 dana pilecu salamu,kad sam mu rekao umro je od smeha,pa sta je trebao da me otera u qurac.KLINCI POCETNICI PITAJTE I NAJGLUPLJA PITANJA,NEMA VEZE.NIJE MI JASNO STO JE TOLIKO TESKO DATI ODGOVOR,MA KAKVO GOD PITANJE BILO,naravno trba da citaju,I SVE stvarno pise ali to su klinci od 16,17god,neke stvari im nisu jasne.pozzzzzzzzz
quote]
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže disturbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #32 poslato: Novembar 24, 2008, 10:50:36 posle podne »
oprostite sto sam vas ometao sa glupim pitanjima na kojih niste ni trebali odgovorat jer vidim da ste poceli sumnjat da vas podjebajem .al svejedno hvala onima koji su mi odgovorili na postavljena pitanja .
forum mi je dosta pomogao procitao sam sve sto me zanima , poceo sam se pravilno hranit , vjezbam odmaran itd.. i naravno da sam se zajebavo ono u svezi da cu bit mrcina do ljeta jbt da je to tako lako svi bi al et . sry jos jednom sto sam vas ometao

pozdrav

Van mreže muki17

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #33 poslato: Novembar 24, 2008, 11:08:20 posle podne »
oprostite sto sam vas ometao sa glupim pitanjima na kojih niste ni trebali odgovorat jer vidim da ste poceli sumnjat da vas podjebajem .al svejedno hvala onima koji su mi odgovorili na postavljena pitanja .
forum mi je dosta pomogao procitao sam sve sto me zanima , poceo sam se pravilno hranit , vjezbam odmaran itd.. i naravno da sam se zajebavo ono u svezi da cu bit mrcina do ljeta jbt da je to tako lako svi bi al et . sry jos jednom sto sam vas ometao

pozdrav
Daj bre @disturbia nemoj da zezas,ovde smo da bi se pomagali...kao sto rece @naturalac,i ja sam klinac koji nista nije znao,ali sa ovim forumom sam naucio sve sto je trebalo...Znaci,pucajte pitajte,i izvinjavam se sto sam onako reagovao...ajd pozz sa sve ''odje'' i  '' ,mnogo ve vol 'em'' hehe  ;D ;D ;D

Van mreže dragas

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #34 poslato: Novembar 24, 2008, 11:19:58 posle podne »
nemam ja nista lose svako treba da pita sta mu nije jasno!!!
tu smo da razmenimo neka misljena!!!
samo treba malo da se odvoji vremena i potrazi na forumu jer ima svega !!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #35 poslato: Novembar 24, 2008, 11:26:01 posle podne »
@ disturbia

Nema potrebe da se ikome izvinjavas.

Odlicno ako si uspio da dodjes do korisnih informacija.

@ Ostali

Bilo bi dobro da sa malo vise tolerancije pristupamo novim ljudima i njihovim nedoumicama - Recimo damo mu neki link da procita o tome sto je pitao, baci mu se neki koment, nije lose ponoviti dobre savjete vise puta, naravno ko ima volje i vremena, ovi koji nijesu raspolozeni, ili ih nerviraju oni koji "ne citaju forum" ne znam zasto uopse trose vrijeme kuckajuci postove koji nemaju veze sa pitanjem...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže muki17

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #36 poslato: Novembar 24, 2008, 11:31:42 posle podne »
@ disturbia

Nema potrebe da se ikome izvinjavas.

Odlicno ako si uspio da dodjes do korisnih informacija.

@ Ostali

Bilo bi dobro da sa malo vise tolerancije pristupamo novim ljudima i njihovim nedoumicama - Recimo damo mu neki link da procita o tome sto je pitao, baci mu se neki koment, nije lose ponoviti dobre savjete vise puta, naravno ko ima volje i vremena, ovi koji nijesu raspolozeni, ili ih nerviraju oni koji "ne citaju forum" ne znam zasto uopse trose vrijeme kuckajuci postove koji nemaju veze sa pitanjem...

vladar,uvek u pravu ko i uvek..

Van mreže disturbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #37 poslato: Novembar 24, 2008, 11:36:30 posle podne »
Hvala na razumijevanju.
Forum je odlican.

Van mreže Andrej mass power

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #38 poslato: Novembar 25, 2008, 04:43:04 posle podne »
e hvala ti za onaj odgovor, al mislio sam da je jednom nedeljno malo da bi misic napredovao, ali ako je tako ona cu tako da radim. Svako mi govori drugcije.

Van mreže Andrej mass power

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #39 poslato: Novembar 25, 2008, 05:08:25 posle podne »
e naturalac, izvini koliko dugo treniras?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #40 poslato: Novembar 26, 2008, 10:39:08 pre podne »
treniram 6 godina,1984 sam godiste,visina 184,tezina 98kg,7 obroka dnevno,suplementi amino,gluta,storm,horse,multi,vitamin c i e,malto ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: kako najbrze do misica
« Odgovor #41 poslato: Novembar 26, 2008, 11:47:46 pre podne »
treniram 6 godina,1984 sam godiste,visina 184,tezina 98kg,7 obroka dnevno,suplementi amino,gluta,storm,horse,multi,vitamin c i e,malto ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hahah sprecio si jos pitanja
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!