Jul 06, 2024, 11:26:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!  (Pročitano 7854 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« poslato: Novembar 20, 2008, 02:54:20 pre podne »
Overeemov tim: CRO COP LAŽE

Promotorska organizacija profesionalnih borilačkih sportova koji su ujedinjeni pod modificiranim pravilima i zajedničkim imenom K-1, a koja stoji i iza organizacije novogodišnjeg revanša Cro Copa i Alistaira Overeema, još uvijek nije službeno potvrdila usmeno dogovoreni meč, što se pokazalo plodnim tlom za već standardna prepucavanja između timova. Overeemov Team Golden Glory nije dugo čekao da ustvrdi kako sumnja o održavanje meča kao i u namjere Mirka Filipovića.

Prvi meč nizozemskog razarača i našeg borca završio je prekidom, zbog niskih i nedopuštenih udaraca Overeema, međutim mnogi su stručnjaci ujedinjeni u svom razmišljanju da je za Mirka takav rasplet bio najbolje moguće rješenje. Overeem se pokazao spremnijim i agresivnijim, a u sličnom tonu uoči revanša nastupa i njegov tim.

- Nismo sigurni iščekuje li Mirko revanš zaista tako jako kako to ističe u hrvatskim medijima. Jednostavno imamo feeling da Cro Cop svima priča kako jedva čeka meč, ali to očigledno radi kako bi spasio svoju reputaciju. Zapravo ne želi ponovo u ring s Overeemom
- tvrde u Team Golden Glory.

Ljubitelji borilačkih sportova pitaju se gdje je zapravo zapelo, jer 13. studenog službeno su obznanjeni parovi za novogodišnju priredbu u tokijskoj Saitami, među kojima nema Cro Copa i Overeema. U borilačkim forumima zaživjele su i špekulacije da Overeem ne smatra Mirka dostojnim protivnikom, međutim takve su navode iz njegovog tima brzo demantirali.

- Mi smo spremni za meč. Alistair se više od ičega na svijetu želi do kraja obračunati s Mirkom.

Fighters.com, specijalizirani borilački news portal, ističe da Mirku treba dati vremena i još jednu šansu, nakon operacija i ostalih zdravstvenih problema s kojima se morao nositi. Prisjećaju se i njegovih "dirljivih borbi za Grand Prix 2006. godine", ali i jednog od najbrutalnijih nokauta ikad viđenih, koje je Mirku priuštio Gabriel Gonzaga.

Ističu i nepobitnu istinu; Mirko danas mora strahovati od boraca koje bi nekada razbio s pola snage.

Izvor: www.Index.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2008, 08:19:24 pre podne »
koliko kenj**u brate mili!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2008, 12:07:08 posle podne »
Mirko danas mora strahovati od boraca koje bi nekada razbio s pola snage.



da

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 27, 2008, 02:06:56 pre podne »
CRO COP: Boriti ćemo se za čast!

Filipović poziva Overeema
Kako prenosi VEČERNJI LIST Mirko Filipović pozvao je Nizozemca u Zagreb da razriješe račune u neplaćenom meču.

- Da ne bi ispalo da ga se bojim, Overeem ne mora čekati Novu godinu ili neki termin u sljedećoj godini da se bori sa mnom. Ne vjeruje li mi da nisam ja taj koji bira protivnike i da organizacija Dream ne želi našu borbu za Novu godinu, neka dođe u Zagreb drugi vikend i borit ćemo se u mom kavezu, uz neutralne suce.
Organizirat ćemo smještaj za njega i njegovu ekipu, a Nova TV priredit će izravni prijenos koji će se preko interneta moći vidjeti u cijelom svijetu.

- Ne pojavi li se Overeem u subotu 6. prosinca u Zagrebu u mojoj dvorani, molim ga da zašuti i neka me više ne spominje do našeg sljedećeg dvoboja. Ima priliku dokazati sve što govori u dvoboju koji neće biti plaćen, borit ćemo se za čast, neka svatko stane iza izgovorenih riječi.

Izvor: www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
TEAM OVEREEM:Cro Cop laze
« Odgovor #4 poslato: Novembar 27, 2008, 06:19:54 pre podne »
Svaka cast Mirko!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Spartak

  • Gost
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 27, 2008, 08:26:34 pre podne »
popizdio je

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 27, 2008, 11:22:54 pre podne »
samo je malo glupo sto poziva na svoj teren ali ipak je posten...
treba overeemu njusku zacepit...
sjecam se kad mi je prijatelj  bio sparing partner filipovicu i redovno ga pratio na borbama.. pricco mi je da su overeema sreli u jednom disku kako pjeva karaoke i da su mu bili preporucili da se bacu u pjevacke vode dobro mu islo... ali tada je bio jos mlad i nije bio bahat...

popizdio je

hahaahha

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 27, 2008, 11:53:20 pre podne »
samo je malo glupo sto poziva na svoj teren ali ipak je posten...
treba overeemu njusku zacepit...
sjecam se kad mi je prijatelj  bio sparing partner filipovicu i redovno ga pratio na borbama.. pricco mi je da su overeema sreli u jednom disku kako pjeva karaoke i da su mu bili preporucili da se bacu u pjevacke vode dobro mu islo... ali tada je bio jos mlad i nije bio bahat...

popizdio je

hahaahha

i nije uzimao steroide

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 27, 2008, 12:16:22 posle podne »
samo je malo glupo sto poziva na svoj teren ali ipak je posten...
treba overeemu njusku zacepit...
sjecam se kad mi je prijatelj  bio sparing partner filipovicu i redovno ga pratio na borbama.. pricco mi je da su overeema sreli u jednom disku kako pjeva karaoke i da su mu bili preporucili da se bacu u pjevacke vode dobro mu islo... ali tada je bio jos mlad i nije bio bahat...

popizdio je

hahaahha

i nije uzimao steroide
;) 8)


Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 27, 2008, 01:04:30 posle podne »
Ovo je malko neozbiljno prepucavanje...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 27, 2008, 08:13:19 posle podne »
Ovo je malko neozbiljno prepucavanje...
meni ovo sale izgleda kao novinarska patka ali eto ne vjerujem da se ide ovako nisko ali s druge strane odlican marketinski potez bar ce borba biti gledanija 8)

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 27, 2008, 10:56:19 posle podne »
gdje se mogu gledati najsvjezije borbe?

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #12 poslato: Novembar 28, 2008, 09:28:34 pre podne »
ja najcesce idem na www.mmatko.com 8)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #13 poslato: Novembar 29, 2008, 01:43:00 posle podne »
ma sve je to ok.
overeem bi mogo da dodje kolima da da organizuju i neke ulicne trke. onda da odigraju partiju pokera. da se utvrdi ko je imao vishe riba itd itd :)
ko crna djeca

jao kad ce vishe da se vrati onaj stari cro cop na scenu :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: TEAM OVEREEM: Cro Cop laze!
« Odgovor #14 poslato: Novembar 29, 2008, 03:11:04 posle podne »
ma sve je to ok.
overeem bi mogo da dodje kolima da da organizuju i neke ulicne trke. onda da odigraju partiju pokera. da se utvrdi ko je imao vishe riba itd itd :)
ko crna djeca

jao kad ce vishe da se vrati onaj stari cro cop na scenu :(
hahahahah :thumbup: