Oktobar 06, 2024, 07:16:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Simetrija  (Pročitano 5174 puta)

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: Simetrija
« Odgovor #15 poslato: April 27, 2006, 08:48:54 pre podne »
Dobra ova zadnja :lol:
Da postavim i ja nesto slicno
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Simetrija
« Odgovor #16 poslato: April 27, 2006, 01:11:35 posle podne »
Ne znam odakle ti ideja da bih ja nekoga lincovao. Pa ja uvek priznam kada nisam u pravu, samo mozda je potrebno vise vremena da me covek ubedi u nesto, odnosno da ja shvatim da sam pogresio.

Kako da ti nacrtam svoj osecaj dok radim? Zaista mislim da to nije moguce. Tako nesto nije moguce slikati. Ti si se sada uhvatio za simetriju iako sam ja rekao da se to onda mozda tako i ne zove, nego nekako drugacije. Dakle, opet kazem, ne mislim na simetriju IZGLEDA nego na simetriju OSECAJA, znaci kada radim levu stranu tela nikako ne mogu lepo da se namestim, kod vezbe koju sam spomenuo, dok kada radim desnu stranu sve je ok.

I nisam mislio da kazem da su moji drugari bolji od 50% foruma jer prosto nisam video nikoga sa foruma.  Nisam u mogucnosti da slikam te ortake tako da ce sve ostati samo na mojim recima, ipak, mislim da svako ko nije ogrezao u tripu da su samo pravi bodi bilderi super gradjeni zna na sta mislim. Uostalom, 90% vezbaca po teretanama se NE hrani tako a opet neki od njih super izgledaju.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Simetrija
« Odgovor #17 poslato: April 27, 2006, 01:41:46 posle podne »
koliko sam ja uspeo da skontam ti si izraziti desnjak, zar ne? Verovatno sve radis desnom rukom??? ja recimo nemam nikakvih problema s tim, pisem desnom rukom, ali dosta toga radim levom rukom - brijem se levom rukom, perem zube, drzim noz ili makaze u levoj, mobilni tel. takodje u levoj itd... To je manje vise predodredjeno ko ce biti levak, ko desnjak a ko ambidekster, to je centar u mozgu koji odredjuje koja ce ti strana biti dominantna i jako je pogresno usmeravati rodjenog levaka da bude desnjak.... to ti je kao da te je neko zveknuo maljem po glavi... Uglavnom imas dosta godina treninga iza sebe (koliko sam video u ostalim postovima spominje se nekih 10 god.) sada malo mi je cudno da i dalje imas takav cudan osecaj i da nikako ne mozes da se namestis...