Septembar 19, 2024, 10:18:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Gde uzimate WHEY?  (Pročitano 6793 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gde uzimate WHEY?
« Odgovor #15 poslato: Maj 23, 2006, 12:43:16 posle podne »
Citat: novak
Tako je Pedjos.U potpunosti opravdano.
Treba samo pogledati posecenost foruma u danima kada Padjos nije bio tu i sada kada je tu.
...ma gle buraz..da ne ispadne da ja sebe dizem..forum funkcionise perfektno i bez mene...tu nema govra...tu je markoni koji vodi racuna o svemu.....

ja samo jednostavno necu nikada da dovozlim da me jedan balavac naozve kretenom koji nezna da zbraja i oduzima..jel ja kada sam isao na fakultet on se igrao u pesku i pravio psotare od govana....

dakle......nisam bitan ja i to sto sam uradio..nego ovaj forum funkcionise tako kako funkcionise..perfektno..svi ostali samo prepisuju od nas i to se vidi gde god odes.....

prozivaju da imaju clanova oviliko ili onoliko it....da im veliki deo clanstva cine zene..a niko nezna..a ja vidis znam da je vicina tih zena njih 2 ili 3 moderatora koji su registovali pod nekoliko nameova..

ako neko ima problem ovde sa mnom treba da ga kaze..ili javno ili na pm..ja tu ne praivm rasliku...

ali ako neko javno nesto radi sto pocme da se gubi u prelzi u promociju necega a jos pri tome naziva mene majmunom..e pa jebioga..meni je zao sto ne mogu da ga sretenum u zivo i sve sto mogu da uradim je da pobrisem to i da ga banuje...mada je i tu zahvaljujci pojedinicma bilo problema..

ali ovo je vec offtopic i hteo bih da se vratimo na ovo sto je momak pitao...


DAKLE....GDE WHEY KUPITI......

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: Gde uzimate WHEY?
« Odgovor #16 poslato: Maj 23, 2006, 12:55:28 posle podne »
Bilo bi sada lepo da neko napishe gde je najpovoljnije da se uzme dymatize elite whey i dymatize creatine (sajtovi, adrese, fonovi)... tnx :-)
pa da vidim gde mi najvishe odgovara da uzmem (pouzecem ili da dodjem lichno)

ako neka frka da se ispishe ovde bacite mi na pvt
Dont hate the player, hate the game

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Gde uzimate WHEY?
« Odgovor #17 poslato: Maj 23, 2006, 03:13:51 posle podne »
E bas ovo treba povezati sa topicom "Sealed For Your Protection".Mislim da je svima od interesa da kad kupe Whey od firme XXXZZZZYYYY bas dobiju to sto su trazili.Ako nekom ovo nije od interesa onda brisite moj topic "Sealed For Your Protection"

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Gde uzimate WHEY?
« Odgovor #18 poslato: Maj 23, 2006, 09:25:07 posle podne »
Idi u EXTREME NUTRITION SHOP i ne razmisljaj ni o cemu vise! To sto ti trazis ne postoji! Sve cene su iste u skoro svim prodavnicama koje prodaju to sto trazis!

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Re: Gde uzimate WHEY?
« Odgovor #19 poslato: Maj 24, 2006, 12:12:30 posle podne »
lol, oke.. chill out :P
Dont hate the player, hate the game

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: Gde uzimate WHEY?
« Odgovor #20 poslato: Maj 24, 2006, 03:52:00 posle podne »
Mislim da nije ok niko ovde da vredja ljude pogotovo ne organizatore sajta i ljude koji su ovde da daju dobar savet.  Pedjos nikako ne zasluzuje da se bilo ko tako odnosi prema njemu i kao lik je ok i do sad nisam video da je nekom dao pogresan savet ili da ga uci necemu sto ce stetiti bilo kome. Ali nadam se da je ovo pojedinacan slucaj i da su na ovom forumu velika vecina ljudi koji zele da nauce nesto ili razmene iskustva o ovom sportu.

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: Gde uzimate WHEY?
« Odgovor #21 poslato: Maj 31, 2006, 11:35:54 posle podne »
Ja whey uzimam u Team Sport-u u Novom Sadu , stadion Vojvodina na prvom spratu .
Imaju veliki izbor preparata po povoljnim cenama , a daju i popuste pri kupovini za određene svote novca .