Jul 02, 2024, 01:34:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Program za početnika  (Pročitano 19784 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Program za početnika
« Odgovor #45 poslato: Maj 03, 2006, 08:22:38 posle podne »
Lucky , sad stvarno malo odmori i pokusaj nesto sam da naucis iz nekih strucnijih izvora od tvog profesora ili drugova.

Pozdrav
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #46 poslato: Maj 03, 2006, 08:25:31 posle podne »
ja sam bio prestao,a vi ste nastavili podjebavat!

Pozdrav!

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Program za početnika
« Odgovor #47 poslato: Maj 03, 2006, 08:30:19 posle podne »
Pa nije podjebavanje, vec ozbiljno. Daj jednu jedinu cinjenicu koja moze da potkrepi to sto si malopre rekao

Van mreže Lucky

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Program za početnika
« Odgovor #48 poslato: Maj 03, 2006, 08:39:32 posle podne »
pa neću uvijek isto ponavljat kad nemamo ista mišljenja i ti ćeš uvijek govorit suprotno.

Van mreže krza

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: Program za početnika
« Odgovor #49 poslato: Maj 03, 2006, 09:26:11 posle podne »
a jbg vi ste svi u onom fazonu "nema nerviranja" al meni ovakvi postovi zesce idu na zivce!!!! Lucky, kad ces vec jednom shvatiti da kreatini,proteini,aminokiseline spadaju u PRIRODNA DOZVOLJENA STIMULATIVNA SREDSTVA?! tvoje ponasanje je totalno idiotsko, nezrelo i neiskusno. S obzirom da ti izleda ne vidis razliku izmedju anabolickih steroida i kreatina i s obzirom da ces radije verovati svom komsiji nego desetini MNOGO iskusnijih ljudi od tebe toplo ti preporucujem da prekines s ovakvim komentarima i prestanes da nerviras ljude...

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Program za početnika
« Odgovor #50 poslato: Maj 03, 2006, 09:43:53 posle podne »
Citat: krza
a jbg vi ste svi u onom fazonu "nema nerviranja" al meni ovakvi postovi zesce idu na zivce!!!! Lucky, kad ces vec jednom shvatiti da kreatini,proteini,aminokiseline spadaju u PRIRODNA DOZVOLJENA STIMULATIVNA SREDSTVA?! tvoje ponasanje je totalno idiotsko, nezrelo i neiskusno. S obzirom da ti izleda ne vidis razliku izmedju anabolickih steroida i kreatina i s obzirom da ces radije verovati svom komsiji nego desetini MNOGO iskusnijih ljudi od tebe toplo ti preporucujem da prekines s ovakvim komentarima i prestanes da nerviras ljude...


cuvaj zivce,trebace ti... :lol: Maj je vec dosao i ide leto,ocekuju se sezonski bilderi uskoro  :twisted:  :twisted:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Program za početnika
« Odgovor #51 poslato: Maj 04, 2006, 10:10:39 pre podne »
Samo lagano i opusteno.Bez nervoze-lose utice na rast misicne mase :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže krza

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: Program za početnika
« Odgovor #52 poslato: Maj 04, 2006, 04:13:39 posle podne »
Citat: markoni87
Citat: krza
a jbg vi ste svi u onom fazonu "nema nerviranja" al meni ovakvi postovi zesce idu na zivce!!!! Lucky, kad ces vec jednom shvatiti da kreatini,proteini,aminokiseline spadaju u PRIRODNA DOZVOLJENA STIMULATIVNA SREDSTVA?! tvoje ponasanje je totalno idiotsko, nezrelo i neiskusno. S obzirom da ti izleda ne vidis razliku izmedju anabolickih steroida i kreatina i s obzirom da ces radije verovati svom komsiji nego desetini MNOGO iskusnijih ljudi od tebe toplo ti preporucujem da prekines s ovakvim komentarima i prestanes da nerviras ljude...


cuvaj zivce,trebace ti... :lol: Maj je vec dosao i ide leto,ocekuju se sezonski bilderi uskoro  :twisted:  :twisted:


hahah cuvam se ja za njih...  :twisted:

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: Program za početnika
« Odgovor #53 poslato: Maj 05, 2006, 08:48:57 pre podne »
Citat: krza
a jbg vi ste svi u onom fazonu "nema nerviranja" al meni ovakvi postovi zesce idu na zivce!!!! Lucky, kad ces vec jednom shvatiti da kreatini,proteini,aminokiseline spadaju u PRIRODNA DOZVOLJENA STIMULATIVNA SREDSTVA?!


Imam osjecaj da ovo "stimulativna" nije na mjestu, ili nisam u pravu?
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Program za početnika
« Odgovor #54 poslato: Maj 05, 2006, 05:21:00 posle podne »
pa nisu stimulativna (ako izuzmemo, kofein, efedrin i sl.).

Poz

Van mreže krza

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: Program za početnika
« Odgovor #55 poslato: Maj 05, 2006, 06:17:30 posle podne »
pa sta su onda? :)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Program za početnika
« Odgovor #56 poslato: Maj 05, 2006, 06:25:14 posle podne »
Dodatci ishrani i nista vise. Svega toga ima u hrani, samo je nama potrebno daleko veca kolicina koju ne mozemo navuci hranom.
A zasto stimulativna. Sta treba da stimulisu?
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Program za početnika
« Odgovor #57 poslato: Maj 05, 2006, 08:53:23 posle podne »
Citat: dr_rapid
Dodatci ishrani i nista vise. Svega toga ima u hrani, samo je nama potrebno daleko veca kolicina koju ne mozemo navuci hranom.
A zasto stimulativna. Sta treba da stimulisu?


bas tako.
Stimulativa su sredstva ona koja stimulisu nervni sistem (pa dolazi do povecanja pulsa i hiperaktivnosti) kao kofein, efedrin i sl.

Poz

Van mreže krza

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: Program za početnika
« Odgovor #58 poslato: Maj 05, 2006, 09:02:12 posle podne »
oket kontam

Van mreže bcalic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Re: Program za početnika
« Odgovor #59 poslato: Maj 05, 2006, 09:33:48 posle podne »
///e nije to sa kreatinom problem samo ovde na forumu...ima toga svuda...npr. bas juce u svlacionici  dolazi lik koji je bio extremno debeo ..sad je malo skinuo...smanjio bf ....i mucka saker i pije dyma whey iso100....ja ga pohvalim kazem odlican izbor kazem dodaj malo dexsa i objasnim mu sto...i ono mislim covek poceo da uci izacice na pravi  put ...kad prilazi drugi lik i pita jel to zdravo ...ja kazem NARAVNO DA JE ZDRAVO ..kad ono ovaj kaze JESTE ZDRAVO TU SU PROTEINI .>>>NIJE TO KO KREATIN >>>TO VEC NIJE ZDRAVO.....ja sam poplaveo.....i najjace je to sto on mene ubedjuje da kreatin nije potreban i da ga u nasem telu nema tj. da ga nase telo ne prozivodi ....JEDINO STO SAM MU REKAO JE DA TREBA MNOGO DA UCI >>>>>I DA JE TO JEDINI I PRAVI PUT USPEHA>>>>>ZNACI ZAGREJ SOTOLICU >>>>>>VAZI ZA SVE MA KOLIKO SU U BB-u !!!!


SPORTSKI POZDRAV>>>>BORIS CALIC