Oktobar 06, 2024, 10:29:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.977 članova - Poslednji član: realnigga
X3MShop banner

Autor Tema: Bodybilding u Srbiji  (Pročitano 7222 puta)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Bodybilding u Srbiji
« poslato: April 24, 2006, 04:17:11 posle podne »
Upravo sam dosao sa treninga i upalio tv a tamo neki karatisit u nekim kimonima na nekakvo gradskom takmicenju za kilo bureka izvode svoje kate,opet pre neki dan ne znam tacno na kome kanalu ljkudi proglasili pasijabns sportom i sada dele nagrade nekim cicama i slikaju njihova mlohava tela po pet minuta kao da slikaju novog ferarija ili bog te pita sta.
 U teretani u kojoj treniram zaista dosta velik broj ljudi je dobar samnom i opusteno o svemu komuniciramo,ima tu i ponekuih momaka koji pokazuje neke odredjene afinitete za ovaj sport ,no da predjem na stvar.POvedem konverzaciju sa jednim pa drugim pa petim u vezi ovog takmicenja u Valjevu a oni me pitaju kog?kazu prvi put cuju i sta ti ja znam sta dobro me neki jos nisu pitali dali ih zezam ili postoje takmicenja u bodybilding:(
 Ono sto zelim reci je da u Srbiji dosta vellik broj ljudi posecuje teretane i fitnes centre i da je po prilicno veliko interesovanje za ovaj sport ali da mediji dali namerno dali nenamerno guse svaki vid priblizavanja ovog sporta siroj javnosti,naime imamo jednu emisiju koju vodi Biserka Sipka( Kakav takva emisija ne pricam u opste o nekom kvalitetu a i ne bih mogao jer ne stignem da je gledam ali samo napred nesto radi u vezi sa nasim sportom)nemamo snimak niti hjednog takmicenja koje je odrzano kod nas ili bilo gde  kao da ovaj sport uopste ne postoji a onda odjednom uhvate neke bildere na granici sa hemijom i napune sve novine nameste nove zakone i jos vise nas gurnu u zapecak kao da smo narkomani ili neki otpadak od drustva.No ne smem vise da se zanosim i pisem jer sam stvarno ljut i demoralisan ,bolje da kazem da sam jos vise moralisan iako kao da pokusavaju da nas demoralisu.
 Poentq price je da bih voleo da cujem vasa misljenja koja su vezana za ovu temu koju sam tek ovlas dodirnuo,i ako neko ima neki odgovor na moje pitanje:zasto je sve to tako?molim da mi ga da,i naravno sta da uradimo da promenimo stvari da ovaj sport priblizimo ljudioma putem medija kako pisanih i stampanih tako i televizija.JBG bas sam se iznervirao:(
PS. bez potpisa:)

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #1 poslato: April 24, 2006, 04:27:28 posle podne »
A da ja tebi dam kilo bureka?

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #2 poslato: April 24, 2006, 04:53:33 posle podne »
pa zato ja kazem da neko ko ima kameru snimi neko nase takmicenje pa da ljudi mogu da skinu i gledaju

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #3 poslato: April 24, 2006, 07:55:26 posle podne »
Treba da idete da gledate takmicenja!!!!!

150 ljudi je bilo u Valjevu, sramota!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #4 poslato: April 24, 2006, 07:57:46 posle podne »
Citat: MR.BIG
Treba da idete da gledate takmicenja!!!!!

150 ljudi je bilo u Valjevu, sramota!


isao bi , ali vojska

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #5 poslato: April 24, 2006, 08:41:50 posle podne »
Citat: MR.BIG
Treba da idete da gledate takmicenja!!!!!

150 ljudi je bilo u Valjevu, sramota!


Pa jbg,nije svako u mogucnosti.A i losa organizacija,tako se takmicenje ne organizuje :roll: Ja nisam video ni jednu jedinu reklamu na tv-u,niti jedan plakat,niti reklamu na radiu...Verovatno bi jos ljudi dosli ali nisu znali...

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #6 poslato: April 24, 2006, 08:42:14 posle podne »
Citat: markoni87
A da ja tebi dam kilo bureka?

Ne razumeme sta si hteo reci time ali neka hvala ne jedem burek ali imam u ponudi extra jogurt:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #7 poslato: April 24, 2006, 08:43:34 posle podne »
Citat: MR.BIG
Treba da idete da gledate takmicenja!!!!!

150 ljudi je bilo u Valjevu, sramota!

Mr big u potpunosti se slazem sa tobom ali takodje smatram da treba posvetiti i mnogo vecu medisku paznju ovome sportu jer on to zasluzuje
PS. bez potpisa:)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #8 poslato: April 24, 2006, 08:44:28 posle podne »
a mogli bi nekada nesto i u BG organizovati , ipak je to glavni grad

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #9 poslato: April 24, 2006, 08:44:47 posle podne »
"za kilo bureka izvode svoje kate"-pa reko da ti ja izvedem neku katu,da vidis kako sve to ide...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #10 poslato: April 24, 2006, 08:47:15 posle podne »
Bez nas, bodi bilding publike nece nikad dobiti paznju koju zasluzuje!
A ako budemo prisutni u velikom broju i izvizdimo organizatore i sudije, sigurno ce sledeci put paziti sta rade, pa se mozda i potrude da to jednog dana izgleda kako treba a ne da dolaze obuceni kao da idu na pijacu i .... ma bolje da ne lajem.

Ali ljudi , stvarno mislim , nista bez nas!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Wladimir

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #11 poslato: April 24, 2006, 09:08:55 posle podne »
Mnogo vishe bi nas bilo kad bi takmicenje bilo organizovano u BG-u

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #12 poslato: April 24, 2006, 09:17:09 posle podne »
Ni valjevo nije daleko. Nije problem u gradu...

Stvarno bi trebalo da ima vishe ljudi na takmicenjima..

Jedno je sigurno, a to je da ljudi koji nisu bili na takmicenju u valjevu , ne znaju sta su propustili !!!!  

POLUTESKA I TESKA KATEGORIJA !!!  Ne zna se ko je bolji !!! Kakve forme..  ja sam prezadovoljan..

A da ne pominjem IGORA MILANOVICA !!!  

Verujte mi , ne znate kakav je osecaj biti na 3-4 metra od njega...

Ja bi isao i u cacak, ali mislim da necu moci finansijski da se organizujem...

Koliko je karta za balkansko ???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #13 poslato: April 25, 2006, 06:59:46 pre podne »
danas je bila emisija o bodibildingu na studiju B , bili su EXTREME , IGOR i LJUBA koliko sam video , bilo ke negde oko 6:30 ali sam samo stigao malo da pogledam

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Bodybilding u Srbiji
« Odgovor #14 poslato: April 25, 2006, 10:03:17 pre podne »
Citat: MaliSima
a tamo neki karatisit u nekim kimonima na nekakvo gradskom takmicenju za kilo bureka izvode svoje kate

hajde molim te objasni ovo, molim te 8O  8O