Jul 03, 2024, 03:57:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga  (Pročitano 34796 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 27, 2009, 04:24:26 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=QkGqucO_No0

Sve sami bodybuilderi oko Milosa... Ne znaju više gde će od razvijenosti. :)
Je*emu ima nas sto jedemo dok citamo forum... ;D

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 27, 2009, 08:19:48 posle podne »
ZNachi Pedja,ako sam dobro shvatio ,to ide ovako...da bi doslo do toga pauze moraju biti male,kao u gigantskim serijama a volumen i intezitet da su toliki da misic apsolutno nema drugog izbora ,cak ni da pokida misicnu celiju delimicno vec totalno i da JE UMNOZI i podeli na 2 dela i kasnije u periodu oporavka ona da raste..sada kao podeljena celija...

Prakticno Da li je to slicno  kapilarnoj  hiperplaziji ,posto se treningom sa tegovima i njihove celije dele i rastu da bi mogli vecim kapacitetom da Obhranjuju misic  ?
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 28, 2009, 07:08:04 pre podne »
ZNachi Pedja,ako sam dobro shvatio ,to ide ovako...da bi doslo do toga pauze moraju biti male,kao u gigantskim serijama a volumen i intezitet da su toliki da misic apsolutno nema drugog izbora ,cak ni da pokida misicnu celiju delimicno vec totalno i da JE UMNOZI i podeli na 2 dela i kasnije u periodu oporavka ona da raste..sada kao podeljena celija...

Prakticno Da li je to slicno  kapilarnoj  hiperplaziji ,posto se treningom sa tegovima i njihove celije dele i rastu da bi mogli vecim kapacitetom da Obhranjuju misic  ?

tacno tako

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 28, 2009, 07:10:43 pre podne »
Ja mislim da ne bi bilo lose da jednu nedelju mesecno ubacis neki blazi oblik super serija u stansardni trening,Znaci poslednju nedelju u mesecu da radis super serije.Prakticno onda bi da kazemo "obican trening" bio kao neka faza odrzavanja tela i mislica da budu u treningu,sve do te poslednje nedelje kada ide trening "kidanja"  ciji ce intenzitet da bude takav da ces sigurno postici rast novih vlakana.Za to vreme se telo se oporavljalo od proslog treninga super serija,i potpuno se oporavilo tako da je spremno za novi teror :) Ovo mislim za obicne vezbace sa suplementacijom ne znam sta misli Pedja o ovome?
 Mislim da je trening super serija u trajanju od nedelju dana sasvim dovoljan za vezbaca naturalca.Jer u toj nedelji ces preci sve misicne partije dva puta,ekstra jakim intenzitetom i ja mislim da vise od toga nije potrebno,sta vi mislite ?

ja bih radio bas obratno!!
cini mi se da ne razumes sta pisem
tebi ce se telo na stanadrdni trening PRIVIKNUTI VEOMA BRZO I NAPREDKA NEMA
ako si bas zeljan da se nekome dokazujes tezinima i sta ja znam onda ubaci jedan TEZINSKI trening a ne da ubacujes jedan giga ili trening u super serijima i da ga provlacis kroz standardan trening.
vecu ces produktivnost imati na nacin br 1 koji sam rekao nego da ubacis jedan ovaokav trening o kojem pricam u" nokutrno" ucestalih treninga sa 4 ili 6 ponavlnja

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 28, 2009, 11:03:27 pre podne »
Citat
Sve sami bodybuilderi oko Milosa... Ne znaju više gde će od razvijenosti.
prijatelju
a jel bi ti hteo da stavis tvoje slike pa da vidimo kako ti izlgedas nakon 10 god treninga kojeg sprovodis kada i pored svih objasnjenja ti i dalje POTCENJUJES i sprdas se sa ljudima koji treniraju tako...
evo ti malo pa gledaj...

http://www.qfac.com/articles/sarcev/milos_sarcev_2.html

heike cailbah,cris dim,gustavo badel...

http://milossarcev.com/board/index.php?topic=7039.0

DENIS,HIDE,SILVIO

http://www.youtube.com/watch?v=ny1C6HBaF5w&feature=PlayList&p=44AF479612F97F8D&index=3

http://www.youtube.com/watch?v=sKYh_iYdgCw&feature=fvw

rob craider

http://www.youtube.com/watch?v=wHG-Bpmn9Ng&feature=related

ed van amsterdam

http://www.youtube.com/watch?v=5i15JtSmGHs


Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 28, 2009, 12:01:29 posle podne »
Mislim da je o MILOSU nepotrebno diskutovati i voditi ikakve rasprave..prosto jer...za svih ovih godina on je dokazao i uradio ono sto je uradio....tako da mogu o njemu da laju kolko oce,karavan prolazi...ono sto treba diskutovati je KAKO NJEGOVE principe maximalno primeniti na sebi...to dovodjenje u pitanje kakav je on strucnjak i sa kim i kako radi JE APSURD ,jer on je kao i Polikvin i Thibadeau doneo revolucionarne metode i tu nema govora...

Inace Pedja ...Nesto sam razmisljao ako je to hiperplazicno cepanje najverovatnije usled kratkih pauza,a znamo sta se desava kada skoro nema odmora izmedju serija....veliko lucenje GH ,IGF i ostalih anabolickih faktora...verovatno i to ima nekog uticaja usred snazijeg lucenja ,al dobro to sad nije bitno toliko...Ima jedna dobra knjiga ''GET THE PUMP'' (imate je na netu u pdfu) koja super objasnjava rast misica preko endotelijalnih faktore rasta,volumenizacije i koriscenja pojacanog protoka krvi...PREPORUCUJEM svima !!!Potrudicu se da stavim link cim nadjem
No time...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 28, 2009, 02:48:36 posle podne »
Ja mislim da ne bi bilo lose da jednu nedelju mesecno ubacis neki blazi oblik super serija u stansardni trening,Znaci poslednju nedelju u mesecu da radis super serije.Prakticno onda bi da kazemo "obican trening" bio kao neka faza odrzavanja tela i mislica da budu u treningu,sve do te poslednje nedelje kada ide trening "kidanja"  ciji ce intenzitet da bude takav da ces sigurno postici rast novih vlakana.Za to vreme se telo se oporavljalo od proslog treninga super serija,i potpuno se oporavilo tako da je spremno za novi teror :) Ovo mislim za obicne vezbace sa suplementacijom ne znam sta misli Pedja o ovome?
 Mislim da je trening super serija u trajanju od nedelju dana sasvim dovoljan za vezbaca naturalca.Jer u toj nedelji ces preci sve misicne partije dva puta,ekstra jakim intenzitetom i ja mislim da vise od toga nije potrebno,sta vi mislite ?

ja bih radio bas obratno!!
cini mi se da ne razumes sta pisem
tebi ce se telo na stanadrdni trening PRIVIKNUTI VEOMA BRZO I NAPREDKA NEMA
ako si bas zeljan da se nekome dokazujes tezinima i sta ja znam onda ubaci jedan TEZINSKI trening a ne da ubacujes jedan giga ili trening u super serijima i da ga provlacis kroz standardan trening.
vecu ces produktivnost imati na nacin br 1 koji sam rekao nego da ubacis jedan ovaokav trening o kojem pricam u" nokutrno" ucestalih treninga sa 4 ili 6 ponavlnja


  Ne ne,ja radim od 12 do 15 ponavljanja 3-4 serije,sa tri razlicite vrste vezbe po misicnoj partiji ne 4 ili 6,e sad ne znam da li to pravi neku razliku u odnosu  na ono sto sam pisao,i sa kombinovanjem ovakvog nacina treninga sa super serijama. Inace  probacu i na  nacin kao sto si rekao,jedino me brine oporavak u tom slucaju...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 29, 2009, 06:47:24 pre podne »
Citat
veliko lucenje GH ,IGF i ostalih anabolickih faktora...verovatno i to ima nekog uticaja usred snazijeg lucenja ,al dobro to sad nije bitno toliko.

ne ne ne.
naprotiv...ovo je bas i najbitniji momenat i odgovr i tebi i nemanji
ukoliko ti uneses dovoljno ANTI KATABOLNIH ELEMENATA u PRED u TOKU i POSLE treninga onda tu nema mnogo mesta za dvoumljenje i razmisljanje
moze da moze samo jedna stvar...
a kompariraj tu vrstu treninga i vrstu treninga gde uradis 6 ponavljnja sa pauzaima od 60 do 90 sec..
dali ti je tu potrebno UZMATI BILO STA..PRED TRENIG...U TOKU TRENINGA...za posle treninga je OK..tu se slazemo ali i to bi doveo u pitanje u koliko misinca vlakna nisu dovljno potrgana ulsed ne adkvatnog treninga koliko ce taj pwm da znaci u opste

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 29, 2009, 10:50:02 pre podne »
Mislim da se nismo razumeli,hteo sam da kazem da usled malih odmora povecava se PRIRODNO LUCENJE ovih hormona koji verovatno dovode jednim delom i sami do te hiperplazije.posredstvom naravno miloseve vrste treninga..a naravno da je SUPLementacija extra stvar...i naravno slazem se da vlakno mora da bude potrgano...jer kad je potrgano ,jos pod tim malim pauzama(tipa gigantski setovi) telo ce mnogo vise anabolickih faktora prirodno da izluci,upravo za razliku od tog treninga sa malim br ponavljanja...Jel sad bolje cika peki!? :P

Znas i sam kolko se uopste tesko moze stajati na nogama posle giganata,posto bez pauze taj trening dovodi do usijanja metabolizma....ja evo odradio za noge tako juce...danas cujem vristanje u kvadu i zadnjoj lozi...skripi li skripi  ;D :D
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 29, 2009, 11:11:37 pre podne »
Citat
telo ce mnogo vise anabolickih faktora prirodno da izluci,upravo za razliku od tog treninga sa malim br ponavljanja.

nisi ti mene razumeo
tacno je sve sto si konstatovao,ali jedna stvar da bude jasna
telo ne moze da se prirodno brani od ovakve vrste napora i nemam mogucnost umnozovanja kao zivotinje te onda i tada na scenu stupaju drugi antikatabolici sintetskog porekla koji pomazu procesu hiperplazije
jer samo tada je moguce da dodje do te pojave kada je u plazmi dovljan broj antikatabilika bilo kog porekla...

now is clear and pure  ;) ;)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 29, 2009, 11:35:55 posle podne »
Ah kapiram rekao si ''ne ne ne '' na to sto sam ja reko ''da nije bitno toliko''' ..ma pusti me Pedja low carb udara u glavu HeHeH...jos danas radio gigante za ramena....jos malo pa na infuziju  :D ;D

On topic ..pa da ...taj tip treninga izaziva lucenje tih hormona ....bas kao sto sam rekao ranije,jer ukoliko se ne rade inteinzivni setovi sa malo ODMORA blood volume je MANJI nego sto moze da bude...i telo nece takav alarm napraviti....a kad zato pocne da vristi sa giant sets...uffff...jos na to kad imamo pod vazodilacijom bcaa aminos krea.....Yep...its CLEAR AND PURE   ;)
No time...

Van mreže RCW

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Re: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 30, 2009, 07:22:57 posle podne »
Ja još nisam video stvarno razvijenog čoveka koji bez steroida, diže male težine, a razvijen je. A kamoli da je takmičar.

Dakle, prilično sam siguran da Miškov trening deluje vežbačima na ozbiljnom dopingu.

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 30, 2009, 08:30:41 posle podne »
Jooooj......brateeeeee  ::) ::)
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 31, 2009, 11:01:02 pre podne »
hahahhah
kakv si ti lik
pa daj nam stavi svoje slike

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Diskusija sa Miloseve filozofije treninga
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 31, 2009, 11:29:00 pre podne »
Ja još nisam video stvarno razvijenog čoveka koji bez steroida, diže male težine, a razvijen je. A kamoli da je takmičar.

Dakle, prilično sam siguran da Miškov trening deluje vežbačima na ozbiljnom dopingu.
o ovi sto dizu 4 ponavljaja su na neozbiljnom dopingu!!!!!! LOL LOL LOL
ne kudi konja kog jahao nisi i ne meri napredak u mg testa i ploca na bencu,i ne ispadaj smesan molim te
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............